غذای خوب ، وعده های بزرگ و فضای دوستانه در فرهنگ دولچه در آستوریا

غذای خوب ، وعده های بزرگ و فضای دوستانه در فرهنگ دولچه در آستوریا


همه چیز با یک چورو شروع شد. در حال بزرگ شدن در فلاشینگ ، پاپاس ، یک “نانوا آموزش دیده در خانه” که قبل از مهاجرت از شرق نورث پورت به همراه دخترش در آستوریا زندگی می کرد ، روزی در آرزوی افتتاح یک رستوران بود ، اما تا زمانی که فرزندانش به اندازه کافی بزرگ نشده بودند (کوچکترین او اکنون 17 ساله است). و قاطعانه برنامه ریزی دوستش خوان کورتس را برای آوردن یک چورو تازه برای او تسریع کرد.

پاپاس آخر هفته گذشته به گاتهام گفت: “خوان از من یک چورو ساخت و من عاشق آن شدم.” “من می خواهم ، آنها را باید در جایی بفروشم ، زیرا آنها خوب هستند! این آغاز است … اما بعد فکر کردم ،” اوه ، بیایید کمی بستنی اضافه کنیم. من دوست دارم بستنی درست کنم. ‘.. “

طاعون آمد و عزم راسخ وی برای انجام عکس این کار را تقویت کرد. پاپاس گفت: “من می خواستم رویای خود را به واقعیت تبدیل کنم ، ببینم آیا می توانم آن را محقق کنم و در زندگی شانس بیاورم.” “پس از حمله کووید و هر اتفاقی که از آن به بعد رخ داد ، احساس کردم زندگی کوتاه است ، نه به اندازه الان ، بیایید آن را امتحان کنیم.”

منوی Dulce Cultura پر از انتخاب های جالب است. ده ها قصادیلا ، چند توتا ، چند بوریتو ، و همچنین ناچو ، باندریلا (یا “سگ های خیابانی مکزیکی”) ، تامال ، اسکای بریا (همانطور که اغلب به نظر می رسد) و سیب زمینی سرخ کرده پنیری وجود دارد. یک سبک گیاهخواری با ذرت شیرین و کدو تنبل وجود داشت.

سیب زمینی سرخ کرده بسیار خوشمزه بود ، با مقدار زیادی سیب زمینی خنده دار در سس پنیر پرتقال روشن. پاپاس با این غذا دو سس داغ خانگی به من داد ، یکی از هانابرو و دیگری از فلفل شبح و این بهشت ​​غذای سنگی بود.

Biriya Taco (2 دلار) ، ماهی تاکو (10 دلار) ، Orkru Belly Taco (13 دلار)

فلش

تاکو مرکز غذاهای خوشمزه اینجاست و سه تا که خوردم عالی بود. Cortes با این ماده و لایه گوشت خوک بزرگ ، چربی و نرم بی اهمیت نیست و تراشه در توده آهسته به خوبی متعادل بود. تاکو ماهی از فیله های کمی بخارپز و سرخ شده تهیه می شد که بیشتر سالسای آناناس اسلاوی و خوش طعم بودند. توس گوشتی کاملا وحشیانه ، غنی ، آبدار و تنبل بود و حتی بیشتر هنگام غرق شدن کنسول.

سایر گزینه های تاکو شامل chorizo ​​با پنیر ، fajita مرغ با سس ذرت سرخ شده ، carne asada ، al pastor ، میگو با آووکادو و قارچ با پنیر اوآخاکا است. معمولاً تاکوها تقریباً 9 دلار قیمت دارند ، اما می توانید بین انواع مختلف مخلوط کنید و یا با سه نوع آن احمق باشید.

در صورت امکان ، جایی برای دسر ذخیره کنید. یا زمان دیگری برای شیرینی از جمله بستنی خانگی با طعم هایی مانند میوه های شور ، نوتلا کنچا ، شکلات ، انبه و کره قهوه بیوسکوپ برگردید. برای تهیه آفتابگردان می توانید شربت ها و روکش های مختلف قندی اضافه کنید یا قاشق های خود را با یک قاشق تازه برای ساندویچ بستنی جفت کنید. من این کار را با دارچین پاپاس دارچورو چورو انجام دادم و بسیار خوشمزه ، رضایت بخش و بدون پشیمانی بود.

البته ، کرهای کورتز وجود دارد که معمولاً به عنوان “چوب” سفارش داده می شوند یا با چیزهایی مانند nutella یا duels de leche یا “loop churros” پر از طعم هایی مانند سنگریزه میوه ، لقمه و شادی بادام پر می شوند. به بابا هنوز منتظر رسیدن مجوز آبجو و شراب است اما قهوه ، جریتوس و هورچاتای خوب در بین آنها وجود دارد.

فرهنگ Dulce تکلیف خانه است. بعدازظهرهای شنبه ، پاپاس مشغول پختن ، پوشاندن و مهمان نوازی نامحدود برای همه کسانی بود که می آمدند. دختر میانی او مدتی را در پیشخوان کار می کرد و دور میزها می دوید. کورتز آن را از آشپزخانه بیرون می کرد.

این سایت در اصل توسط خود پاپاس و کورتز طراحی شده و ساخته شده است – “شش ماه خون ، عرق و اشک قبل و بعد از کار” – با نشیمن غرفه و میز داخل ، جلوی یک ضیافت رنگارنگ. نیمکت پنجره ای با بالشتک. تزئینات فصلی خطرناک در حال حاضر در حال اجرا است.

در فرهنگ شیرین

پاپاس می گوید خوشحال است که هر روز به آستوریا بازگشته است. “آیا وقتی در جایی قدم می زنید احساس می کنید؟ آیا احساس درستی دارید؟ این دقیقاً همان حسی است که وجود دارد. این محله خوبی است. همه. بنابراین مهربان. من همه را در باشگاه دوست دارم ، عالی است. “من می گویم احساس متقابل است ، مهم نیست که چند مسافر برای استقبال از پاپا ایستاده اند و من آنجا نشسته ام و غذایم را برداشته ام.

فرهنگ دولچه در نبش خیابان 43 ، 42-2031 واقع شده است و در حال حاضر دوشنبه تا پنجشنبه از ساعت 5 بعد از ظهر تا 10 شب و جمعه تا یکشنبه از ساعت 10 شب تا دوشنبه تعطیل است. (914-829-8801 ؛ uldulceculturany)دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *