شرکت معدنی هکلا (HL) – بیگ ۲۴ نیوز


شرکت معدنی هکلا (HL) تمرکز فعال بر سهام تایید شده در آخرین جلسه معاملاتی. این سهم در آخرین جلسه معاملاتی ۱۳.۳۱- درصد تغییر نشان داد و ارزش درج شده آن ۴.۳ دلار است. این شرکت متعلق به ایالات متحده است و بخشی از بخش مواد خام است. در آخرین جلسه معاملاتی تعداد ۱۰۲۷۳۹۳۵ سهم با میانگین حجم معاملات ۸۰۹۷.۹ هزار سهم مورد معامله قرار گرفت. ارزش بازار آن ۲۱۵۹.۰۳ میلیون دلار است. از ارزش بازار برای نشان دادن اندازه شرکت استفاده کنید زیرا یک عامل اساسی با ویژگی های مختلف برای توسعه منافع سرمایه گذاران از جمله ریسک است.

توضیحات فنی:

میانگین متحرک ساده یکی از انعطاف پذیرترین و همچنین محبوب ترین اندیکاتورهای تحلیل تکنیکال است. بیشتر به دلیل سادگی آن در بین معامله گران محبوبیت زیادی دارد. در یک محیط محبوب بهترین عملکرد را دارد. میانگین متحرک ساده به عنوان میانگین آخرین دوره N (20 روز، ۵۰ روز، ۲۰۰ روز) محاسبه می شود. قیمت سهام در مقایسه با میانگین متحرک ۲۰ روزه -۹.۸۰٪ کاهش یافته است و بالاتر از میانگین متحرک ۵۰ روزه معامله می شود. با -۲۱.۲۷٪. این سهام در امتداد میانگین متحرک ۲۰۰ روزه خود در ۲۳.۸۰-% معامله می شود. از هر نوع میانگین متحرک می توان برای تولید سیگنال خرید یا فروش استفاده کرد و این فرآیند بسیار ساده است. نرم افزار نمودار میانگین متحرک به صورت یک خط مستقیماً در نمودار قیمت رسم می شود.

شاخص قدرت نسبی (RSI) برای سهام در حال حاضر ۳۷.۵۷ است. خوانش RSI از ۰ تا ۱۰۰ متغیر است. سرعت و نوسانات حرکت قیمت سهام توسط نوسانگر مومنتوم RSI اندازه گیری می شود. جی ولز وایلدر شاخص قدرت نسبی (RSI) را توسعه داد که بیشتر به عنوان شاخص حرکت استفاده می شود. معمولاً زمانی که RSI به زیر ۳۰ می رسد، سهام بیش از حد بارگذاری می شود و با رسیدن به بالای ۷۰، مقدار زیادی سهام خریداری می شود. ۳۰ تا ۷۰ به عنوان قرائت سهام عادی در نظر گرفته می شود. روند کلی را می توان با استفاده از اندیکاتور RSI تشخیص داد و ناهنجاری ها و نوسانات خرابی را پیدا کرد.

تجزیه و تحلیل نوسانات:

این نوسانات نسبت به هفته گذشته ۶.۸۶ درصد و ماه گذشته ۵.۴۲ درصد باقی مانده است. ریسک بازار که از معاملات بازار ناشی می شود و با عامل بتا اندازه گیری می شود. شاخص بتا روی ۲.۰۶ است. ریسک بر اساس فاکتور بتا اندازه گیری می شود، اگر کارآزمایی بالاتر از ۱ باشد، خطر بیشتر است و اگر آزمایش کمتر از ۱ باشد، خطر کمتر خواهد بود. نوسانات نیز توسط ATR اندازه گیری می شود که میانگین متحرک نمایی (۱۴ روز) از محدوده واقعی است. مقدار ATR 0.31 است.

اسنپ ​​سود:

حاشیه ناخالص ۲۵.۰۰ درصد اعلام شد. بازگشت سرمایه (ROI) 5.00٪ است.

بررسی عملکرد:

HL بازده هفتگی -۱۲.۰۷٪ و بازده سالانه -۵۱.۹۶٪ را نشان داد. سهام در شش ماه گذشته به -۱۵.۱۶ درصد کاهش یافته و در ماه ۲.۳۸ درصد باقی مانده است. این سهام طی سه ماه گذشته عملکرد سالانه خود را در ۱۷.۵۹- درصد و حدود -۳۳.۸۵ درصد نشان داده اند. با توجه به پایین‌ترین سطح ۵۲ هفته‌ای، این سهم در ۵۴.۳۵ درصد از بالاترین سطح ۵۲ هفته گذشته قرار دارد و سهم در ۵.۶۵ درصد است.

باز کردن آنالایزر:

بر اساس داده های ارائه شده توسط FINVIZ، انتظار می رود که رتبه اجماع تحلیلگران فعلی در مورد این شرکت دارای رتبه ۲.۵ باشد (خرید قوی ۱.۰، خرید ۲.۰، نگه دارید ۳.۰، فروش ۴.۰، فروش قوی ۵.۰). با توجه به یک دوره ۵۲ هفته ای، سهام به ۶.۸ دلار می رسد. این میانگین قیمت هدفی است که تحلیلگران انتظار دارند.