صورت جاستین بیبر در بیماری نادر فلج شد – آیا واکسن کووید مناسب است؟


صفحه ششم جاستین بیبر پس از تشخیص بیماری نادر از ناحیه صورت فلج شد.

این ستاره ۲۸ ساله پاپ گفت: “می خواستم شما را به روز کنم. بدیهی است همانطور که از چهره من می بینید، من سندرمی به نام سندرم رامزی هانت دارم، ویروسی که به اعصاب صورت من حمله می کند و صورتم را فلج می کند.” ویدیویی اینستاگرامی که جمعه منتشر شد.

همانطور که می بینید این چشم پلک نمی زند. من نمیتونم اینطوری لبخند بزنم بیبر با اشاره به سمت راست صورتش ادامه داد: «این سوراخ بینی تکان نمی‌خورد، بنابراین فلج کامل در این سمت صورت من وجود دارد».

به گفته بیمارستان Mount Sinai در نیویورک، سندرم رمزی هانت با بثورات دردناک در اطراف گوش، صورت یا دهان مشخص می شود. زمانی ظاهر می شود که ویروس واریسلا زوستر عصب سیاتیک را درگیر کرده و گاهی باعث فلج می شود. بیبر را در ویدیوی زیر تماشا کنید.

سندرم رمزی هانت یک اختلال عصبی نادر است که با فلج یا فلج صورت مشخص می شود و اغلب با بثورات در گوش یا دهان همراه است. بر اساس گزارش آژانس ملی اختلالات نادر، از هر ۱۰۰۰۰۰ نفر در ایالات متحده، پنج نفر در هر سال به RHS مبتلا می شوند.

این سندرم برای اولین بار در سال ۱۹۰۷ توسط Drs. جیمز رمزی هانت به ویروس واریسلا زوستر آلوده است – همان ویروسی که باعث آبله مرغان و هرپس زوستر می شود، به این معنی که هرکسی که یکی از این بیماری ها را داشته باشد نیز می تواند به RHS مبتلا شود.

اگر RHS در عرض سه روز پس از ظهور علائم تشخیص داده شود، استفاده از داروهای ضد ویروسی مانند آسیکلوویر یا فامسیکلوویر همراه با کورتیکواستروئیدهای ضد التهابی مانند پردنیزون به طور کلی قابل درمان است. متأسفانه برای برخی، کاهش شنوایی و فلج می تواند دائمی شود.

استیو کراش اخیراً وضعیت بیبر را با این عنوان تحلیل کرد – “چرا من ۹۹ درصد مطمئن هستم که فلج جاستین بیبر ناشی از واکسن کووید است؟– اینجا را ببینید خلاصه اجرایی در زیر آمده است.

داده‌های VAERS نشان می‌دهد که خطر ابتلا به سندرم رمزی هانت (RHS) پس از واکسیناسیون کرونا ۱۶۰ برابر بیشتر از سایر واکسن‌های ترکیبی در سال است. و اگر واکسن سیاه زخم را از این مقایسه حذف کنید، به احتمال زیاد شمارش می شود (۰ مورد در ۳۲ سال).

بنابراین، قطعا باید واکسن کووید را یکی از عوامل احتمالی این بیماری نادر دانست.

در زیر میزان تخمین RHS پس از واکسیناسیون کووید ۳۳۸ مورد در هر ۱۰۰۰۰۰ نشان داده شده است. ادبیات پزشکی می گوید که به طور طبیعی در ۵ مورد در هر ۱۰۰۰۰۰ رخ می دهد. بنابراین، ۹۹ درصد احتمال دارد که علت بیماری جاستین واکسن باشد و تنها ۱ درصد احتمال دارد که او «بدشانس» باشد.

متأسفانه، بعید است که پزشکان بیبر این را بپذیرند، بنابراین بعید است که او مراقبت های مورد نیاز خود را دریافت کند (درمان آسیب های واکسن و بیماری RHS). او به سادگی فکر می کند که بدشانس است. اگر شما آن را گزارش نکنید، مطبوعات جریان اصلی کار خود را انجام نمی دهند.

با این حال، باید گفت که وجود دارد برخی می گویند تحلیل استیو کراش ۱۰۰% اشتباه است. – اینجا را نگاه کن.

وضعیت جاستین بیبر پس از بستری شدن هیلی همسر جاستین بیبر به دلیل بیماری مغزی که احتمالاً به کووید مرتبط است – اینجا را ببینید.

TMZ گزارش داد که هیلی ۲۵ ساله پس از “اورژانس پزشکی” به بیمارستانی در منطقه پالم اسپرینگز منتقل شد. به نظر می رسد در نحوه حرکت او تأثیر گذاشته است. گفته می شود علائم او بیشتر مربوط به افراد مسن است، نه متخصصان در اواسط ۲۰ سالگی.

پزشکان آزمایش‌های متعددی انجام دادند تا ببینند آیا ویروس کرونا درگیر بوده است یا خیر، زیرا همسرش، جاستین بیبر، ستاره ۲۸ ساله پاپ، چند هفته پیش تشخیص داده شد که به کووید مبتلا شده است و باعث باطل شدن و تاریخچه‌ای شد. وگاس. از آن زمان بهبود یافته است.

علیرغم این واقعیت که اکثر سلبریتی های هالیوود از شهروندان حمایت می کنند و به آنها انگیزه می دهند تا واکسینه شوند، بیبر راه آریانا گرانده، بلا حدید، بیلی آیلیش و دیگر افراد مشهور را دنبال نکرد. اما این زوج نیز به عنوان افراد مشهور ضد موم موضعی نگرفته اند.

هنوز مشخص نیست که وی پس از ترک این سمت چه خواهد کرد. با این حال، آنها قبلاً در مکان هایی که نیاز به واکسن کووید دارند دستگیر شده اند – اینجا را ببینید.

ذره برای بدن مستقیم گزارش سیم درست آنها پزشک یا ویروس شناس نیستند که حقیقت را بدانند. یک چیز مسلم است، فصل آنفولانزا از اکتبر تا نوامبر امسال ادامه خواهد داشت، و اینکه چگونه کووید می تواند در «خدا می داند» بازگردد. بحث بر سر واکسن باز خواهد گشت. رسانه های جریان اصلی هنوز به سختی کار می کنند تا “اطلاعات نادرست” KDE را همانطور که می بینید تصحیح کنند. با این حال، هرچه سانسور رسانه های اصلی بیشتر شود، مردم بدبین تر می شوند.

در حال حاضر، از تابستان لذت ببرید – متأسفانه داستان واکسن ممکن است پاییز امسال بازگردد.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع انجمن برای مقاله اصلی RWR.