طرح فاجعه نیروی انسانی برای همه گیری H1N1

زمینه

H1N1 که قبلا به عنوان آنفولانزای خوکی شناخته می شد، چند ماهی است که در اخبار منتشر شده است. تصور می شد که تثبیت شده است، اما به نظر می رسد که ممکن است اینطور نباشد. به طور خلاصه، به نظر می رسد که جهان در معرض یک بیماری همه گیر قرار خواهد گرفت. این بدان معنی است که افراد زیادی بیمار هستند و افراد زیادی از اعضای بیمار خانواده مراقبت می کنند. معنی این برای کسب و کار شما این است که شما باید همین الان آماده شوید!

نکاتی برای آماده سازی

اگر شرکت شما برنامه ای برای بازیابی بلایا ندارد، اکنون زمان آن است که آن را دریافت کنید. حال فرض کنید یک بیماری همه گیر وجود دارد. برای آماده شدن باید دو کار انجام دهید.

  1. سیاست مرخصی خود را مرور کنید – مطمئن شوید که یکی از آنها را دارید و واضح است. اگر یک تجارت کوچک هستید، به یک بروشور و یک خط مشی مرخصی نیاز دارید.
  2. Cross Train – ببینید چه کسی مشاغلی دارد که پشتیبان ندارد. هر کسی که کاری را انجام می دهد که شما نمی توانید بدون آن زندگی کنید، نیاز به پشتیبان دارد. با برداشتن این یک قدم جلوتر، باید یک برنامه پشتیبان برای هر عملکرد مهم سازمان خود داشته باشید.
  3. قرنطینه – آیا مشاغلی وجود دارند که بتوانند برای مدت کوتاهی از راه دور کار کنند. استفاده از فناوری برای اینکه افراد بتوانند از راه دور کار کنند. در شرایط قرنطینه، هر چه فرد باید مکان‌های کمتری را بازدید کند، احتمال کمتری دارد که با یک فرد عفونی در تماس باشد. بعلاوه، اگر فردی برای مراقبت از یکی از بستگان بیمار مجبور به دوری از محل کار باشد، اگر بتواند برخی از وظایف شغلی خود را خارج از دفتر انجام دهد، مفید خواهد بود.
  4. طرح پشتیبان از چه منابع خارجی می توانید برای راه اندازی کسب و کار خود در صورت شیوع در دفتر خود استفاده کنید. منظورم این است که آیا می توانید فرآیندها را حفظ کنید در حالی که فرآیندها به شدت کاهش می یابد؟ آیا طرح تداومی دارید که شامل خدمات اشتغال موقت در صورت وقوع فاجعه باشد؟ کسی که تجارت شما را می شناسد و می تواند به شما کمک کوتاه مدت ارائه دهد؟ اگر شهر/منطقه شما در قرنطینه قرار گیرد، برنامه شما چیست؟ آیا در صورت وقوع فاجعه خطوط اختیاری و شرح وظایف مشخصی دارید؟ در حال حاضر برنامه های پشتیبان خود را تهیه کنید.

هدف از هم اکنون آماده سازی است. اکنون آن معاملات اضطراری را انجام دهید، تا زمانی که زمانش رسید، بتوانید آماده شوید. می تواند کسب و کار شما را نجات دهد. به یاد داشته باشید که مردم مهمترین دارایی شما هستند. مطمئن شوید که آنها آنجا هستند، مسئولیت های خود را در یک بحران می دانند و شانس بیشتری برای بقای کسب و کار خود دارید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر