عکس ها: مکان جدید “بروکلین ساخته شده” باغی رویایی برای نوازندگان ایجاد کرده است

عکس ها: مکان جدید "بروکلین ساخته شده" باغی رویایی برای نوازندگان ایجاد کرده است


پس از رکود طولانی در صنعت موسیقی به دلیل همه گیری ، گروه ها برای اولین بار در یک سال و نیم شروع به تور کردند و کنسرت ها در سراسر شهر بار دیگر شروع به اجرا کردند. علاوه بر خوش بینی ، بروکلین مید این هفته افتتاح می شود و اولین مکان موسیقی جدیدی است که مدت ها بعد در شهر نیویورک افتتاح شد.

Buccaneer Maiden در 428 Troutman Street ، Bushwick ، ​​با ظرفیت 500 ، با طراحی نور منحصر به فرد توسط Jeremy Roth (Wilco ، Nathaniel Ratliffe ، Massey Star) واقع شده است. این کار توسط دو صنعتگر از طرفهای مختلف طیف آغاز شد: آنتونی میکس ، رئیس سابق دفتر نیویورک Live Nation ، قبلاً Bowery Presents / AEG و کلی وینریچ ، عضو قدیمی Delta Spirit.

هنگامی که مکان برای اولین بار در اوایل تابستان اعلام شد ، مک به Gothamis گفت: “این یک رویای زندگی من بوده است و آخرین ایستگاه من برای آنچه تا آخر عمر انجام خواهم داد خواهد بود.”

“من تمام عمرم اهل نیویورک بودم ، بنابراین اینجا در خون من است و چاره ای ندارم جز اینکه اولین جای خود را در اینجا باز کنم ، به ویژه تلاش برای خروج از طاعون از این راه و بازگرداندن آن به شهر. او گفت: “بخشی از آن باشید.”

با افتتاح این باشگاه امشب – جف تویدی در ویلکو امشب و جمعه دو کنسرت برگزار می کند – Gothamist این هفته برای دیدن فضای تازه تکمیل شده و برخی از امکانات زیبای هنرمندانش به این شهر سفر کرد.

ماکلین در کار با مکان هایی مانند CMAC Events و United Palace ، در ابتدا Barcline Maid را در تابستان 2020 به عنوان یک شرکت تبلیغاتی کنسرت از خانه خود در Park Slope راه اندازی کرد. فضا در این مکان در نوامبر گذشته به دست آمد و مکس و وینریچ بیشتر سال گذشته را صرف ساخت آن کردند تا مطمئن شوند که در وهله اول یک تجربه دوستانه برای هنرمندان است.

چهار اتاق سبز برای گروه های تور وجود دارد ، یک آپارتمان پر از رکوردها و یک جیک باکس قدیمی ، چندین فضای خصوصی در فضای باز (شامل سقف) و مهمتر از همه ، امکانات برای گروه تور ، از جمله یک استخر خصوصی.

عکس در مرکز موسیقی جدید Bushwick در بروکلین

فضای خصوصی خصوصی برای هنرمندان

فلش

“[Winrich and I] آنها در همان سبکی بودند که می خواستند تجربیات یک هنرمند را ارائه دهند که هیچکس دیگر نمی تواند با آن مطابقت داشته باشد.

همچنین دو مرکز غذا و نوشیدنی در ارتباط با محل برگزاری وجود دارد: وقتی وارد فضا می شوید ، اولین چیزی که می بینید یک مخروط است ، با یک میله اسب سواری و یک میز استخر و یک حیاط در فضای باز (که هر روز تا ساعت 4 بعد از ظهر باز است). صرف نظر از تاریخ) متصل به اتاق نشیمن ، ساعت 7 صبح به عنوان کافی شاپ / کافه با شیرینی و صبحانه باز می شود ، سپس بعد از ظهر تا عصر به یک کوکتل / شراب / تاپاس بار با آشپزخانه تبدیل می شود.

علاوه بر Tweedy ، در چند ماه آینده (برنامه زیر را ببینید) این مجموعه تا حد زیادی مجموعه ای از هنرمندان محبوب میراث (هدایت هو گین ، کوههای بز ، لونا ، استیو ارل ، گرگ دولی ، اوکویل ریور) و گروههای مستقل مستقل ( ویتنی ، روح زنبورها ، املاک ، دهد ، فروشنده مواد مخدر). مجموعه های معمول DJ نیز هر هفته در این مکان برگزار می شود.

مارکس خاطرنشان کرد که علی رغم ماهیت رقابتی مکان های اطراف شهر ، بروکلین کنیز قصد مذاکره با هنرمندانی مانند AG یا Live Nation را ندارد.

او گفت: “همه ما مستقیم هستیم ، قطعاً رقابتی است ، اما با وجود این ، ما با یک گروه جهانی 17 میلیارد دلاری رقابت نمی کنیم.” “آنها تورهای بزرگی انجام می دهند-تورهای هیپ هاپ و تورهای کلاسیک راک بزرگ. ما تمرکز خود را بر ارائه یک تجربه خوب برای گروه هایی که دوست دارند در مکان های ما بنوازند ، اما در حال حاضر ما یک کار بزرگ انجام می دهیم شغل. در هر زمان برای Drek سفر کنید. “

مارکس خوشبین است که بروکلین ماد با توجه به تجربه ای که در صنعت کنسرت دارد ، تجربه وینریچ به عنوان یک نوازنده دوره گرد و این واقعیت که آنها درآمد بیشتری از دو شرکت غذا و نوشیدنی و ساختمان متعلق به آنها دارند ، تبدیل به یک شرکت موسیقی خواهد شد. مدت طولانی در شهر.

او با خنده گفت: “من همه اینها را دیدم و همه را انجام دادم ، تا در اینجا سن بگیرم.” “با توجه به اینکه من این کار را در 30 سال گذشته انجام داده ام ، می دانم پول چیست ، چه چیزی می توانم و چه کاری می توانیم انجام دهیم. با این هنرمندان ، می دانم که می توانم آن را به سطح بعدی برسانم. بنابراین فکر نمی کنم ما می توانیم با این مکان شکست بخوریم. من شکست را به عنوان یک جایگزین نمی بینم. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *