شیاطین سرخ با یک برد رکورد خود را در لیگ برتر افزایش دادند – پاپ نیوز


شیاطین سرخ سالفورد از یک رکورد بعد از ظهر در مقابل تماشاگران تیم میزبان لذت بردند

شیاطین سرخ سالفورد از یک رکورد بعد از ظهر در مقابل تماشاگران تیم میزبان لذت بردند

جو برگس در حالی هت تریک کرد که شیاطین سرخ سالفورد با پیروزی ۱۰-۷۴ مقابل ویکفیلد ترینیتی در ورزشگاه AJB امید خود را برای بقا در لیگ برتر تقویت کردند.

رایان بریرلی، دین کراس و کن سئو دو بار گلزنی کردند، در حالی که مارک اسنید ۱۱ گل را به ثمر رساند تا سالفورد بیشترین اختلاف امتیاز و کل امتیاز را در لیگ برتر به دست آورد.

این پیروزی سالفورد را در رده هشتم جدول رده بندی قرار داد و از لیدز راینوس و وارینگتون که در مرحله بعدی هستند پرید.

هر دو تیم پس از پنج برد از ۱۵ بازی به میدان آمدند که ماهیت موفقیت سالفورد را بیش از پیش چشمگیر کرد.

شاگردان پل رولی ۶ بار موفق شدند با نتیجه ۶-۳۲ پیش بیفتند و پس از استراحت از سرعت خود کاسته نشدند.

همه اینها بعد از اینکه ویکفیلد در دقیقه پنجم پیش افتاد، اتفاق افتاد، جیمز بتچلور پس از گرفتن پاس جیکوب میلر وارد شد و میسون لنو نیز تبدیل به گل شد.

بازدیدکنندگان به تحسین و لذت بردن از ست های مستقیم در نزدیکی خط سالفورد ادامه دادند، اما از ناتوانی خود در گلزنی ناراحت بودند زیرا شیاطین سرخ یک دوره گلزنی چشمگیر داشتند.

سالفورد در دقیقه ۱۴ بازی را به تساوی کشاند که تیم لاوا هاروی لوت را به زمین زد و اسنید ۶-۶ شد.

پنج دقیقه بعد سالفورد پیش بود. یک حمله نرم در سمت راست با حضور اندی آکرز و برلی فرصت و سانتر از داخل را برای پایانی شیک ایجاد کرد.

سالفورد سومین تلاش خود را در دقیقه ۲۳ اضافه کرد، زمانی که سیف وینگر قدرتمند در دسترس بود تا کار را تمام کند و یک پاس از برودی کرافت گرفت و توپ را به سمت راست برگرداند. اسنید گلی به ثمر نرساند اما سالفورد ۱۶-۶ پیش افتاد.

حمله میزبان ادامه پیدا کرد و برگس در پنج دقیقه دو بار تلاش کرد. او ابتدا او را دید که به سرعت از فاصله ۳۰ متری به سمت خانه روی خط تماس می دود، قبل از اینکه او ابتدا به یک ضربه کرنر توسط لوید واکنش نشان داد. اسنید هم نتوانست گلزنی کند اما سالفورد ۶-۲۴ پیروز شد.

سالفورد 10-74 ویکفیلد: شیاطین سرخ با یک برد رکورد امید خود را برای ماندن در لیگ برتر افزایش دادند.

این واقعا یک امتیاز برای بازیکنان است. به دست آوردن چیزی به بزرگی یک رکورد لیگ برتر فقط یک امتیاز برای بچه ها و چیزی است که باید به آن افتخار کرد. من واقعا خوشحالم که این یک روز خوب در تاریخ ماست.

پل رولی – سرمربی شیاطین سرخ سالفورد

تلاش سالفورد ادامه داشت و چهار دقیقه مانده به وقت استراحت، استراحت درخشان کرافت باعث شد تا آخرین خط دفاعی را بکشد و سپس به بریرلی کمک کند.

نزدیک به پایان نیمه اول، اسنید از فرصت استفاده کرد و به دلیل مهار ضربه پنالتی، سالفورد را با نتیجه ۳۲-۶ در نیمه اول پیش انداخت.

شیاطین سرخ در آن روز 13 تلاش به ثمر رساندند

شیاطین سرخ در آن روز ۱۳ تلاش به ثمر رساندند

سالفورد پس از شروع نیمه دوم استراحت نداشت زیرا در چهار دقیقه دو گل به ثمر رساند.

شوت اسنید توسط کرافت دنبال شد، که قبل از اینکه کالوم واتکینز، که هفته گذشته برای انگلیس بازی می کرد، یک حمله نرم دیگر را تکمیل کند، اقدام به گل کرد.

ویکفیلد برای مدت کوتاهی تلاش دوم را در دقیقه ۵۲ پس از اینکه لوئیس مورفی وینگر خود در جناح چپ یافت، مهار کرد، اگرچه لنو نتوانست این تبدیل را اضافه کند.

معلوم شد که این فقط یک ضربه موقت به سالفورد بود که با سه تلاش در هفت دقیقه پاسخ داد.

برگس و واتکینز قبل از اینکه آخرین پاس کروس او را برای تلاش دوم نجات دهد با هم ترکیب شدند و در دقیقه ۵۹، حرکت اسکرام باعث شد کروس از میانه راه به خط تریل رد شود.

در ۱۸ دقیقه مانده به پایان بازی، سیتالکی آکولا، مهاجم سالفورد از فاصله نزدیک گلزنی کرد و اسنید با نتیجه ۶۲-۶۲ گل نهم را به ثمر رساند.

هنوز زمان زیادی برای پیرلی وجود داشت تا دومین تلاش خود را انجام دهد، زیرا برگس در چهار دقیقه باقی مانده هت تریک کرد و سالفورد را با یک برد بزرگ به پایان رساند.