عقب نشینی زک ویلسون از خطای جت “سوال اعتماد”

عقب نشینی زک ویلسون از خطای جت "سوال اعتماد"


یک هفته پیش ، زک ویلسون در شهر نان تست داشت.

او پس از شکست 27 بر 20 مقابل شاهین در روز یکشنبه در لندن بیهوده نان تست کرد.

ویلسون به عنوان تازه وارد هفته NFL انتخاب شد و باعث شد جت ها تایتان ها را شکست دهند.

هفت روز بعد ، ویلسون ، مانند بسک ، 19 از 32 یارد و 19 یارد را به پایان رساند ، اما تنها 65 یارد در بازی با 9 دقیقه / باقیمانده بود.

پس از تنها 80 یارد تولید جت در نیمه اول و تنها در پنج افت اولیه ، ویلسون اذعان کرد که این خطا “یک سوال اعتماد به نفس” است و اینکه شروع کند ابدی “ما را خرد می کند”.

ویلسون با اشاره به جت ها گفت: این مانعی است که ما باید بر آن غلبه کنیم. “وی در پنج فصل این فصل در یک کوارتر اول موفق به کسب یک امتیاز نشد و در نیمه اول تنها 13 امتیاز کسب کرد. “ما باید این گرایش به شروع بد را از بین ببریم. ما نمی توانیم به تلاش خود برای پشت سر گذاشتن ادامه دهیم. همیشه برای NFL دشوار است که از پشت سر بیاید.

زک ویلسون روز یکشنبه مقابل شاهین مبارزه کرد.
گتی ایماژ

ویلسون همچنان با گذرنامه های ساده و کوتاه مبارزه می کند ، مشترکان را واژگون می کند ، آنها را عقب می اندازد یا کوتاه می آورد.

روبرت صالح ، سرمربی Jets گفت: “شما همیشه به اصول اولیه خود باز می گردید. “او هر روز روی آن کار می کند ، من به شما قول می دهم ، و او در این کار بهتر خواهد شد ، و او در این مورد بسیار عمدی عمل کرده است.

“این: آیا می توانید این کار را زمانی انجام دهید که در یک قوری هستید و در سمت چپ آب دارید و در سمت راست خود شن دارید؟ این فقط چیزی است که باید برای او کار کند و چیزی است که مربیان باید روی آن کار کنند و همه باید روی آن کار کنند. وقتی او به آن ضربه می زند ، وقتی اتفاق بیفتد بسیار خنک می شود. ”

کیلن ویلسون را در کوارتر دوم مجبور به رفتن به کول کرد ، اما وقتی او از طریق یک تلگرام به کل بازی کول نگاه کرد ، یکی از نقاط ضعف بازی بود.

“[It was] ناامیدی بیهوده ، “می دانید ، آن را خراب کنید ، من این توپ را کنار می گذارم ، او کاملاً باز است” ، ویلسون گفت. وی گفت: او کاملاً باز بود. الان باید یک پرتاب خوب انجام دهم. باید بیرون بیایم و آماده باشم تا این چیز را پاره کنم. من نمی توانم در هیچ یک از این موارد تردید کنم.

نقطه ضعف دیگر زمانی رخ داد که در تلاش برای عبور از روی صفحه ، پرتاب ویلسون به پشت مورگان موسی در پشت کلاه ایمنی برخورد کرد.

وی گفت: “یک گره در پشت وجود داشت.” “من باید کار بهتری انجام دهم تا توپ را به او بدهم. ما آنجا یک بازی بزرگ انجام می دهیم. ”

با شکست Jets در سه بازی اول خود ، ویلسون بسیار هیجان زده بود ، بیشتر از هر فصل دیگر ناامید بود ، بیشتر در مورد شروعهای آهسته.

ویلسون گفت: “ما باید از ابتدا به جلو و عقب حرکت کنیم. “من باید بیرون بیایم و آن را دور بیندازم و آن را درست بخوانم. چند پرتاب را از دست دادم. نمی توانم بیرون آمدن و پرتاب کردن را از دست بدهم.

دفاع فالکون برای ویلسون درخشان بازی کرد. این واقعیت که بهترین موفقیت او با توپ های عمیق بود به Falcons یک ظاهر دفاعی عمیق بخشید و او مجبور بود زیر آن پوشش پرتاب کند و این یک نقطه ضعف بود. آتلانتا نیز خوب کار کرد ویلسون را در جیب خود گرفت و مانع از نمایش “خلاف برنامه” شد.

ویلسون گفت: “من باید درام انجام دهم.” ما باید مرتکب این جنایت شویم ».

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *