شرکت OncoCyte (NASDAQ:OCX) از تحلیلگران میانگین رتبه “خنثی” دریافت می کند.بر اساس گزارش MarketBeat Ratings، OncoCyte (NASDAQ: OCX – Get Rating) توصیه اجماع “متوسط ​​خرید” را از شش تحلیلگر که در حال حاضر سهام را پوشش می دهند، دریافت کرده است. یک تحلیلگر تحقیقاتی سهام، سهام را با توصیه فروش رتبه بندی کرده است، یکی توصیه نگهداری و چهار نفر توصیه خرید را به شرکت اختصاص داده اند. میانگین قیمت هدف یک ساله در میان تحلیلگرانی که رتبه بندی سهام را در سال گذشته منتشر کردند، ۲.۹۰ دلار است.

تعدادی از کارگزاری ها اخیراً در مورد OCX اظهار نظر کرده اند. Piper Sandler هدف قیمت سهام OncoCyte را از ۱.۴۰ دلار به ۱.۵۰ دلار افزایش داد و در گزارشی در روز چهارشنبه ۱۷ آگوست به سهام امتیاز “اضافه وزن” داد. StockNews.com در گزارشی در روز پنجشنبه ۱۱ آگوست، سهام OncoCyte را به رتبه “فروش” ارتقا داد. Needham & Company LLC هدف قیمت سهام OncoCyte را از ۲.۲۵ دلار به ۲.۱۰ دلار کاهش داد و در گزارشی که در روز پنجشنبه ۱۱ آگوست منتشر شد، رتبه “خرید” را به سهام اختصاص داد. سرانجام، لیک استریت کپیتال در گزارشی در روز پنجشنبه ۱۱ آگوست، هدف قیمتی سهام OncoCyte را از ۶.۰۰ دلار به ۳.۰۰ دلار کاهش داد و رتبه «خرید» را به سهام اختصاص داد.

فروش داخلی OncoCyte

در دیگر اخبار OncoCyte، ​​مدیرعامل رونالد آسبری اندروز، ۴۰۰۰۰ سهم از سهام این شرکت را در معامله ای در روز سه شنبه ۱۶ آگوست به دست آورد. این سهم با میانگین قیمت ۰.۹۶ دلار برای هر سهم، با ارزش کل ۳۸۴۰۰.۰۰ دلار خریداری شد. پس از خرید، مدیرعامل اکنون به طور مستقیم مالک ۳۳۳۲۱۲ سهم از سهام شرکت به ارزش تقریبی ۳۱۹۸۸۳.۵۲ دلار است. این معامله در سند ثبت شده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار فاش شده است که در این لینک موجود است. خودی ها در سه ماهه گذشته ۷۰۰۰۰ سهم از سهام این شرکت را به ارزش ۶۵۵۰۰ دلار خریداری کردند. خودی های شرکت ۴.۰۶ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

سرمایه گذاری در OncoCyte

چندین صندوق تامینی دیگر و سرمایه گذاران نهادی اخیراً تغییراتی در موقعیت خود در OCX ایجاد کرده اند. Defender Capital LLC. این شرکت در سه ماهه اول جایگاه خود را در OncoCyte 15.6 درصد افزایش داد. Defender Capital LLC. او اکنون مالک ۲۵۶۲۱۳۰ سهم از سهام شرکت به ارزش ۴۰۰۰۰۰۰ دلار پس از خرید ۳۴۵۳۳۰ سهم دیگر در سه ماهه گذشته است. شرکت Vanguard Group ثبت شد موقعیت آن در OncoCyte در سه ماهه اول ۲.۳ درصد افزایش یافت. شرکت پایونیر گروپ مالک است اکنون ۳ میلیون و ۹۸۶ هزار و ۲۷۰ سهم از سهام این شرکت پس از دستیابی به ۹۰ هزار و ۵۳۴ سهم دیگر در این مدت، ۵ میلیون و ۹۴۰ هزار دلار ارزش گذاری شده است. Millennium Management LLC موقعیت جدیدی را در OncoCyte در سه ماهه دوم به ارزش تقریبی ۸۹۶۰۰۰ دلار به دست آورد. Goldman Sachs Group Inc. موقعیت خود را در OncoCyte در سه ماهه اول ۵.۷ درصد افزایش داد. Goldman Sachs Group Inc. او اکنون مالک ۴۶۰۰۰۴ سهم از سهام شرکت به ارزش ۶۸۶۰۰۰ دلار پس از به دست آوردن ۲۴۹۶۴ سهم اضافی در طول دوره است. در نهایت، LPL Financial LLC موقعیت خود را در OncoCyte 58.1٪ در سه ماهه دوم افزایش داد. LPL Financial LLC اکنون مالک ۱۰۸۸۱۶ سهم از سهام این شرکت به ارزش ۹۸۰۰۰ دلار پس از تصاحب ۴۰۰۰۰ سهم اضافی در این دوره است. ۸۹.۴۱ درصد از سهام در حال حاضر متعلق به سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی است.

عملکرد سهام OncoCyte

سهام OCX در روز جمعه با قیمت ۰.۷۶ دلار افتتاح شد. OncoCyte پایین ترین قیمت ۵۲ هفته اخیر ۰.۶۸ دلار و بالاترین سطح ۵۲ هفته ۳.۷۳ دلار را ثبت کرد. این شرکت دارای ارزش بازار ۹۰.۳۹ میلیون دلار، نسبت PE 1.06- و بتای ۱.۷۰ است. میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه این شرکت ۰.۸۲ دلار است.

OncoCyte (NASDAQ: OCX – Receive Rating) آخرین نتایج درآمد خود را در روز چهارشنبه ۱۰ اوت منتشر کرد. این شرکت گزارش داد (۰.۰۷ دلار) سود هر سهم برای سه ماهه، که بالاتر از برآورد اجماع (۰.۱۳ دلار) با ۰.۰۶ دلار است. این شرکت در سه ماهه ۲.۰۷ میلیون دلار درآمد داشت، در حالی که تحلیلگران ۲.۵۰ میلیون دلار تخمین زدند. OncoCyte حاشیه منفی خالص ۸۴۶.۵۸٪ و بازده منفی ۵۴.۲۸٪ ایجاد کرد. به عنوان یک گروه، تحلیلگران انتظار دارند که OncoCyte -0.42 EPS برای سال جاری ثبت کند.

مشخصات شرکت OncoCyte

(رتبه گرفتن)

OncoCyte Corporation، یک شرکت تشخیص مولکولی، آزمایش‌های آزمایشگاهی توسعه‌یافته آزمایشگاهی را برای تشخیص سرطان در ایالات متحده و در سطح بین‌المللی تحقیق، توسعه و به بازار عرضه می‌کند. این شرکت DetermaRx، یک آزمایش مولکولی برای آدنوکارسینوم ریه در مراحل اولیه را ارائه می دهد. و DetermaIO، یک سنجش بیان ژن اختصاصی.

ادامه مطلب

توصیه های تحلیلگر برای OncoCyte (NASDAQ: OCX)

اخبار و نظرات OncoCyte Daily را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران OncoCyte و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com را دریافت کنید.