غذای اصلی در یک انبار سالم – تناسب اندام کندی


اگر کارفرمای شما به شما این امکان را می دهد که در بسیاری از برنامه های تناسب اندام شرکت ما در Laurel ، NJ شرکت کنید ، می پرسید که شروع به ایجاد یک سبک زندگی سالم تا کجا می تواند پیش برود. در حقیقت ، شما ممکن است در گذشته رژیم غذایی را با موفقیت متفاوتی امتحان کرده باشید ، یا ممکن است صرفاً به وزنه برداری یا تمرینات قلبی متکی باشید تا به اهداف تناسب اندام خود برسید.

شروع به ایجاد یک سبک زندگی سالم برای همه متفاوت است ، اما بیشتر اوقات به این معنی است که یک غذای مقوی برای رژیم روزانه خود تهیه کنید. اگر می خواهید یک سبک زندگی سالم داشته باشید ، برخی از بهترین چیزهایی که باید در انبار خود نگهداری کنید ، آورده شده است.

دال و حبوبات

دال و حبوبات منابع خوبی از مواد مغذی و پروتئین هستند و هیچ چربی سالم یا مواد مضر ناخواسته را به هر چیزی که می پزید اضافه نمی کنند. آنها اغلب می توانند با تاکو گوشت ، سوپ یا سالاد جایگزین شوند تا رشد پروتئین بیشتری ایجاد شود.

علاوه بر ذخیره عدس و حبوبات خشک ، باید کنسرو لوبیا را در قفسه های انبار خود قرار دهید تا زمان لازم برای تهیه یک غذای سالم در یک عصر شلوغ هفته را کاهش دهید.

غلات کامل

رژیم غذایی سالم نیاز به کمک کربوهیدرات های خاص دارد. غلات ، ماکارونی گندم کامل ، جو دوسر و بسیاری دیگر از کربوهیدراتهای پیچیده منبع عالی انرژی را برای بدن شما فراهم می کنند زیرا سریعتر از انواع دیگر هضم می شوند. اگر کمی زمان بیشتری برای آماده سازی داشته باشید ، برنج قهوه ای می تواند جایگزین مناسبی برای رژیم غذایی سالم باشد.

گزینه های منجمد و منجمد

یک متخصص تغذیه همیشه به شما توصیه می کند که چند مورد را با ماندگاری طولانی در دست داشته باشید ، حتی اگر به یخچال کوچک نیاز دارید. به عنوان مثال ، تخم مرغ و شیر بادام اغلب می توانند برای چند هفته در یخچال نگهداری شوند و سرشار از پروتئین و سایر مواد مغذی هستند که به شما کمک می کند در طول روز هیدراته بمانید.

در قسمت یخ زده ، همیشه می خواهید مطمئن شوید که همیشه یک کیسه سبزیجات مخلوط را در یخچال خود برای یک یا دو لحظه داشته باشید. اگرچه میوه ها و سبزیجات تازه هنوز هم برای یخ زدن مناسب هستند – و نه برای طعم هر چیز دیگر – سبزیجات منجمد را می توان به سرعت جوشانده یا سرخ کرد ، اما اگر می خواهید یک غذای سالم تهیه کنید ، اقلام خوبی را در اختیار شما قرار می دهد.

امروز با ما همراه باشید تا در مورد لوازم اصلی انبار سالم که باید در دست داشته باشید یا درباره برنامه های تناسب اندام شرکتی موجود در ساوت جرسی صحبت کنید!دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *