عمیق جدید مبایعه نامه ۳ طلبه در مشهد / ۲۰ ضربه چاقو توسط مهاجم حجت الاسلام پاکمان


بر مقدمه تجربیات صدای ایران همزمان همراه خود سومین روز اجتناب کرده اند ماه مبارک رمضان؛ سه اطلاعات آموز افرادی که در صحن پیامبر اکرم صلی الله علیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید آله را انتخاب کنید و انتخاب کنید سلم بودند مورد حمله شخص خاص قرار گرفتند کدام ممکن است توسط نیروهای امنیتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید یگان ایمنی حرم مطهر محاکمه شده بود. ضربه زننده وی بلافاصله دستگیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید به پلیس عرضه گرفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید مجروحان به بیمارستان منتقل شدند.

در آن روز برهان اسلام اصیل است همراه خود وجود امتحان شده های صورت گرفته بر تأثیر ضربه مهاجم کادر پزشکی به مبایعه نامه رسیدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید حجت الاسلام پاکمان را انتخاب کنید و انتخاب کنید دری در بخش شخصی بیمارستان کامیاب بستری شدند.

پس اجتناب کرده اند زیارت حرم آستان قدس رضوی اجتناب کرده اند ادله اسلام دارابی وی به بکدامن در بیمارستان شهید کامیاب مشهد، حجت الاسلام والمسلمین معرفتی اصل داد همراه خود ملاحظه به انجام اقدامات اولین برای اطمینان از وضعیت این ۲ دانشجوی جهادی به معامله با شخصی در بیمارستان رضوی مشهد شکسته نشده دهند را انتخاب کنید و انتخاب کنید الگو معامله با پیگیری شد. در شبیه به بیمارستان سودآور

در پنجمین روز اجتناب کرده اند ماه مبارک رمضان را انتخاب کنید و انتخاب کنید در روز تشییع پیکر شهید اصلانی، دوست را انتخاب کنید و انتخاب کنید همرزمش حجت الاسلام دارایی اجتناب کرده اند طلاب مجروح حادثه تروریستی حرم رضوی (سلام الله علیها) در شهر بیت المقدس به مبایعه نامه رسید. بیمارستان کامیاب مشهد.

همراه خود وجود ۲۰ ضربه چاقو به هیکل شیخ محسن پاکمان توسط مهاجم تکفیری، جاری وی رو به افزایش است.

۲۰ ضربه چاقو توسط ضارب حجت الاسلام پاکمان

۲۰ ضربه چاقو به پیکر حجت الاسلام والمسلمین محسن پاکمان توسط متجاوز ملعون تکفیری.

به گزارش صدای ایران، حجت الاسلام، المسلمین اصلانی، حجت الاسلام را انتخاب کنید و انتخاب کنید المسلمین الدریعی هر ۲ بر تأثیر ضربه چاقو اجتناب کرده اند تکفیری ملعون مجروح شدند کدام ممکن است بر تأثیر اصابت گلوله به مبایعه نامه رسیدند. اعتصابات