شفق قطبی شاهدانه (ACB) – Big 24 News


شاهدانه شفق قطبی (ACB) تمرکز فعال روی سهام در آخرین جلسه معاملاتی تایید شد. این سهم ۱.۳۹ درصد تغییر نشان داد و ارزش سهام آن در معاملات اخیر ۱.۵۵ دلار فهرست شده است. این شرکت متعلق به کانادا است و بخشی از بخش مراقبت های بهداشتی است. در آخرین جلسه معاملاتی ۳۷۹۱۲ سهم با میانگین ۱۰۹۷۳.۵۵۰۰۰ سهم معامله شد. ارزش بازار آن ۴۱۹.۶ میلیون دلار است. از ارزش بازار برای نشان دادن اندازه شرکت استفاده کنید زیرا یک عامل اساسی با ویژگی های مختلف برای توسعه منافع سرمایه گذاران از جمله ریسک است.

توضیحات فنی:

میانگین متحرک ساده یکی از انعطاف پذیرترین و همچنین محبوب ترین اندیکاتورهای تحلیل تکنیکال است. بیشتر به دلیل سادگی آن در بین معامله گران محبوبیت زیادی دارد. در یک محیط محبوب بهترین عملکرد را دارد. میانگین متحرک ساده به عنوان میانگین آخرین دوره N (20 روز، ۵۰ روز، ۲۰۰ روز) محاسبه می شود. قیمت سهام نسبت به میانگین متحرک ۲۰ روزه ۱.۹۵ درصد افزایش یافته و از میانگین متحرک ۵۰ روزه معامله می شود. ۳۵.۱۲ درصد. این سهام در امتداد میانگین متحرک ۲۰۰ روزه خود در ۶۷.۲۱- درصد معامله می شود. از هر نوع میانگین متحرک می توان برای تولید سیگنال خرید یا فروش استفاده کرد و این فرآیند بسیار ساده است. نرم افزار نمودار میانگین متحرک به صورت یک خط مستقیماً در نمودار قیمت نمودار می شود.

شاخص قدرت نسبی فعلی (RSI-14) برای سهام ۴۱.۹۵ است. خوانش RSI از ۰ تا ۱۰۰ متغیر است. سرعت و نوسانات حرکت قیمت سهام توسط نوسانگر مومنتوم RSI اندازه گیری می شود. جی ولز وایلدر شاخص قدرت نسبی (RSI) را توسعه داد که بیشتر به عنوان نشانگر حرکت استفاده می شود. معمولا زمانی که RSI به زیر ۳۰ می رسد، سهام بیش از حد بارگذاری می شود و زمانی که به بالای ۷۰ می رسد، مقدار زیادی خرید می شود. ۳۰ تا ۷۰ یک قرائت عادی سهام در نظر گرفته می شود. روند کلی را می توان با استفاده از RSI تشخیص داد و انحرافات و نوسانات خرابی را پیدا کرد.

تجزیه و تحلیل نوسانات:

نوسانات نسبت به هفته گذشته ۹.۵۷ درصد باقی مانده و ماه گذشته نیز نوسان ۱۰.۲۶ درصدی را نشان می دهد. ریسک بازار که از معاملات بازار ناشی می شود و با عامل بتا اندازه گیری می شود. امتیاز بتا ۳ است. ریسک بر اساس فاکتور بتا اندازه گیری می شود، اگر کارآزمایی بالاتر از ۱ باشد، خطر بیشتر است و اگر آزمایش کمتر از ۱ باشد، خطر کمتر خواهد بود. نوسانات نیز توسط ATR اندازه گیری می شود که میانگین متحرک نمایی (۱۴ روز) از محدوده واقعی است. مقدار ATR 0.18 است.

سود فوری:

حاشیه ناخالص ۶۰.۴۰- درصد شناسایی شده است و بازده دارایی ها (ROA) نشان می دهد که شرکت در مقایسه با کل دارایی های ۵۳.۲۰- سود می کند. بازگشت سرمایه (ROI) -26.20٪ است. سود هر سهم (ROE) -69.10٪ است.

بررسی عملکرد:

ACB بازده هفتگی ۲۴.۳۹٪ و بازده سالانه -۸۳.۶۴٪ را نشان داد. سهام در شش ماه گذشته ۷۴.۲۰- درصد بوده و در ماه گذشته در ۴۰.۴۷- درصد باقی مانده است. این سهم در سه ماه گذشته عملکرد سالانه خود را در ۷۱.۷۲- درصد و حدود -۶۲.۱۳ درصد نشان داد. با نگاهی به پایین‌ترین سطح ۵۲ هفته‌ای، این سهم در ۸۳.۷۴% از بالاترین سطح ۵۲ هفته گذشته و سهم در ۲۸.۲۰% قرار دارد.

بازگشایی تحلیلگران:

بر اساس داده های ارائه شده توسط FINVIZ، رتبه تحلیلگران فعلی برای شرکت ۳.۳ در نظر گرفته شده است (۱.۰ خرید قوی، ۲.۰ خرید، ۳.۰ نگه داشتن، ۳.۰ فروش، فروش قوی ۵.۰).