عکس ها: MoMA PS1 نمایشگاه ‘نیویورک بزرگتر’ را پر می کند

عکس ها: MoMA PS1 نمایشگاه 'نیویورک بزرگتر' را پر می کند


از سال 2000 هر پنج سال یکبار ، MoMA PS1 در کوئینز یک نظرسنجی دست دوم از هنرمندان معاصر که در شهر نیویورک و اطراف آن زندگی و کار می کنند ، ارائه می دهد. فراخوانده شد نیویورک عالیاین کنسرت نه تنها یک نمایشگاه بزرگ موزه ، سرگرم کننده و تامل برانگیز است ، بلکه یک مرور کوتاه از آنچه در آن لحظه در دنیای هنری فوری اتفاق می افتد ارائه می دهد.

MoMA PS1 به دلیل طاعون مجبور شد پنجمین تکرار را در نیویورک بزرگ به مدت یک سال به تعویق بیندازد ، اما سرانجام این نمایش در 7 اکتبر در لانگ آیلند افتتاح می شود. اگرچه تعداد هنرمندان و مجریان نماینده کنسرت این بار کمتر از اندازه استاندارد است – 47 یا تقریباً یک سوم در سال 2015 – بیش از 300 اثر در سه طبقه وجود دارد. ، ساخت نیویورک عالی احساس متنوع تر و دقیق تر از همیشه.

کیت فول ، یکی از مدیران PS1 و یکی از میزبانان کنسرت ، به Gothamis گفت: “این بیماری همه گیر نحوه انجام تحقیقات اساسی ما را به طور چشمگیری تغییر داده است. اساساً ما مجبور بودیم در زوم بازدیدهای زیادی از استودیو داشته باشیم. ایجاد رابطه کاملاً متفاوت با هنرمندان. بر خلاف زمانی که در استودیو قدم می زنید ، می توانید بر روی چیزی تمرکز کنید یا به کار خود واکنش بصری داشته باشید ، در مورد آن صحبت های زیادی لازم است. شما تمایل دارید هنرمندان را به عنوان مردم بهتر بشناسید. “

این یا آن موضوع وجود ندارد نیویورک عالی نشان دهید ، اما فول خاطرنشان می کند که “دو موضوع بسیار قوی در نمایش وجود دارد: یکی حول مستندسازی و بایگانی می گردد و دیگری حول جهانی گرایی ، و نکته جالب این است که ما می توانیم یکی از روش های دیگر را دنبال کنیم: واقع گرایی و مستندها در آثار نهایی خود. “هنرمندان زیادی هستند که آن را گرد هم آورده اند.

چیزهای زیادی برای گفتن در اینجا وجود دارد ، اما برخی از موارد مورد علاقه من در پیش نمایش این هفته شامل نقاشی های رنگارنگ احمد مرسی و معمولاً اسب هایی با ظاهر دوپه هستند. تأسیسات گروه غزل شانگهای در خیابان کانال ، که به بررسی “شعر اقتصاد غیررسمی و کالاهای تقلبی” می پردازد. عکسهای روزنامه ای از شهر توسط مرلین ننس و هیرام مریستانی در دهه 1970 و 80 ؛ برای فیلم جذاب “مخفی” آلن مایکلسون ، هنرمند Mohawk سه تن ویدیوی Newtown Creek و Govanes Stream را با صدف خشک شده صدف تطبیق داده و آهنگ پاسخ و پاسخ را پخش می کند.

به خود زمان بدهید تا همه چیز را بدست آورید. همانطور که فول می گوید ، “همه ما مواردی را در اینترنت مشاهده کرده ایم که طاعون دور بوده است ، اما واقعاً چیزی وجود ندارد که در مقابل مصنوعات قرار بگیریم ، شخصاً در مورد ایده ها و ایده های خود به نتیجه برسیم. احساسات من در مورد کار ، بنابراین خوشحالم که به مردم فرصت می دهم و این کار را انجام می دهم. “

MoMA PS1 در نمایشگاه بزرگ نیویورک

بزرگ نیویورک 2022 تا 18 آوریل ادامه دارد MoMA PS1به بلیط های فصلی پیشرفته در حال حاضر موجود است و ورودی برای بزرگسالان 10 دلار است و نیاز به واکسیناسیون و ماسک دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *