صندوق بازنشستگی مشترک ایالت نیویورک دارایی های خود را در سهام گروه هوایی آلاسکا افزایش داد. (NYSE: ALK)صندوق متقابل ایالت نیویورک دارایی های خود را در گروه هوایی آلاسکا افزایش داد. (NYSE: ALK – رتبه‌بندی دریافت شده) بر اساس گزارش این شرکت در آخرین پرونده ۱۳F خود در SEC، طی سه ماهه اول ۰.۵٪ افزایش یافت. این شرکت پس از خرید ۶۱۴ سهم اضافی در طول سه ماهه، ۱۱۶۲۸۰ سهم از سهام شرکت حامل را در اختیار داشت. صندوق متقابل ایالت نیویورک مالک ۰.۰۹ درصد از گروه خطوط هوایی آلاسکا است که بر اساس آخرین پرونده های SEC، ارزش آن ۶,۷۴۵,۰۰۰ دلار است.

سایر صندوق های تامینی نیز دارایی های خود را در شرکت اصلاح کرده اند. Crewe Advisors LLC سهام خود را در گروه هواپیمایی آلاسکا ۱۰۷۵۰ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. Crewe Advisors LLC اکنون دارای ۶۵۱ سهم از سهام شرکت حامل است که پس از خرید ۶۴۵ سهم اضافی در سه ماهه گذشته، به ارزش ۳۸۰۰۰ دلار می رسد. Capital Advisory Group Advisory Services LLC سهام جدیدی در سهام آلاسکا ایر گروه در سه ماهه اول به ارزش ۳۸۰۰۰ دلار به دست آورد. Larson Financial Group LLC سهام جدیدی در گروه هوایی آلاسکا در سه ماهه چهارم به ارزش ۶۵۰۰۰ دلار خریداری کرد. Geneos Wealth Management Inc. این شرکت سهام خود را در گروه هواپیمایی آلاسکا ۵۷.۲ درصد در سه ماهه چهارم افزایش داد. Geneos Wealth Management Inc. این شرکت اکنون مالک ۱۵۱۱ سهم از سهام شرکت حامل به ارزش ۷۸۰۰۰ دلار پس از به دست آوردن ۵۵۰ سهم اضافی در سه ماهه گذشته است. سرانجام، Daiwa Securities Group Inc. این شرکت سهام خود را در گروه هواپیمایی آلاسکا ۲۰.۳ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. گروه اوراق بهادار دایوا او اکنون مالک ۱۴۰۰ سهم از سهام شرکت حامل به ارزش ۸۱۰۰۰ دلار پس از به دست آوردن ۲۳۶ سهم دیگر در سه ماهه گذشته است. ۷۲.۲۶ درصد از سهام در حال حاضر متعلق به صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی است.

تحلیلگران وال استریت رشد را پیش بینی کردند

تعدادی از تحلیلگران تحقیقاتی در مورد سهام اظهار نظر کردند. مورگان استنلی هدف قیمت سهام گروه هواپیمایی آلاسکا را از ۷۳.۰۰ دلار به ۷۰.۰۰ دلار کاهش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز دوشنبه، ۲۵ جولای، رتبه “اضافه وزن” را به سهام اختصاص داد. بارکلیز هدف قیمت سهام خطوط هوایی آلاسکا را از ۶۱.۰۰ دلار به ۴۵.۰۰ دلار کاهش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز سه شنبه، ۱۲ ژوئیه، رتبه “برابر” را به سهام اختصاص داد. JPMorgan Chase & Co. این شرکت اهداف قیمتی خود را برای سهام خطوط هوایی آلاسکا از ۹۷.۰۰ دلار به ۱۰۳.۰۰ دلار افزایش داد و در یک یادداشت تحقیقاتی در روز جمعه، ۲۲ آوریل، رتبه “اضافه وزن” را به شرکت اختصاص داد. Susquehanna Bancshares هدف قیمت سهام گروه هواپیمایی آلاسکا را از ۶۸.۰۰ دلار به ۵۰.۰۰ دلار کاهش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز سه شنبه، ۱۲ جولای، رتبه “مثبت” را به سهام اختصاص داد. در نهایت، Evercore ISI هدف قیمتی سهام خطوط هوایی آلاسکا را از ۸۰.۰۰ دلار به ۷۰.۰۰ دلار کاهش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز دوشنبه ۲۷ ژوئن، رتبه “ممتاز” را به سهام اختصاص داد. یک تحلیلگر تحقیقاتی سهام را با رتبه بندی نگهداری و ۹ نفر رتبه خرید برای شرکت صادر کرده اند. طبق گزارش MarketBeat.com، این سهام در حال حاضر دارای میانگین رتبه “متوسط ​​خرید” و میانگین قیمت هدف ۶۶.۴۴ دلار است.

