شرکت های TJX، Inc. (NYSE: TJX) توسط Gradient Investments LLC خریداری شد – Big 24 NewsGradient Investments LLC دارایی های خود را در TJX Companies, Inc. (NYSE: TJX – رتبه بندی را دریافت کرد) این شرکت در جدیدترین پرونده خود در کمیسیون بورس و اوراق بهادار اعلام کرد که در سه ماهه دوم ۶.۹ درصد افزایش یافته است. این صندوق پس از به دست آوردن ۱۳۷۵۵ سهم اضافی در طول دوره، ۲۱۲۵۳۱ سهم از سهام خرده فروش پوشاک و مد خانگی را در اختیار داشت. دارایی های Gradient Investments LLC در شرکت های TJX در آخرین ثبت پرونده آن در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، ۱۱,۸۷۰,۰۰۰ دلار ارزش داشت.

تعدادی دیگر از سرمایه گذاران بزرگ نیز اخیراً سهام خود را در این تجارت اضافه یا کاهش داده اند. Thrive Wealth Management LLC سهام خود را در سهام شرکت های TJX 12.9٪ در سه ماهه دوم افزایش داد. Thrive Wealth Management LLC اکنون پس از خرید ۸۷۲ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۷۶۰۸ سهام فروشگاه پوشاک و مد خانگی به ارزش ۴۲۵۰۰۰ دلار است. شرکت مدیریت سرمایه بد CA سهام خود در سهام TJX Corporation را ۰.۶% در سه ماهه دوم افزایش داد. شرکت مدیریت سرمایه بد CA اکنون پس از خرید ۱۱۹۶ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، ۲۱۲,۰۷۴ سهام فروشگاه پوشاک و مد خانگی به ارزش ۱,۱۸۴۵,۰۰۰ دلار دارد. Cullinan Associates Inc. این شرکت سهام خود را در سهام TJX Corporation 0.7٪ در سه ماهه دوم افزایش داد. Cullinan Associates Inc. اکنون پس از خرید ۱۵۲۴ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، ۲۳۲,۳۳۰ سهم از سهام خرده فروش پوشاک و مد خانگی به ارزش ۱۲,۹۷۶,۰۰۰ دلار را در اختیار دارد. Pure Financial Advisors LLC سهام جدیدی در سهام شرکت های TJX در سه ماهه دوم به ارزش تقریبی ۳۳۸۰۰۰ دلار به دست آورد. در نهایت، Covington Capital Management سهام خود در سهام شرکت های TJX را ۰.۷٪ در سه ماهه دوم افزایش داد. Covington Capital Management اکنون پس از خرید ۲۰۴۹ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۳۰۳۹۸۹ سهام خرده فروش پوشاک و مد خانگی به ارزش ۱۶۹۷۸۰۰۰ دلار است. ۹۰.۴۲ درصد سهام متعلق به سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی است.

فعالیت درونی

در اخبار دیگر، رئیس کارول مروویتز ۷۰۷۲۰ سهم از سهام شرکت TJX را در معامله ای که در روز پنجشنبه ۱۸ آگوست انجام شد، فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۶۷.۶۲ دلار و در مجموع ۴۷۸۲۰۸۶.۴۰ دلار فروخته شد. پس از فروش، رئیس هیئت مدیره اکنون دارای ۲۶۴۹۶۷ سهم در شرکت به ارزش ۱۷۹۱۰۶۸.۵۴ دلار است. این معامله در یک پرونده نظارتی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار فاش شد که در وب سایت SEC موجود است. در اخبار دیگر، اسکات گلدنبرگ، مدیر مالی، ۱۶۵۱ سهم از سهام شرکت TJX را در معامله ای که در روز پنجشنبه ۱۸ آگوست انجام شد، فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۶۸.۰۰ دلار و در مجموع ۱۱۲۵۴۶۸.۰۰ دلار فروخته شد. پس از فروش، CFO اکنون دارای ۱۰۲۵۷۶ سهم در شرکت به ارزش ۶۹۷۵۱۶۸ دلار است. این معامله در یک پرونده نظارتی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار فاش شد که در وب سایت SEC موجود است. همچنین، رئیس کارول مروویتز، ۷۰۷۲۰ سهم از سهام شرکت TJX را در معامله ای که در روز پنجشنبه ۱۸ آگوست انجام شد، فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۶۷.۶۲ دلار و در مجموع ۴۷۸۲۰۸۶.۴۰ دلار فروخته شد. پس از فروش، رئیس اکنون دارای ۲,۶۴,۹۶۷ سهم در شرکت به ارزش تقریبی ۱,۷۹۱۷.۰۶۸.۵۴ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. خودی ها در ۹۰ روز گذشته ۱۴۶۳۷۵ سهم از سهام شرکت را به ارزش ۹۸۲۱۰۳۴ دلار فروخته اند. خودی های شرکت ۰.۱۹ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

معاملات شرکت های TJX 0.3٪ کاهش یافت

NYSE TJX در روز جمعه با قیمت ۶۴.۶۶ دلار افتتاح شد. شرکت های TJX، Inc. پایین ترین قیمت در یک سال گذشته ۵۳.۶۹ دلار و بالاترین سطح یک سال گذشته ۷۷.۳۵ دلار است. میانگین متحرک ۵۰ روزه شرکت ۶۳.۴۲ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۶۱.۶۴ دلار است. این شرکت دارای نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۵۳، نسبت سریع ۰.۴۷ و نسبت معاملات ۱.۱۷ است. ارزش بازار این شرکت ۷۵.۰۷ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۲۳.۰۹، نسبت قیمت به درآمد ۱.۹۸ و بتا ۰.۹۰ است.

شرکت‌های TJX (NYSE: TJX – Get Rating) آخرین نتایج درآمدهای فصلی خود را در روز چهارشنبه ۱۷ آگوست منتشر کردند. این خرده فروش پوشاک و مد خانگی ۰.۶۹ دلار به ازای هر سهم در این سه ماهه درآمد داشته است که بالاتر از برآورد اجماع ۰.۶۷ دلار در ۰.۰۲ دلار است. درآمد این شرکت در سه ماهه ۱۱.۸۴ میلیارد دلار در مقایسه با برآوردهای تحلیلگران ۱۲.۰۵ میلیارد دلار بود. شرکت های TJX حاشیه سود خالص ۶.۷۷ درصد و بازده حقوق صاحبان سهام ۶۱.۱۹ درصد ایجاد کردند. درآمد TJX comps در سه ماهه نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱.۹ درصد کاهش یافت. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت ۰.۷۹ دلار به ازای هر سهم درآمد داشت. به طور متوسط، تحلیلگران طرف فروش انتظار دارند که شرکت TJX. برای سال جاری ۳.۱۱ سود به ازای هر سهم منتشر خواهد کرد.

تحلیلگران اهداف قیمتی جدیدی را تعیین کردند

چندین شرکت تحقیقاتی گزارش هایی در مورد TJX منتشر کرده اند. رابرت دبلیو برد هدف قیمت سهام شرکت های TJX را از ۷۴.۰۰ دلار به ۷۷.۰۰ دلار افزایش داد و در یک یادداشت تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۱۸ آگوست، به سهام رتبه “برتر” داد. ویلیام بلر در یک گزارش تحقیقاتی در روز چهارشنبه ۱۷ آگوست، سهام شرکت های TJX را مجدداً به عنوان “موجود” ارزیابی کرد. Cowen هدف قیمتی خود را برای شرکت‌های TJX از ۷۲.۰۰ دلار به ۷۷.۰۰ دلار افزایش داد و در گزارشی تحقیقاتی در روز پنجشنبه ۱۸ آگوست به سهام یک رتبه “فوق العاده” داد. StockNews.com در یک گزارش تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۲۸ جولای، سهام TJX را از رتبه “خرید” به رتبه “نگهداری” کاهش داد. در نهایت، گلدمن ساکس در یک گزارش تحقیقاتی در روز سه‌شنبه، دوم آگوست، پوشش سهام شرکت‌های TJX را بر عهده گرفت. آنها رتبه “خنثی” و قیمت هدف ۷۰.۰۰ دلار برای هر سهم را صادر کردند. شش تحلیلگر تحقیقاتی سهام را با رتبه بندی نگه داشته و دوازده نفر رتبه خرید را به سهام اختصاص داده اند. طبق داده‌های MarketBeat، شرکت‌های TJX دارای رتبه‌بندی «متوسط ​​خرید» و قیمت هدف توافق شده ۷۴.۹۴ دلار هستند.

درباره شرکت های TJX

(رتبه گرفتن)

شرکت های TJX، همراه با شرکت های تابعه خود، به عنوان خرده فروش پوشاک و مد خانگی فعالیت می کنند. این شرکت در چهار بخش فعالیت می کند: Marmaxx، HomeGoods، TJX Canada و TJX International. این شرکت پوشاک خانوادگی از جمله کفش و لوازم جانبی را به فروش می رساند. مد خانه، مانند لوازم ضروری خانه، مبلمان، فرش، محصولات نورپردازی، هدایا، محصولات نرم خانگی، لوازم تزئینی، ظروف غذاخوری، و ظروف پخت و پز، و همچنین بخش های گسترده ای برای حیوانات خانگی، کودکان و افراد خوش طعم. جواهرات و لوازم جانبی. و سایر کالاها

ادامه مطلب

مالکیت نهادی توسط محله شرکت های TJX (NYSE: TJX)

اخبار و نظرات روزانه شرکت TJX را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای TJX و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.