غول های اندرو توماس در برابر کابوی ها شروع نمی کند

غول های اندرو توماس در برابر کابوی ها شروع نمی کند


آرلینگتون ، تگزاس – غول ها امیدوار بودند که اندرو توماس در بازی یکشنبه تصمیم بگیرد – حتی زمان کافی برای حل آن با یک تماس نزدیک وجود ندارد.

تاکتیک چپ دستان سال دوم در برابر کابوی ها 90 دقیقه قبل از شروع اعلام شد ، اما شروع نشد. در عوض ، غولها در گوشه چپ به Nate Soldier و در سمت راست به مت پرت روی آوردند.

کاهش توماس ضربه مهمی برای غول ها است ، حتی بیشتر از دست دادن بازیکن اصلی جابریل پپرز برای سهامداران استرلینگ شپرد و داریوش اسلاتیان و بازی.

در حال حاضر مشخص نیست که وی پس از ترک پست چه کاری انجام خواهد داد. غولها ، که هفته گذشته 27 بازی را پشت سر گذاشتند ، کوری کانینگهام را از کادر مربیگری ارتقا دادند تا در صورت مصدومیت بچرخد.

توماس پرو در اواسط فصل کالیبر توپ قرار دارد و در 185 پاس گل را مسدود کرد و تنها 4 ضربه زد و هیچ گونی نداشت. نگاهی دقیق تر به نوار نشان می دهد که توماس پاس-روشر تقلب می کند و اغلب در جزیره ای باقی می ماند و از غول هایی با لبه های تیز و گروه های دوتایی یا بلوک های تراشه ای به عنوان بلوک های تراشه با لحیم کاری در سمت راست استفاده می کند.

اندرو توماس
AP

بدون توماس ، سولدر به چپ برمی گشت ، جایی که بیشتر دوران حرفه ای خود را در آنجا بازی می کرد. او در مجموع 20 گونی به عنوان ترک غول ها در سال 2018 و 2019 قبل از ترک فصل گذشته و بازگشت به کار توماس گذاشت.

غولها به پرت هر فرصتی را می دادند تا با توماس شغل استارتاپی را کسب کند ، اما سولدر در پایان اردوی آموزشی پرت را به عنوان بازیکن شروع کننده در محل نشست. پرت ، که دومین دوران حرفه ای خود را در بیشتر دوران حضورش آغاز می کند ، در هفته 1 19 بازی تهاجمی انجام داد اما در هیچ یک از سه بازی پایانی بازی نکرده است.

هفته گذشته ، تخلف بازیکنان یارتز برای هشت درام 20 یاردی افزایش یافت زیرا دانیل جونز فینالیست مرحله یک چهارم نهایی و جیسون گرت هماهنگ کننده حملات به راحتی تجاوز جدیدی را به اعتماد توماس در دفاع از طرف مقابل نشان دادند.

جونز هفته گذشته گفت: “این تأثیر زیادی بر من ، همه دارد. “او عالی بازی کرد. هیچ رازی نیست فکر می کنم وقتی نوار را فعال می کنید PassRusher را می بندد. با هر کسی که مقابل او رفت خوب بازی کرد. این آخرین ورزش تیمی است و مکان مهمی است. ”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *