شرکت ویلیامز، (WMB) – Big 24 News


شرکت ویلیامز، (WMB) ۱.۱۰ درصد تغییر کرد و ارزش سهام خود را که در یک جلسه معاملاتی اخیر ۳۷.۸۲ دلار فهرست شده بود، اعلام کرد. این شرکت متعلق به ایالات متحده است و بخشی از بخش انرژی است. در آخرین نوبت معاملاتی تعداد ۸۲۴۸۱۵۵ سهم با میانگین ۸۴۰۶.۱۵ هزار سهم معامله شد. این سهم در جلسه معاملاتی جاری، تمرکز فعال روی سهام را تایید کرد. ارزش بازار آن ۴۶۳۴۷.۶۵ میلیون دلار است. از ارزش بازار برای نشان دادن اندازه شرکت استفاده کنید زیرا یک عامل اساسی با ویژگی های مختلف برای توسعه منافع سرمایه گذاران از جمله ریسک است.

توضیحات فنی:

میانگین متحرک ساده یکی از انعطاف پذیرترین و همچنین محبوب ترین اندیکاتورهای تحلیل تکنیکال است. بیشتر به دلیل سادگی آن در بین معامله گران محبوبیت زیادی دارد. در یک محیط محبوب بهترین عملکرد را دارد. میانگین متحرک ساده به عنوان میانگین آخرین دوره N (20 روز، ۵۰ روز، ۲۰۰ روز) محاسبه می شود. قیمت سهام ۵.۰۲ درصد از میانگین متحرک ۲۰ روزه و ۷.۵۷ از میانگین متحرک ۵۰ روزه مثبت در نظر گرفته می شود. ٪. قیمت سهام در امتداد ۲۶.۵۳% انحراف افزایشی از میانگین متحرک ۲۰۰ روزه حرکت می کند. از هر نوع میانگین متحرک می توان برای تولید سیگنال خرید یا فروش استفاده کرد و این فرآیند بسیار ساده است. نرم افزار نمودار میانگین متحرک به صورت یک خط مستقیماً در نمودار قیمت رسم می شود.

شاخص قدرت نسبی (RSI) برای سهام در حال حاضر ۶۴.۸۶ است. خوانش RSI از ۰ تا ۱۰۰ متغیر است. سرعت و نوسانات حرکت قیمت سهام توسط نوسانگر مومنتوم RSI اندازه گیری می شود. جی ولز وایلدر شاخص قدرت نسبی (RSI) را توسعه داد که بیشتر به عنوان شاخص حرکت استفاده می شود. معمولاً زمانی که RSI به زیر ۳۰ می رسد، سهام بیش از حد بارگذاری می شود و با رسیدن به بالای ۷۰، مقدار زیادی سهام خریداری می شود. ۳۰ تا ۷۰ به عنوان قرائت سهام عادی در نظر گرفته می شود. روند کلی را می توان با استفاده از اندیکاتور RSI تشخیص داد و ناهنجاری ها و نوسانات خرابی را پیدا کرد.

تجزیه و تحلیل نوسانات:

نوسانات نسبت به هفته گذشته ۱.۶۷% باقی ماند و ماه گذشته نوسان ۲.۴۹% را نشان داد. ریسک بازار که از معاملات بازار ناشی می شود و با عامل بتا اندازه گیری می شود. شاخص بتا ۱.۱۹ است. ریسک بر اساس فاکتور بتا اندازه گیری می شود، اگر کارآزمایی بالاتر از ۱ باشد، خطر بیشتر است و اگر کارآزمایی کمتر از ۱ باشد، خطر کمتر خواهد بود. نوسانات نیز توسط ATR اندازه گیری می شود که میانگین متحرک نمایی (۱۴ روز) از محدوده واقعی است. مقدار ATR 0.91 است.

سود فوری:

حاشیه سود خالص شرکت ۱۳.۹۰ درصد است که نشان می دهد شرکت به ازای هر دلار فروش درآمد ایجاد می کند. حاشیه ناخالص ۶۲.۹۰ درصد و حاشیه عملیاتی ۲۴.۲۰ درصد بود. بازده دارایی ها (ROA) نشان می دهد که شرکت در مقایسه با کل دارایی های خود که ۳.۲۰ درصد است سود می کند. بازگشت سرمایه (ROI) 6.00٪ است. بازده حقوق صاحبان سهام (ROE) 13.00٪ است.

بررسی عملکرد:

WMB بازده هفتگی ۲.۰۵٪ و بازده سالانه ۳۴.۲۶٪ را نشان داد. این سهام در شش ماه گذشته ۳۸.۴۳ درصد بوده و در ماه ۳.۱۴ درصد باقی مانده است. این سهم بازده سالانه ۴۵.۲۴ درصدی داشت که در سه ماه گذشته حدود ۱۵.۰۹ درصد افزایش داشت. قیمت سهام در ۰.۴۰-% از بالاترین سطح ۵۲ هفته گذشته و قیمت سهام در ۶۰.۷۳% با پایین ترین سطح ۵۲ هفته است.

باز کردن آنالایزر:

طبق داده های ارائه شده توسط FINVIZ، رتبه بندی اجماع تحلیلگران فعلی برای سهام این شرکت ۲ است (۱.۰ خرید قوی، ۲.۰ خرید، ۳.۰ نگه داشتن، ۴.۰ فروش، ۵.۰ فروش قوی). با توجه به یک دوره ۵۲ هفته ای، سهام به ۳۷.۶ دلار می رسد. این میانگین قیمت هدفی است که تحلیلگران انتظار دارند.