شرکت Capital Investment Consulting Services LLC 426 سهم در Seagate Technology Holdings plc (NASDAQ: STX) را خریداری می کند – بیگ ۲۴ خبربر اساس گزارش این شرکت در آخرین پرونده ۱۳F خود در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، شرکت Capital Investment Consulting Services LLC، سهام خود را در سهام Seagate Technology Holdings plc (NASDAQ: STX – Get Rating) در سه ماهه اول ۱۱.۹ درصد افزایش داد. این سرمایه گذار نهادی پس از به دست آوردن ۴۲۶ سهم اضافی در طول سه ماهه، ۳۹۹۴ سهم از سهام ارائه دهنده ذخیره اطلاعات را در اختیار داشت. دارایی های Capital Investment Consulting Services LLC در Seagate Technology بر اساس آخرین پرونده های SEC، ۳۵۹,۰۰۰ دلار ارزش دارد.

چندین سرمایه گذار بزرگ دیگر نیز اخیراً دارایی های خود را در این شرکت تغییر داده اند. FSB Premier Wealth Management Inc. در طول سه ماهه چهارم، سهام جدیدی در Seagate Technology به ارزش تقریبی ۲۶۰۰۰ دلار خریداری کرد. Tyler Stone Wealth Management سهام جدیدی در Seagate Technology را در سه ماهه گذشته به ارزش تقریبی ۲۸۰۰۰ دلار خریداری کرد. Chilton Capital Management LLC سهام جدیدی در Seagate Technology در سه ماهه چهارم به ارزش تقریبی ۳۳۰۰۰ دلار خریداری کرد. TCTC Holdings LLC سهام جدیدی در Seagate Technology در سه ماهه چهارم به ارزش تقریبی ۳۴۰۰۰ دلار خریداری کرد. سرانجام، Key Financial Inc. ارزش سهام جدید Seagate Technology در سه ماهه اول حدود ۳۶۰۰۰ دلار است. سرمایه گذاران نهادی ۸۷.۴۸ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

تحلیلگران وال استریت نظر دارند

چندین تحلیلگر بر سهام STX تأثیر گذاشتند. Summit Insights در یک گزارش تحقیقاتی که روز پنجشنبه منتشر شد، سهام شرکت Seagate Technology را از رتبه “خرید” به “نگهداری” کاهش داد. Rosenblatt Securities هدف قیمت سهام Seagate Technology را از ۱۰۰.۰۰ دلار به ۹۵.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی در روز جمعه، رتبه “خرید” را به سهام اختصاص داد. بارکلیز در گزارشی در روز سه شنبه، ۲۱ ژوئن، قیمت هدف خود را برای سهام Seagate Technology از ۸۵.۰۰ دلار به ۷۰.۰۰ دلار کاهش داد و ارزش برابری را برای سهام تعیین کرد. StockNews.com در گزارشی که در روز پنجشنبه ۷ آوریل منتشر شد، سهام شرکت Seagate Technology را از رتبه “نگهداری” به “خرید” ارتقا داد. در نهایت، Mizuho هدف قیمت سهام Seagate Technology را از ۹۵.۰۰ دلار به ۸۳.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی در روز جمعه، رتبه “خنثی” را به سهام اختصاص داد. یک تحلیلگر پژوهشی سهام را با رتبه فروش رتبه بندی کرده است، دوازده نفر رتبه نگهداری و ۹ نفر رتبه خرید به سهام این شرکت اختصاص داده اند. براساس داده‌های MarketBeat.com، فناوری سیگیت دارای رتبه‌بندی اجماع “Hold” و میانگین قیمت هدف ۸۹.۸۵ دلار است.

عملکرد سهام فناوری سیگیت

نزدک: STX روز جمعه با قیمت ۷۶.۸۳ دلار افتتاح شد. این شرکت دارای نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۱۳.۳۳، نسبت سریع ۰.۹۶ و نسبت معاملات ۱.۴۸ است. میانگین متحرک ۵۰ روزه این شرکت ۷۸.۱۰ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه آن ۸۹.۵۳ دلار است. ارزش بازار سهام ۱۶.۵۱ میلیارد دلار، نسبت PE 10.47، نسبت P/E/G 7.70 و بتا ۱.۰۵ است. شرکت Seagate Technology Holdings با ۶۷.۳۶ دلار به پایین ترین سطح ۵۲ هفته اخیر و ۱۱۷.۶۷ دلار به بالاترین حد خود در ۵۲ هفته گذشته رسید.

Seagate Technology (NASDAQ: STX – Get Rating) آخرین داده های درآمد سه ماهه خود را در روز پنجشنبه ۲۱ جولای منتشر کرد. ارائه‌دهنده ذخیره‌سازی داده‌ها درآمد ۱.۵۹ دلاری به ازای هر سهم را برای سه ماهه گزارش کرد که بالاتر از برآوردهای تحلیلگران ۱.۷۶ دلار (۰.۱۷ دلار) بود. Seagate Technology بازده سهام ۳۳۱.۴۸ درصد و حاشیه خالص ۱۴.۱۴ درصد را ایجاد کرد. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت ۱.۹۲ دلار EPS داشت. به عنوان یک گروه، تحلیلگران پژوهشی انتظار دارند که Seagate Technology Holdings سود ۸.۹۸ هر سهم را برای سال مالی جاری گزارش کند.

اطلاعیه سود سهام فناوری سیگیت

این شرکت اخیرا سود سه ماهه ای را نیز افشا کرده است که در روز چهارشنبه ۱۴ مهر ماه پرداخت خواهد شد. سهامداران رکورددار روز چهارشنبه ۲۱ سپتامبر سود نقدی ۰.۷۰ دلاری به ازای هر سهم دریافت خواهند کرد. این نشان دهنده سود سهام ۲.۸۰ دلار در سال و بازدهی ۳.۶۴٪ است. تاریخ پرداخت سود سه شنبه ۲۰ شهریور می باشد. سود سهام شرکت Seagate Technology در حال حاضر ۳۸.۱۵ درصد است.

مشخصات فناوری سیگیت

(رتبه گرفتن)

Seagate Technology Holdings plc فناوری و راه حل های ذخیره سازی داده را در سنگاپور، ایالات متحده، هلند و در سطح بین المللی ارائه می دهد. محصولات ذخیره سازی با ظرفیت بالا، از جمله درایوهای هارد دیسک درجه سازمانی (HDD)، درایوهای حالت جامد درجه سازمانی (SSD)، سیستم های درجه سازمانی، هارد دیسک های ویدئویی و عکس، و درایوهای ذخیره سازی متصل به شبکه را ارائه می دهد.

داستان های توصیه شده

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری STX را نگه می دارند؟ از HoldingsChannel.com برای آخرین سپرده‌های ۱۳F و معاملات خودی برای Seagate Technology Holdings plc (NASDAQ: STX – دریافت رتبه) بازدید کنید.

مالکیت شرکتی توسط Quarter for Seagate Technology (NASDAQ: STX)

اخبار و نظرات روزانه فناوری سیگیت را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com، خلاصه ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای Seagate Technology و شرکت های مرتبط دریافت کنید.