عکس ها: Comic Con 2021 بهترین روز افتتاحیه روز افتتاحیه

عکس ها: Comic Con 2021 بهترین روز افتتاحیه روز افتتاحیه


مانند همه افراد دیگری که به طور کلی سرگرم کننده ، سرپوشیده و شلوغ هستند ، Comic Con سال گذشته جشنواره چهار روزه تماشاگران خود را به دلیل همه گیری لغو کرد. با این حال ، دیروز ، مرکز جاویتس بار دیگر در حال خزیدن با Spideys ، Thors ، Marios ، Peaches ، Poison ، Amazing Women و دیگر کارتونهای شگفت انگیز / انیمه / بازی های ویدیویی / پاپ-فرهنگی بود که من آنها را پانزدهم نیویورک نمی شناختم. بالاخره گوشه ها برگشتند … خوب ، با چیزی بین ناله ها.

به دلیل محدودیت های ظرفیت ، معمولا بینابینی و دهلیزهای متراکم گاهی احساس خالی می کنند. تأیید واکسیناسیون برای پذیرش یا آزمایش منفی COVID برای مجموعه زیر 12 سال مورد نیاز است و ماسک های داخلی اجباری است. اما یک سال پس از باخت ، بازیکنان کاسپلای اختصاصی و بازیگران آنها اجازه نمی دهند که مهمانی توسط پروتکل های همه گیر نابود شود.

“من این را دوست دارم!” میشل فورد ، که به عنوان میرا وارد شده است ، گفت آکوامن با کت و شلوار فوق العاده چتر دریایی که ساخت آن دو ماه به طول انجامید. “من هر سال به کامیک کان می آیم ، واقعاً اوج سال من است و دوست دارم به آن ضربه بزنم. سال گذشته لباس 2019 خود را پوشیدم و از خانه یک فیلم ترجمه انجام دادم ، اما این حتی بهتر است. من آن را دوست دارم مردم و تعامل بی ارزش است. “

الکس به عنوان یک زن فوق العاده خلق می کند

فلش

الکس کرافتینگ اهل منهتن ، که همیشه لباس بافتنی یا بسته می پوشید ، با او موافق بود. او گفت: “بازگشت شگفت انگیز است.” “آشنایی با افرادی که در اینجا هستم و لباس پوشیدن با افراد دیگر بسیار سرگرم کننده است.” روز پنجشنبه ، الکس لباس شگفت انگیز خود را پوشید و ظرف ده روز آن را در سطل زباله انداخت – زلدا 700 ساعت از پیچیده ترین ساخته خود در سال 2019 فاصله داشت ، اما قصد دارد هر روز به عنوان یک شخصیت متفاوت به آنجا برسد.

علاوه بر همه آگهی های تبلیغاتی Comic Con ، Comic Con همچنین در مورد تجارت فروشندگان فروش اسباب بازی ، مجموعه ها ، هنرهای اصلی ، لباس و لوازم جانبی صحبت می کند. همچنین می توانید از افراد مشهور عکس یا امضا بخرید و تولیدکنندگان محتوا در همه رسانه ها از انتشارات آینده آنها هیجان زده هستند.

Comic Con تا روز یکشنبه در Javits Center خواهد بود و لوگوها هنوز آنجا هستند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *