طرفداران یلوستون، برای این تغییر بزرگ در فصل ۵ آماده شوید – POP News


یلوستون طرفداران ماه ها منتظر اخبار فصل ۴ بودند و حدس می زدند که چه زمانی ممکن است بازگردد، اما به نظر می رسد این موضوع برای فصل ۵ صدق نمی کند! طولی نمی کشد که متوجه می شویم در مزرعه خانواده داتون چه خبر است.

پارامونت چندین اطلاعیه در مورد گسترش داتون ورلد داده است. یلوستون خالق آن، تیلور شریدان، آماده ادامه حماسه است. قسمت های بیشتر از ۱۸۸۳ Prequel در راه است، به نام یک شاخه کاملاً جدید ۱۹۳۲ طرح های جدیدی در دست اجراست ۶۶۶۶ نیز ظاهر شود. البته طرفداران این فرنچایز به سریال اصلی وفادار هستند و مشتاقند جزئیات فصل آخر را بدانند.

خوب، ما خبرهای هیجان انگیزی برای فصل ۵ داریم: زودتر از حد انتظار به اینجا می رسد و تعداد قسمت های بیشتری از هر یک از چهار فصل اول را شامل می شود. اما با توجه به روزنامه وال استریت فصل پنجم این سریال در دو قسمت هفت قسمتی تقسیم خواهد شد. و از خالق تیلور شریدان برای راه اندازی چندین برنامه پخش جدید استفاده می شود. چهار فصل اول ۹ تا ۱۰ قسمت بود، بنابراین رفتن به ۱۴ قسمت مهم است. این خیلی بیشتر از ریپ، بث، جان و کیس است!

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

پارامونت استفاده می کند یلوستون شلیک کردن ۱۸۸۳با پخش دو قسمت اول شبکه پارامونت بعد از قسمت های جدید یلوستون. این مجموعه متعاقباً به سرویس Paramount + Stream منتقل شد. به نظر می رسد همین طرح برای نمایشنامه های دیگر تیلور شریدان نیز وجود داشته باشد.

یک پیشنهاد دیگر، تولسا کینگ سیلوستر استالونه نقش یک گانگستر افسانه ای را بازی می کند. روزنامه وال استریت گزارش شده است که “Paramount + در اولین قسمت برنامه ریزی شده برای تابستان امسال پخش خواهد شد یلوستون فصل پنجم. هفت قسمت باقی مانده در اواخر سال ۲۰۲۲ با قسمت های جدید پخش خواهد شد ۱۸۸۳. “بیشتر ۱۸۸۳ انتظار می‌رود که در پارامونت پلاس در پاییز و پس از آن قسمت دوم نمایش داده شود یلوستون فصل ۵.”

اوه! اعضا یلوستون دنیا چیزهای زیادی برای انتظار دارد.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه وارد می شود تا به کاربران در ارائه آدرس ایمیل خود کمک کند. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه در piano.io بیابید