فالکون همچنان مالک واشنگتن است

فالکون همچنان مالک واشنگتن است


تیم اصلی CAPS:

شاهین (+1.5) بالاتر از واشنگتن

6 برد متوالی مقابل تیم آتلانتا کاپیتول دنیس. انتظار می رود این تمدید ادامه یابد تا زمانی که بخش دفاعی معادله بزرگ توسط تیم فوتبال جدی گرفته شود.

نیو اورلئان سرانجام اولین بازی خانگی صادقانه و واقعی خود را پس از سه هفته مشکلات نسبی سفر به دست آورد. شکی نیست که خروس های سلطنتی دیوانه هستند ، اما قدیسین درد و رنج بیشتری را نسبت به این بازدیدکنندگان گرسنه متحمل می شوند.

پاسخ نهایی زاك ویلسون به س aboutال مربوط به سه ماهه برای JTS چیست؟ او ممکن است خوش شانس باشد اما به نظر نمی رسد که این پیشنهاد دائمی باشد. ما همیشه QB رایان تاناهیل را دوست داریم ، حتی با وجود یک تور لندن در افق ، این اتوماتیک نیست.

قبض بالاتر از تگزاسی (-16.5)

یک بوفالو پیش بینی شده می تواند در ماموریت های جاده ای که منتظر تعقیب این دشمن هستند ، شلیک بهتری داشته باشد: در برابر سران و سپس در مقابل تایتان ها دوشنبه شب دیگر. تگزاسی ها جوان هستند و در برابر سطح این دشمن مشکل دارند.

ماترون و شاهین روز یکشنبه به مصاف تیم فوتبال واشنگتن می روند.
گتی ایماژ

خرس تا شیر (-3)

در سال 2021 ، رامز و براونز در سفرهای شغلی با لباس های بهتر از دیترویت به شیکاگو رفتند. سفر به کلیولند یک فاجعه آماری بود (بازی گذر خرس ها فقط یک حیاط به آنها داد). میزان بازخرید پشت جاستین فیلدز در خانه وجود دارد.

پلنگ از طریق گاوچران (+4.5)

مالیات شرط بندی کابوی ها کاملاً در این راستا اعمال می شود ، و حتی اگر در اینجا به کلاس برسند ، چاره ای برای ما نمی گذارند جز جاسوسی با پلنگ های شکست نخورده. ما فرض نمی کنیم که مربی بهتری (مت رول) در اینجا کار کند.

بالای قهوه ای (+1.5)

نه ، تقصیر خرس ها این روزها چیز زیادی برای نوشتن نیست ، اما کلیولند باید از این چیزها بسیار شرمسار باشد. وایکینگ ها همچنان دست کم گرفته می شوند و عموزاده های کرک با کارآیی مطلوب بازی می کنند. به عنوان یک سگ در خانه ، مقاومت در برابر مایک زیمر سخت است.

کلت (+2) بالای دلفین ها

ایندیاناپولیس مکان مناسبی برای دور شدن از اشنایدر فصلی است و به طور کلی برای دوست عزیز میامی مزاحم است. ما نمی توانیم بگوییم که از چشم انداز گلزنی در سمت QB’d Jacobi Brysset خوشحال نیستیم. تیمی که کوچکترین اشتباهی را انجام دهد برنده است.

دلفین ها
جاکوبی بریست
AP

سر از طریق عقاب ها (-7)

چارجرز از حذف فرماندهان جنگی در Arrowhead شگفت زده نشدند. این باید تغییر کند و این بازگشتی به پایمال کردن طولانی مدت اندی رید است و انتظار می رود مربی و خدمه اش از ابزارهای حمله قابل توجه خود حداکثر استفاده را ببرند.

کاردینالهای بالای RAMS (+4)

تشخیص مقادیر مشخص از هر دو طرف دشوار است زیرا ارزش نقطه اصلی +6 در مراحل اولیه مهاجرت به آریزونا سرکوب شد … اما رامز بازی تام بردی را واقعا بی گناه انجام داد و سخت بود ضربه ، حفظ سطح عملکرد بالا به طور نامحدود.

49ERS (-3) بالاتر از Seahawks

تمایل کمی به سانفرانسیسکو ، که به دلیل مهارت های پیری در سیاتل و سختی محل ، این حرامزاده محسوب می شود. جیمی گاروپولو از طرفداران بزرگ پیشرفت است زیرا این دو طرف در جهت مخالف حرکت می کنند. زمان میگذرد.

کلاغ ها
لامار جکسون
گتی ایماژ

کلاغ از طریق Broncos (+1)

تیم میزبان سرانجام با تیمی روبرو می شود که در این فصل واقعا برنده شده است. با توجه به انگیزه آنها در AFC North قوی ، آیا لاوان جکسون کمتر از صد درصد است (وضعیت را بررسی کنید).

بسته بندی کننده بالای استیلرز (-6.5)

بن روتلیسبرگر از تلفات ناگوار خانه به Raiders و بنگالی های بهبود یافته وحشت زده بود – اما پیتسبورگ قبلاً قربانی صورت حساب ها شده بود. روتلیسبرگر اما از این موضوع راضی نیست. یا خط حمله پیتسبورگ انجام داده است.

Buccaneers above Patriots (-7)

شکست دادن (همانطور که مقابل رامز بود) دشوار است در برابر بردی شکست بخورد – به ویژه در برابر طرفداران میهن پرستی که به وضوح بهترین دوران خود را دیده اند.

دوشنبه

بالای سوارهای شارژر (-3)

لاس وگاس در مقابل دلفین ها به خانه قدرت می بخشد – اما این یک قدم در کلاس است و می تواند بهترین کت و شلوار بولتز پس از ادغام باشد. قیمتش عالیه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *