شیرین کاری انتخاباتی کاملا جواب نداد، نقشه مخفی پلوسی برای پس گرفتن خانه


ارباب. اسمیت به واشنگتن می‌رود و پلوسی می‌خواهد مشاور ویژه‌اش برای بازگشت پیروزمندانه او کار کند؟

بازپرس ویژه این اختیار را دارد که تحقیقات مداومی را در مورد اینکه آیا شخص یا نهادی قانون را در ارتباط با تلاش‌ها برای مداخله در انتقال قانونی قدرت پس از انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۰ نقض کرده است یا برای راستی‌آزمایی رای هیئت الکترال که در یا در ماه آن برگزار شده است، انجام دهد. ژانویه. ۶. این کار را انجام دهید. ۲۰۲۱، و همچنین هر موضوعی که مستقیماً یا احتمالاً از یا در محدوده این تحقیق ناشی شود [Special Counsel Regulations 28 C.F.R. § ۶۰۰.۴(a)]”

خانه درختی محافظه کار: اسمیت اجازه تحقیقات درباره اعضای فعلی جمهوری‌خواه کنگره (مجلس و سنا)، رئیس‌جمهور سابق و نامزد فعلی دونالد جی. ترامپ، مقامات سابق دولت ترامپ، کارمندان سابق کاخ سفید و سایر افراد، گروه‌ها و سازمان‌ها را برای نقش‌شان در حمایت از قیام در ۶ ژانویه ۲۰۲۱، علیه دولت آینده جو بایدن، رئیس جمهور منتخب. اساسا، تحقیقات J6 – با نگاه به کنگره – به بازرس ویژه جک اسمیت واگذار شده است.

این گسترش تحقیقات انجام شده توسط کمیته ویژه در تاریخ ۶ ژانویه است که یافته های تحقیقات کمیته را شامل سوابق تلفنی، پیام های متنی، رونوشت ها، ایمیل ها، شهادت های قبلی و تمام سوابق شواهد، به بازرس ویژه تازه منصوب شده ارجاع می دهد. . این یک بررسی پیشگیرانه از ثبت اطلاعات افشاگران است و به طور موثر به این معنی است که هرگونه تحقیقات نظارتی GOP غیرقانونی است. در حالی که بازرس خصوصی در حال بازی است، همه و همه تحت یک کیس محافظ قرار می گیرند.

این قانون همچنین از قانونگذاران جمهوری‌خواه و کسانی که در مدار ترامپ هستند باج‌گیری می‌کند و اساساً تهدید می‌کند که در صورت صحبت کردن یا پیگیری سرنخ‌های تحقیقات، پیگرد قانونی خواهند داشت. پلوسی می‌داند که برخی از افرادی که به عنوان مقامات منتخب جدید به دی سی می‌آیند، هدف تغییرات قرار می‌گیرند و ممکن است استعفا دهند و توازن محدود قدرت در مجلس را تغییر دهد.

گوش کنید:

هدیر:

خمیر:

  • مریک گارلند، دادستان کل ایالات متحده، جک اسمیت دادستان فدرال سابق را به عنوان بازرس ویژه برای دو تحقیق جنایی توسط وزارت دادگستری رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ منصوب کرد – اینجا را ببینید.
  • با منکر انتخابات، حکیم جفریس، کاندیدای رهبر دموکرات مجلس نمایندگان آشنا شوید – اینجا را ببینید.
  • جیمز کومر (R-KY)، عضو کمیته نظارت و تنظیم اصلاحات مجلس نمایندگان، یک کنفرانس مطبوعاتی با قانونگذاران در کمیته قانونگذاری برگزار کرد – اینجا را ببینید.
  • دیوید براک Media Matters را ترک می کند تا اتاق جنگ را علیه معاون بسازد. جستجو – اینجا و اینجا را ببینید.
  • دامنه وسیع یک وکیل ویژه که برای به دام انداختن چیزی بیش از ترامپ طراحی شده است – اینجا و اینجا را ببینید.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا به اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع همگانی برای مقاله اصلی RWR.