شیوع آنفلوانزای مرغی {در سراسر} آمریکا، قیمت بالای مرغ را انتخاب کنید و انتخاب کنید تخم مرغ – بهتر از خبرگزاری


CNBC افسران بهداشتی فدرال در جاری زیر تذکر تکل عالی نوع کشنده اجتناب کرده اند آنفولانزای پرندگان هستند کدام ممکن است طی هفته های فعلی مزارع مرغداری را در طولانی شدن سواحل شرق را انتخاب کنید و انتخاب کنید غرب میانه ویران کرده است. باقی مانده است هیچ سیگنال‌ای مبنی بر آسیب رسان بودن سویه آنفولانزای پرندگان برای انسان {وجود ندارد}، با این حال متخصصان در جستجوی جهش‌های بدون شک {در این} ویروس هستند کدام ممکن است می‌تواند آن را به تهدیدی عظیم‌تر تغییر تدریجی.

اگرچه خطرات برای انسان کم است، با این حال وسط مدیریت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیشگیری اجتناب کرده اند بیماری‌ها می‌گوید {افرادی که} کشف نشده گونه‌های اهلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید رام نشده آلوده به H5N1 – ویروس فوق العاده مسری آنفولانزای پرندگان کدام ممکن است به سادگی در بین پرندگان چاپ شده می‌شود – کشف نشده تذکر قرار دارند.

بر ایده گزارش USDA، ویروس H5N1 در حداقل ۱۷ ایالت اجتناب کرده اند فوریه تاکنون در گله های تجاری را انتخاب کنید و انتخاب کنید در حیاط ایجاد شده است کدام ممکن است بدترین شیوع آنفولانزای پرندگان اجتناب کرده اند سال ۲۰۱۵ است، روزی کدام ممکن است نزدیک به ۵۰ میلیون پرنده ذبح هر دو کشته شدند. شیوع این بیماری عمدتاً {به دلیل} مهاجرت پرندگان رام نشده است کدام ممکن است بر فراز گله های اهلی پرواز می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ویروس را اجتناب کرده اند طریق مدفوع شخصی منتقل می کنند. ویدیوی زیر را اجتناب کرده اند CBS تماشا کنید.

فینال برآوردهای وزارت کشاورزی آمریکا نماد می دهد کدام ممکن است حدود ۲۴ میلیون پرنده طیور یادآور مرغ را انتخاب کنید و انتخاب کنید بوقلمون هر دو بی فایده هر دو منقرض شدند. بلومبرگ نقشه وحشتناکی اجتناب کرده اند شیوع آنفولانزای مرغی {در سراسر} آمریکا چاپ شده کرده است کدام ممکن است حدود نیمی اجتناب کرده اند ملت را در بر خواهد گرفت.

نقشه آنفولانزای پرندگان در ایالات متحده

مطمئنا، خواهید کرد آن را حدس زدید. {به دلیل} شیوع آنفولانزای پرندگان، قیمت مرغ در مقابل همراه خود معمولی تعدادی از سال قبلی حدود ۵۰ سهم مرتفع است. این را در نمودار زیر ببینید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در همین جا اصولاً بدانید.

قیمت مرغ 04-2022را انتخاب کنید و انتخاب کنید مطمئنا، قیمت تخم مرغ نیز مرتفع است – بیش اجتناب کرده اند ۱۰۰٪. قیمت سراسری تخم مرغ {در این} فصل {به دلیل} در دسترس بودن ضعیف اجتناب کرده اند نمودار خارج شده است. معمولی قیمت عالی دوجین تخم مرغ اجتناب کرده اند ۱.۲۰ دلار در اوایل ژانویه به ۲.۶۰ دلار افزایش کشف شد. این را در نمودار زیر ببینید.

قیمت تخم مرغ 2020-03

آمریکا در جاری حاضر تورم ۸.۵ درصدی را تخصص می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بخش وعده های غذایی نیز ۸.۸ سهم مرتفع است. این عمدتا {به دلیل} کاهش خوب ارزش پول اجتناب کرده اند طریق پوشش های پولی مقامات را انتخاب کنید و انتخاب کنید فدرال رزرو است. قیمت قدرت نیز {در این} زمینه موقعیت بسزایی دارد. اکنون همراه خود شیوع آنفولانزای پرندگان، افزایش قیمت ها یادآور طوفانی عظیم به نظر می رسد مانند است.

خطا چه ممکن است باشد؟

اگر این متن برای شما ممکن است مفید بود، لطفاً کمک پولی کوچکی به ما کنید عالی فنجان اسپرسو کمک خواهد کرد که شما حمایت اجتناب کرده اند روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – هر دو {اطلاع رسانی}. متشکرم.

پست های نمودار بیشتری را بلافاصله ببینید.

تأمین صفحه بحث برای مقاله بی نظیر RWR.