طراحی مجدد SNL: Owen Wilson Wow و بازیگران در اولین فصل پخش می شوند

طراحی مجدد SNL: Owen Wilson Wow و بازیگران در اولین فصل پخش می شوند


شنبه شب زنده تورم و رکود این هفته آخر با میزبانی اوون ویلسون و مهمان موسیقی کیسی ماسگراوز وارد فصل 47 خود شد. با از دست دادن بک بنت و لورن هولت ، این کنسرت شامل سه نفر تازه وارد بود و بادکنک کامل همیشه با 21 بازیگر برتر همراه می شد. در همین حال ، لورن مایکلز در پشت صحنه مانور داده است تا گروه فعلی تندروها را کنار بگذارد ، مانند افرادی مانند کیت مک کینون ، کنان تامپسون ، ادی برایانت ، سیسیلین استرانگ ، کالین جوست ، مایکل چه و پیت دیویدسون. ، به امید اینکه حداقل در فصل پنجاه بمانند. در آن زمان ، من فکر می کنم مایکلز یا کنترل را واگذار می کند ، یا چراغ ها را در استودیو 8H خاموش می کند.

به عبارت دیگر ، هیچ چیز جز همه چیز تغییر نکرده است است تغییر می کند. بازیگران باتجربه هویج را به دلخواه خود می آورند و می روند و طبق برنامه هر خلبان تلویزیونی یا فیلم هایی که می سازند به SNL پرواز می کنند (برای مثال مک کینون این هفته آنجا نبود). اما هجوم استعدادهای جدید بر روی صفحه و در اتاق نویسندگان در دو سال گذشته نشان داده است که چگونه SNL می تواند تغییر کند و کدام کمدین ها می توانند چهره های جدید SNL شوند (فکر کنید بوئن یانگ ، کلوئی فینمن ، اگو نودیم ، و حداقل آخرین بازیگران و بازیگران زن حداقل دو نفر ، جزئیات بیشتر در زیر).

اشتباه نکنید: مهم این است که این کنسرت را به آینده منتقل کنید و از خفقان کلاستروفوبیک مایکل در کنسرت خلاص شوید. این نمایش باید از فرهنگ سمی که در شکایت تابستانی تا حدودی افشا شده بود و ادعا می کرد هوراتیو سانس کمدین ، ​​20 سال پیش در یک کنسرت از یک نوجوان سوء استفاده جنسی کرده و در SNL و NBC ظاهر شد ، جدا شود. بگذار اتفاق بیفتد. چند سال پیش ، دونالد ترامپ ، که گفته می شود در آزار و اذیت جنسی دخیل است ، صمیمانه برای شرکت در کنسرت دعوت شد.

حکمت فعلی این است که SNL فعلی به آن خوبی نیست که اولین بار کنسرت را دیدید ، و احتمالاً اتهام جوانی ابدی این برنامه است ، یا شاید این است که حس شوخ طبعی افراد با افزایش سن خراب می شود. با این حال ، SNL همیشه یک مکان منحصر به فرد در فرهنگ دارد و بزرگترین بستر را برای بازیگران نوظهور ارائه می دهد – حتی در میان کمدین های بدبین ، مکانی در SNL نشانه مطمئنی است که فردی در یک فیلم کمدی به ندرت توسط یک شخصیت مصرف می شود. و (ادی مورفی زمان یک استثناء بزرگ در این مورد است). به نظر می رسد که این برنامه در قسمت های اخیر کمی متمرکز شده است. برگزاری کنسرت بی سابقه است چهار بازیگران امروزی بیش از 10 سال است که از کمربند خود استفاده می کنند. از خود بپرسید: چقدر کنسرت از سال 2012 تا کنون تغییر کرده است؟

بنابراین ، با در نظر گرفتن همه اینها ، د بایدن سردی دموکرات های متحد را باز می کند افتتاحیه اولین فصل این هفته حتی بیشتر قابل توجه است. من دائماً از اینکه سرد شدن سیاسی SNL ، به ویژه در زمان ترامپ چقدر خطرناک و راکد است و اینکه آنها چقدر به نام ستارگان مهمان اعتماد کرده اند ، شکایت دارم. دیدن جیمز آستین جانسون ، تازه وارد ، که به دلیل نقش پرشور ترامپ در نقش جو بایدن در اینترنت معروف شد ، شوکه کننده بود. من فکر می کنم با اطمینان می توان گفت که بازیکنی با دید نسبتاً جدید هرگز SNL خود را به عنوان اولین تماشاچی رو در رو که اولین نمایش را دیده است ، شروع نکرده است. او با یک پیشرفت بزرگ نسبت به تیم بیدن خود نسبت به تیم برچسب گذاری فصل گذشته جیم کری و الکس موفات ، آن را از پارک بیرون انداخت.

نکته دیگری که باید در اینجا اضافه کنم این است که از بین همه بازیگران ارشد که در بالا به آنها اشاره کردم ، سیسیل قوی و ادی برایانت می توانند مورد علاقه من باشند و سناتور دموکرات ها. سینما و کریستن سن. آنها بلافاصله نشان دادند که جو منچینگ گیج شده است.

https://www.youtube.com/watch؟v=uzEPvj46rGQ

اوون ویلسون قبلاً هرگز میزبان SNL نبوده است ، اما هرگز آن را از او نخواهید فهمید انحصارحیرت ویلسون چهار دقیقه و نیم به طول انجامید و مستقیماً به ابروهای وی تزریق شد.

https://www.youtube.com/watch؟v=FZrfqnSfMcU

بدیهی است که من تا به حال در مورد این قسمت چیزی نگفته ام ، زیرا اولین نمایش متوسط ​​بود: با کمی فشار از دروازه ، هیچ یادداشتی “نباید دید” (و هیچ تصویر دیده نشده) وجود نداشت ، اما بسیاری از وعده ها و لحظات خنده دار خیلی زیاد برای صحنه های 10 تا 1 ، بینندگان به یکی دیگر از تازه واردان ، سارا شرمن ، نگاه کردند و نشان دادند که چگونه ترس / طنز بدن منحصر به فرد او می تواند با SNL در ارتباط با اندرو دیسموکس ارتباط داشته باشد. توجه داشته باشید، خدمات بازرسی پستیبه

https://www.youtube.com/watch؟v=v1fY2xtyXsY

جلسه هیئت مدیره مدرسه این یک پیروزی بزرگ دیگر بود و کنسرت فرصتی بود تا ببینیم چگونه بسیاری از بازیگران و بازیگران بزرگ می توانند از آن سود ببرند. تقریباً همه اعضای بازیگر خط یا ظاهر خنده داری داشتند: هایدی گاردنر در سیسیل بدون هیچ مانعی قدرتمند بازی می کرد ، با استفاده از صدای دیوانه وار مایکی دی ، ترس بوئن یانگ ، به ویژه پیت دیویدسون به عنوان یک سگ ، عصبانی شد. همانطور که یکی از مفسران یوتیوب به درستی گفته است: “این مانند یک کنفرانس مطبوعاتی پاوانی است.”

https://www.youtube.com/watch؟v=C2dj59Db1C4

به طرز عجیبی ، بازی شبانه مورد علاقه اوون ویلسون آمد بررسی توزیعاگر فقط برای احساس اورکل ویلسون و تغییر شکل استخوان ایندیاناپولیس ، این قسمت کوتاه بود که باید ساخته شده باشد.

https://www.youtube.com/watch؟v=4zO7i9P8mGE

اتومبیل 4 همانطور که ویلسون برای آخرین فیلم پیکسار شروع به انتخاب می کند ، من معتقدم که باید بیشتر گسترش می یافت. جیمز آستین جانسون نیز یک پسر بزرگ لری کیبل را به این موضوع کشاند.

https://www.youtube.com/watch؟v=3WC1YZ1o0UY

جیمز آستین جانسون نیز در جلو و مرکز آن قرار داشت NFL در Fox، توانست من را وادار به نگاه کند خانه دیوانه واربه

https://www.youtube.com/watch؟v=en7Pc5PSexg

سایر نمودارها را در زیر مشاهده کنید: SNL کنایه آمیز است چشم انداز ترس از COVID با نمایش داستان زنان؛ کاپیتان جف بزوس دریافت کرد پیاده روی ستاره ای چرخش با پیاده روی ستاره میلیونر؛ کنان تامپسون آهنگ های مورد علاقه R. Kelly یک زن مرده را خوانده است آهنگ تشییع جنازهبه

https://www.youtube.com/watch؟v=Yw4ez2Jp5YA

https://www.youtube.com/watch؟v=XD66suMp3J4

https://www.youtube.com/watch؟v=sJUmN40j7Hs

دو مهمان بسیار سخت می آیند به روز رسانی آخر هفته این هفته: مانند هایدی گاردنر ، به روز رسانی Ego Nodim قطعاً یک امر ضروری بوده است و همیشه شخصیت های طنز با استعدادی وجود خواهند داشت که احساس می کنند این هفته زندگی می کنند. یک زن سیاه پوست که 10 سال است ناپدید شده استبه

پیت دیویدسون، او نیز مانند دیگران از اینکه هنوز در کنسرت بود شگفت زده شد و همیشه با قطعات به روز شده اش می درخشد ، به خصوص وقتی به تشک خود نگاه می کند.

این کنسرت از مجری سابق بروزرسانی قدردانی کرد نوام مک دونالد، که در سپتامبر درگذشت ، چند دقیقه آخر این قسمت را به چند کلیپ مک دونالد داد. این یک تمرکز لیزری بر روی خطوط پانچ مک دونالد و یادآوری فوق العاده از به روز رسانی تیز و کاملا تیغ دار او است. بر خلاف مشارکت مداوم میزبان فعلی کالین جوست و مایکل چه ، تلاش برای استفاده از آن در طنز برجسته یا ناراحت کننده اغلب در خطوط مشت قرار می گیرد.

یوست از آشفتگی طنزآمیز ناشی از فضای سیاسی سال گذشته ابراز تاسف می کند و از مردم می خواهد به شوخی زیرساختی از قبل بخندند – یک صحبت مضحک و سرد در مورد این موضوع – نشان می دهد که خلأ اساسی در به روز رسانی نهفته است. یوست و چه از نظر شیمیایی عالی هستند و وقتی روی آن تمرکز می کنند ، به روز رسانی هنوز فعال است (مخصوصاً وقتی که گاهی اوقات جوک های یکدیگر را می خوانند). در بیشتر هفته ها ، به ندرت ارزش اظهار نظر در مورد قسمت های Jost و Che از کنسرت را دارد.

https://www.youtube.com/watch؟v=mTeOXs9OHFQ

https://www.youtube.com/watch؟v=VFSN6rMozMw

https://www.youtube.com/watch؟v=gt2YVRje68U

https://www.youtube.com/watch؟v=EAp1piWU4pQ

https://www.youtube.com/watch؟v=onXLKcB1a0c

کیسی ماسگریوز، بسیار خوب ، همه چیز را برای انجام “توجیه” تغییر داد و سپس تصاویری معنادار برای “رول دوربین” نشان داد.

https://www.youtube.com/watch؟v=a0z7GH78oGo

https://www.youtube.com/watch؟v=4yxYvEYemBI

کیم کارداشیان وست قرار است آخر هفته آینده با مهمان موسیقی Halsey اولین کار خود را در SNL انجام دهد. پس از آن ، رامی ملک و Young Thug در 16 اکتبر ، در حالی که Jason Sudeikis و Brandy Carlill در 23 اکتبر می آیند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *