صحنه جدیدی از شوالیه های گاتهام رابطه سابق دیک و باربارا را تایید می کند


شوالیه های گاتهام Spotlight on Singles اخیراً به بررسی ظاهر بازی برای هر یک از اعضای قابل بازی خانواده Pat پرداخته است. نایت‌وینگ، رابین و بت‌گرل اکنون در انواع لباس‌ها و ابزارهای منحصربه‌فرد برای تحرک به تصویر کشیده شده‌اند، و Red Hood آخرین شخصیتی است که طرفداران در چند ماه گذشته منتظر دیدن بیشتر آن‌ها بوده‌اند. شوالیه های گاتهام در پایان ماه اکتبر منتشر خواهد شد.

در همین حال، برش از شوالیه های گاتهاملحظات روایی صمیمی تر آنها هم شروع به کار کردند. چندی پیش، به بازیکنان پیشنهاد شد صحنه‌ای را ببینند که دیک گریسون و جیسون تاد به مرگ بروس وین در بلفری، محل اقامت رسمی تیم فکر می‌کنند. در اینجا در Belfry شخصیت‌ها بدون لباس با یکدیگر تعامل خواهند داشت و بازیکنان احتمالاً صمیمی‌ترین لحظات مشترک بین شخصیت‌ها را خواهند دید. در واقع، آخرین سکانس بلفری به تازگی به اشتراک گذاشته شد و نگاهی اجمالی به پویایی بین باربارا گوردون و دیک داشت.

GAMERANT ویدیوی روز

مطالب مرتبط: شوالیه های گاتهام مد جدید

شوالیه های گاتهام‘ آخرین صحنه با تمرین دیک و باربارا با هم در برج ناقوس در مقابل پوستر و پوستر Gotham Goliath شروع می شود. دیک به طرز محسوسی آرام بود و همین امر باعث شد باربارا او را تشویق کند تا نظرش را بیان کند. دیک دور بود و نادیده گرفته شد تا اینکه باربارا او را به همراه بروس آورد که حضور چشمگیرش همچنان بر شانه های دیک سنگینی می کرد زیرا او احساس مسئولیت می کرد که در کنارش باشد. همچنین در اینجا باربارا فاش کرد که او و دیک در گذشته یک رابطه عاشقانه داشتند، اما از آن زمان جدا شده اند.

به نظر می رسد جدایی آنها دوستانه بوده است، حداقل به این دلیل که آنها خیلی خوب با هم صحبت می کنند و کار می کنند، اما احتمالاً به این دلیل است که آنها باید دور هم جمع شوند و اختلافات خود را کنار بگذارند تا از گاتهام در غیاب بروس دفاع کنند. . باربارا همچنین ارجاعات بازیگوشی به منابع منبع، مانند “چیپس صبحانه” ارائه می دهد و به تحقیق در مورد بهترین دارایی های نایت وینگ ادامه می دهد.

اما احساسی‌ترین سهم باربارا در گفتگو زمانی بود که به دیک یادآوری کرد که او یک جزیره نیست، و او باید قبل از اینکه آنها را در آغوش بگیرند، به بقیه خانواده خفاش تکیه کند. شما و باربارا ممکن است برجسته ترین و معروف ترین رابطه را در بین هر شخصیتی داشته باشید شوالیه های گاتهامخانواده پت، جدا از داشتن گذشته عاشقانه، جالب است که ببینیم این پویایی در سراسر جهان چگونه توسعه می یابد. شوالیه های گاتهام و نحوه تعامل شخصیت های دیگر در داخل زنگ.

شوالیه های گاتهام قرار است در ۲۵ اکتبر برای PC، PS5 و Xbox Series X/S منتشر شود.

بیشتر: بررسی صحنه جرم شوالیه گاتهام بسیار آسان به نظر می رسد