صندوق تامین ملی (NYSE:NSA) قیمت هدف جدید ۶۰ دلار در Stifel Nicolaus – بیگ ۲۴ خبرشرکت وابسته ذخیره‌سازی ملی (NYSE: NSA – دریافت رتبه) به گزارش فلای، استیفل نیکولاس در گزارش صبح دوشنبه خود قیمت هدف خود را برای سهام از ۷۳.۰۰ دلار به ۶۰.۰۰ دلار کاهش داد.

سایر تحلیلگران تحقیقاتی نیز اخیراً گزارش هایی در مورد این شرکت منتشر کرده اند. گروه مالی Jefferies قیمت هدف خود را در National Storage Affiliates Trust از ۷۸.۰۰ دلار به ۵۸.۰۰ دلار کاهش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز پنجشنبه ۳۰ ژوئن به این شرکت امتیاز خرید اختصاص داد. StockNews.com در روز چهارشنبه، ۱۲ اکتبر، در یک یادداشت تحقیقاتی به پوشش National Storage Affiliates Trust پرداخت. آنها رتبه فروش را برای شرکت تعیین کردند. مورگان استنلی هدف قیمت خود را در National Storage Affiliates Trust از ۵۲.۰۰ دلار به ۴۳.۰۰ دلار کاهش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۱۳ اکتبر، رتبه ای برابر برای شرکت تعیین کرد. گروه UBS پوشش National Storage Affiliates Trust را در یادداشتی تحقیقاتی در روز دوشنبه ۱۷ اکتبر آغاز کرد. آنها رتبه خنثی و قیمت هدف ۴۳.۰۰ دلاری را برای شرکت صادر کردند. در نهایت، Evercore ISI هدف قیمت خود را در National Storage Affiliates Trust از ۵۸.۰۰ دلار به ۵۶.۰۰ دلار کاهش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز سه‌شنبه، ۲۷ سپتامبر، رتبه برتر را به شرکت اختصاص داد. یک تحلیلگر پژوهشی سهام را با رتبه فروش رتبه بندی کرده است، سه نفر امتیاز نگهداری و سه نفر رتبه خرید به سهام این شرکت اختصاص داده اند. طبق داده‌های MarketBeat.com، این سهام دارای رتبه متوسط ​​نگه‌داری و قیمت هدف توافق شده ۵۶.۰۰ دلار است.

سهام Trust Affiliates Storage 1.8% سقوط کرد.

بورس نیویورک: NSA روز دوشنبه با قیمت ۳۹.۱۵ دلار افتتاح شد. ارزش بازار این شرکت ۳.۵۹ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۳۹.۵۵، نسبت قیمت به درآمد ۱.۸۸ و بتای ۰.۷۱ است. National Storage Affiliates Trust دارای کمترین قیمت دوازده ماهه ۳۸.۵۱ دلار و بالاترین قیمت دوازده ماهه ۷۰.۰۴ دلار است. میانگین متحرک ۵۰ روزه سهام ۴۶.۶۱ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه آن ۵۰.۹۷ دلار است. این شرکت دارای نسبت سریع ۰.۵۲، نسبت معاملات ۰.۵۲ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۱.۳۸ است.

صندوق تامین ملی (NYSE: NSA – Get Rating) آخرین نتایج درآمد خود را در روز چهارشنبه، ۳ آگوست منتشر کرد. REIT درآمد هر سهم را ۰.۲۴ دلار گزارش کرد که بالاتر از برآورد اجماع ۰.۳۷ دلار (۰.۱۳ دلار) بود. صندوق ملی ذخیره‌سازی بازده سهام ۴.۷۹ درصد و حاشیه خالص ۱۴.۹۱ درصد داشت. این شرکت در مدت مشابه سال گذشته ۰.۵۵ دلار به ازای هر سهم درآمد کسب کرد. تحلیلگران تحقیقات سهام انتظار دارند که National Storage Affiliates Trust 2.84 سود به ازای هر سهم برای سال مالی جاری گزارش کند.

صندوق تامین ملی سهام در سرمایه را اعلام می کند

این شرکت همچنین اخیرا سود سه ماهه ای را اعلام کرد که در روز جمعه ۹ شهریور ماه واریز شد. در روز پنجشنبه ۱۵ سپتامبر به ازای هر سهم ۰.۵۵ دلار سود بین سهامداران سابقه دار توزیع شد. تاریخ تقسیم سود سابق برای این سود، چهارشنبه ۲۳ سپتامبر بود. این نشان دهنده سود سالانه ۲.۲۰ دلار و بازده سود ۵.۶۲٪ است. نسبت پرداخت برای National Storage Affiliates Trust 222.22٪ است.

صندوق تامین ملی برای تجارت نهادی

تعدادی از سرمایه گذاران نهادی اخیراً دارایی های خود از NSA را اصلاح کردند. Sumitomo Mitsui DS Asset Management Company Ltd جایگاه خود را در سهام National Storage Affiliates Trust در سه ماهه اول ۸.۲% افزایش داد. Sumitomo Mitsui DS Asset Management Company Ltd اکنون مالک ۸۵۰۰ سهم REIT به ارزش ۵۳۳۰۰۰ دلار است، پس از به دست آوردن ۶۴۴ سهم اضافی در طول دوره. Wedbush Securities Inc. موقعیت جدیدی در سهام National Storage Affiliates Trust در طول سه ماهه اول به ارزش ۲۱۰۰۰۰ دلار به دست آورد. HMS Capital Management LLC موقعیت جدیدی در سهام National Storage Affiliates Trust در طول سه ماهه اول به ارزش ۳۵۹,۰۰۰ دلار به دست آورد. Destiny Wealth Partners LLC سهام خود را در National Storage Affiliates Trust تا ۴۶.۸ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. Destiny Wealth Partners LLC اکنون پس از خرید ۵۵۳ سهم اضافی در سه ماهه گذشته، مالک ۱۷۳۵ سهم از سهام REIT به ارزش ۱۰۹۰۰۰ دلار است. در نهایت، ویرجینیا Retirement Systems ET AL سهام خود در National Storage Affiliates Trust را ۱۳.۱% در طول سه ماهه اول افزایش داد. ویرجینیا Retirement Systems ET AL اکنون پس از خرید ۲۱۸۰۰ سهم دیگر در سه ماهه گذشته دارای ۱۸۸۲۰۰ سهم از سهام REIT به ارزش ۱۱۸۱۰۰۰ دلار است. در حال حاضر ۸۵.۰۷ درصد سهام در اختیار سرمایه گذاران نهادی است.

درباره شرکت ذخیره سازی اعتماد ملی

(رتبه گرفتن)

National Storage Affiliates Trust یک تراست سرمایه گذاری در املاک و مستغلات مریلند است که بر مالکیت، بهره برداری و به دست آوردن املاک خود ذخیره سازی واقع در ۱۰۰ منطقه آماری کلان شهرها در سراسر ایالات متحده متمرکز است. از ۳۰ سپتامبر ۲۰۲۰، این شرکت دارای ۷۸۸ ملک خود ذخیره‌سازی واقع در ۳۵ ایالت و پورتوریکو با مساحت تقریباً ۴۹.۵ میلیون فوت مربع قابل اجاره بود.

همچنین ببینید

آرم پرواز

توصیه های تحلیلگر برای National Storage Associate Trust (NYSE: NSA)

اخبار اعتماد و رتبه بندی روزانه شرکت های انبارداری ملی را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان ما از MarketBeat.com، خلاصه ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای National Storage Affiliates Trust و شرکت های مرتبط دریافت کنید.