فعالیت محلی در گروه خطوط هوایی آلاسکا

در اخبار مرتبط، شین آر. تاکت، مدیر ارشد مالی، ۲۰۰۰ سهم از سهام خطوط هوایی آلاسکا را در معامله ای به تاریخ پنجشنبه ۹ ژوئن فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۴۶.۹۷ دلار با ارزش کل ۹۳۹۴۰.۰۰ دلار فروخته شد. پس از فروش، مدیر مالی در حال حاضر به طور مستقیم مالک ۹۹۶۶ سهم در شرکت به ارزش تقریبی ۴۶۸۱۰۳.۰۲ دلار است. این فروش در یک پرونده نظارتی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار فاش شد که در وب سایت شرکت برق عربستان موجود است. در اخبار مرتبط، EVP Andrew R. Harrison 2267 سهم از سهام خطوط هوایی آلاسکا را در معامله ای به تاریخ جمعه ۲۹ جولای فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۴۴.۱۳ دلار با ارزش کل ۱۰۰۰۴۲.۷۱ دلار فروخته شد. پس از فروش، معاون اجرایی اکنون به طور مستقیم مالک ۱۴۱۵۲ سهم در شرکت است که ارزش آن تقریباً ۶۲۴۵۲۷.۷۶ دلار است. این فروش در یک پرونده نظارتی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار فاش شد که در وب سایت شرکت برق عربستان موجود است. همچنین، شین آر. مدیر مالی تاکت ۲۰۰۰ سهم از سهام خطوط هوایی آلاسکا را در معامله ای به تاریخ پنجشنبه ۹ ژوئن فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۴۶.۹۷ دلار و در مجموع ۹۳۹۴۰.۰۰ دلار فروخته شد. پس از اتمام فروش، مدیر مالی اکنون دارای ۹۹۶۶ سهم در شرکت به ارزش ۴۶۸۱۰۳.۰۲ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. در حال حاضر ۰.۴۰ درصد سهام در اختیار افراد داخلی است.

کاهش ۲.۳ درصدی در معاملات گروه هوایی آلاسکا

سهام خطوط هوایی آلاسکا در روز چهارشنبه به ۴۵.۷۳ دلار باز شد. میانگین متحرک ۵۰ روزه این شرکت ۴۳.۰۵ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه آن ۴۹.۶۹ دلار است. این شرکت دارای نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۵۲، نسبت سریع ۰.۸۴ و نسبت معاملات ۰.۸۶ است. آلاسکا ایرلاینز با ۳۸.۱۹ دلار پایین ترین قیمت یک ساله و ۶۳.۷۶ دلار بالاترین قیمت در یک سال گذشته است. ارزش بازار این شرکت ۵.۷۷ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۲۸.۲۳ و بتای ۱.۴۶ است.

گروه هواپیمایی آلاسکا NYSE: ALK – Get Rating آخرین نتایج درآمد سه ماهه خود را در روز پنجشنبه ۲۱ جولای منتشر کرد. این اپراتور درآمد ۲.۱۹ دلاری به ازای هر سهم (EPS) در سه ماهه را گزارش کرد که بالاتر از برآوردهای ۱.۹۵ دلاری تحلیلگران با ۰.۲۴ دلار بود. خطوط هوایی آلاسکا دارای حاشیه خالص ۲.۵۴ درصد و بازده سهام ۸.۹۷ درصد بود. این شرکت در سه ماهه ۲.۶۶ میلیارد دلار درآمد داشت، در حالی که برآوردهای اجماع ۲.۵۸ میلیارد دلار بود. این شرکت در مدت مشابه سال گذشته (۰.۳۰ دلار) سود هر سهم را گزارش کرد. درآمد این شرکت در سه ماهه اول نسبت به سال قبل ۷۴.۱ درصد افزایش یافته است. به طور متوسط، تحلیلگران سهام انتظار دارند که Alaska Air Group, Inc. برای سال جاری ۴.۳۸ سود به ازای هر سهم ثبت خواهد کرد.

مشخصات خطوط هوایی آلاسکا

(رتبه گرفتن)

گروه هوایی آلاسکا، شرکت ، از طریق شرکت های تابعه خود، خدمات حمل و نقل هوایی مسافر و کالا را ارائه می دهد. این شرکت در سه بخش اصلی منطقه ای و افق فعالیت می کند. به نزدیک به ۱۲۰ مقصد در سراسر آمریکای شمالی پرواز کنید. آلاسکا ایر گروه، شرکت تاسیس شد. در سال ۱۹۳۲ تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در سیاتل، واشنگتن است.

مقالات برگزیده

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری ALK را نگه می دارند؟ از HoldingsChannel.com برای آخرین پرونده های ۱۳F و معاملات داخلی برای Alaska Air Group, Inc. بازدید کنید. (NYSE: ALK – امتیاز دریافت شده است).

یک چهارم مالکیت سازمانی خطوط هوایی آلاسکا (NYSE: ALK)

اخبار و بررسی های روزانه خطوط هوایی آلاسکا را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com، خلاصه‌ای از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران گروه هوایی آلاسکا و شرکت‌های مرتبط را دریافت کنید.