طب ارتومولکولی چیست؟ چگونه از آنها برای بهبود سلامت و ایمنی در برابر بیماری و بیماری استفاده می شود؟


اکثر شما با این اصطلاح آشنا نخواهید بود پزشکی ارتومولکولی کمی. شما هرگز در مورد این نوع داروی تغذیه ای ارگانیک از پزشک خود نخواهید شنید. پزشکان تمام تلاش خود را می کنند تا این دانش را از بیماران سرکوب کنند. اگر پزشک شما از آن استفاده کند، مراجعات کمتری به کلینیک‌های آنها انجام می‌شود و شرکت‌های دارویی میلیاردها درآمد از دست خواهند داد.

در ایالات متحده، شرکت ها فقط از بیماری شما درآمد کسب می کنند. چند پزشک در مورد رژیم غذایی یا ورزش شما می پرسند؟ حتی چند نفر آن‌ها را خوانده‌اند که در هزاران کاغذی که در اولین بازدید خود پر می‌کنید چه چیزی وجود دارد؟ کمی!

من از دهه ۸۰ که برای اولین بار استفاده شد از آن استفاده کردم. مطالعه این موضوع را زمانی شروع کردم که در آن سال ها مشغول به کار در رشته تغذیه بودم. یکی از بخش های این دوره بود.

سیر

سیر برای تقویت ایمنی و سلامت عمومی.

بعد از اینکه دخترم اولین واکسن‌هایش را انجام داد، برای کمک به بازیابی سلامتی او از آنها استفاده کردم. در آن زمان طب ارتومولکولی جدید بود و آمار واقعی از نحوه استفاده از آن در کودکان وجود نداشت. من با او کار کردم تا زمانی که او شروع به بهبود کرد و توانست برنامه ای برای او و مشکلات سلامتی اش طراحی کند. در آن زمان، کمتر از تعداد انگشت شماری پزشک در سراسر ایالات متحده وجود داشت که در این داروی جدید مبتنی بر مواد مغذی ماهر بودند. هیچ دکتری در نزدیکی من نبود. من می دانم که کار کرد و به زیبایی کار کرد … سریع نبود اما کار کرد.

بنابراین بخش بزرگی از طول عمر Iزندگی در سلامت کامل که شامل بسیاری از جنبه های زندگی می شود: غذایی که می خوریم، غذاهای منفی که باید از آنها اجتناب کنیم. انجام ورزش؛ سلامت روان و سلامت قلب ما؛ نگرش ما نسبت به دیگران و خودمان؛ و نیاز به بهبود ژنتیک ما.

طب ارتومولکولی چیست؟ چگونه از آن برای بهبود ایمنی در برابر بیماری ها و بیماری ها استفاده می شود؟

“هدف پزشکی مولکولی بازگرداندن محیط بهینه بدن با اصلاح عدم تعادل یا کمبودها بر اساس بیوشیمی فردی با استفاده از مواد طبیعی مانند ویتامین ها، مواد معدنی، عناصر کمیاب و اسیدهای آمینه است.”

با رژیم غذایی ما مملو از غذاهای ناسالم، نوشابه، شکر، کافئین و غذاهای فرآوری شده، اکثر رژیم غذایی ما دچار کمبود بیشتر ویتامین های مورد نیاز است و متاسفانه فاقد مواد معدنی و مواد معدنی مورد نیاز برای سلامت واقعی و واقعی است.

سپس باید درصد افراد چاق، دیابتی ها، افراد مبتلا به فشار خون بالا و مبتلایان به سایر بیماری های همراهی که بدن را خسته می کنند و توانایی آن برای عملکرد صحیح محاسبه کنید. ما ممکن است یکی از ثروتمندترین کشورها باشیم، اما یکی از سالم ترین کشورها نیستیم.

واضح است که فرزندان ما و بسیاری از آنها نیز ناسالم هستند. شکی نیست که اکثر آمریکایی ها در اکثر مواد مغذی مهم مورد نیاز برای سلامتی و مقاومت در برابر عفونت ها کمبود دارند.

سپس قرنطینه ها اخیراً آمد و کووید ۱۹ به ما رسید. قرنطینه ها باعث افسردگی و افزایش مصرف الکل و مواد مخدر برای مقابله با انزوا شده است. افراد در تلاش برای تطبیق با زندگی و شغل پر استرس خود، از پرخوری و نوشیدنی اضافه وزن پیدا می کنند. همه اینها برای عملکرد سیستم ایمنی و به طور کلی سلامت شما مضر است.

در چند هفته آینده، ما در مورد استفاده از ویتامین هایی مانند ویتامین D و C برای بهبود سلامت و ایمنی صحبت خواهیم کرد. من همچنین در مورد طب ارتومولکولی و نحوه استفاده از آن برای بهبود سلامتی به شما آموزش خواهم داد.

به زندگی خود نگاه کنید و بنویسید که چه کارهایی برای سلامتی شما مفید است و چه کارهایی نه. یک مشکل را حل کنید تا آماده باشید نه تنها مشکل را شناسایی کنید، بلکه با شجاعت اولین قدم ها را برای تغییر زندگی خود بردارید تا سلامت و طول عمر خود را بهبود بخشید.

تکلیف شما این است که صادقانه به سبک زندگی خود و آنچه می خواهید برای سلامتی بهتر تغییر دهید نگاه کنید.

اینها لینک‌هایی به سایت‌های من نیستند، بلکه به افرادی هستند که با تجربه و تحقیق پزشکی ارتومولکولی و پزشکی تغذیه را تأسیس کردند. این پزشکان با اطلاعات موجود در وب سایت های زیر، مدارک و تحقیقات زیادی پشت نام خود دارند. خودتان این سایت ها را کاوش کنید.

من از شما دعوت می کنم که بپیوندید گروه MeWe در لینک زیر، جایی که می توانیم در مورد موضوعات بهداشتی بحث و گفتگو کنیم؛

http://mewe.com/i/katefreer

سایر مقالات منتشر شده در لینک زیر:

http://alternativemedicine-womenshealth-articles.com

http://www.doctoryourself.com/

http://orthomolecular.org/

هر لحظه، کیت فریر، صاحب گیاه

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/