فال عشق و رابطه برای ۱۴ می ۲۰۲۲ – باب خبر


قوچ: زندگی عاشقانه شما از مقداری خلاقیت بهره خواهد برد. فعالیت های مختلفی را در نظر بگیرید که در آن شما و شریک زندگی تان ممکن است با هم کار کنید و چیزهای جدیدی را امتحان کنید. این به موقعیت شما ارزش می‌افزاید و ایده‌هایی در مورد چگونگی لذت‌بخش‌تر کردن رابطه‌تان به شما ارائه می‌دهد. در دراز مدت، این برای رابطه سالم خواهد بود.

برج ثور: از لحظات خوب رابطه خود استفاده کنید. هر گونه موانع یا مسائلی که در خانه ظاهر شده اند اکنون شروع به رسیدگی خواهند کرد. کسانی از شما که با مخالفت اعضای خانواده در نهایی کردن انتخاب شریک زندگی خود مواجه شده اید، می توانید این موضوع را خیلی سریع حل کنید. در تعاملات خود آرام و مودب باشید.

جوزا: اگر مزایا و معایب این را در نظر می گیرید که به افراد مهم اجازه دهید از احساس خود مطلع شود، نگرش مثبت داشته باشید و به فواید آن نگاه کنید. از شخصیت مغناطیسی و مهارت های مکالمه چشمگیر خود برای به اشتراک گذاشتن احساسات خود استفاده کنید. اگر در یک اجتماع اجتماعی با این شخص آشنا شدید، فرصت را از دست ندهید.

سرطان: امروز باید مطمئن شوید که هیچ فرصت عشقی بالقوه را از دست ندهید. مواظب فرصتی زودگذر برای تحقق عشق باشید که ممکن است برایتان پیش بیاید. این امکان وجود دارد که با فردی روبرو شوید که بلافاصله توجه شما را جلب کند. همچنین به احتمال زیاد یکی از دوستان به شما نشانه هایی می دهد که علاقه او به شما افزایش یافته است.

لئو: وقتی صحبت از روابط عاشقانه به میان می آید، ممکن است احساس کنید کمی گم شده اید. اخیراً پیشنهادهای ازدواج متعددی صورت گرفته است و ممکن است خواسته های والدین شما با خواسته های شما تداخل داشته باشد. به یاد داشته باشید که آنها به شما اهمیت می دهند، پس آنها را نادیده نگیرید. در مورد انتخاب ها منطقی فکر کنید و برای ایجاد اجماع بین یکدیگر تلاش کنید.

باکره: از ابراز عشق و ارادت خود به کسی نترسید. وقتی بالاخره با آن فرد ملاقات کردید، ممکن است فرصتی برای گفتگوی مهم داشته باشید. از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و در یک بحث ساده درباره بسیاری از جنبه های زندگی شرکت کنید. در نتیجه، می توانید بیشتر با یکدیگر آشنا شوید.

ترازو: امروز کمی تعلیق و افسون را در زندگی عاشقانه خود بگنجانید. اگر شما و یکی از عزیزانتان می خواهید احساسات خود را نسبت به یکدیگر ابراز کنید، ممکن است این کار را با ایجاد یک فضای عاشقانه لذت بخش با چند لمس شخصی انجام دهید. به خود اجازه دهید که در حس زیبای لمس گرم یکدیگر غرق شوید.

عقرب: یک لحظه افکارتان را جمع کنید و با خودتان چک کنید. امروز روز خوبی برای شماست تا به سطحی از روشنگری برسید، صرف نظر از اینکه در یک رابطه عاشقانه متعهد هستید یا نه. این مکاشفه یا ممکن است به شما بیاید یا چیزی را که از شما مخفی نگه داشته شده است روشن کند.

قوس: به خود اجازه دهید در رابطه عاشقانه فعلی آسیب پذیر باشید. ممکن است برخی چیزها را از شریک زندگی خود دریغ کرده باشید تا از آزار و اذیت آنها جلوگیری کنید. با این حال، این لحظه فوق‌العاده‌ای است تا به عزیزانتان بگویید در حال انجام چه کاری هستید تا آنها بهتر بتوانند شما را درک کنند و از شما حمایت کنند.

برج جدی: دفعه بعد که در جستجوی یک همدم عاشقانه جدید هستید، معیارهای قبلی خود را بررسی کنید و در صورت لزوم چند مورد اضافه کنید. علیرغم تلاش‌های اخیر شما برای بهبود بخش‌های خاصی از زندگی‌تان، امروز فرصت دیگری برای گسترش دیدگاهتان به شما ارائه می‌دهد. انعطاف پذیر باشید و اجازه دهید زندگی عاشقانه شما شکوفا شود.

دلو: وقتی با یک دوراهی مواجه می شوید، تشخیص اینکه چه چیزی شما و اطرافیانتان را بیشتر خوشحال می کند دشوار است. ممکن است شما و شریک زندگیتان در مورد کاری که می خواهید برای امرار معاش انجام دهید اختلاف نظر داشته باشید و این می تواند منجر به مشاجره شود. خود را از نظرات همسرتان جدا کنید و آنچه را که در دلتان می گذرد بفهمید و با قاطعیت تصمیم بگیرید.

ماهی ها: امروز در مورد تغییرات عمده ای که می خواهید در رابطه خود ایجاد کنید صحبت کنید. با بر عهده گرفتن برخی از نقش های سخت تر در خانه، ممکن است نشان دهید که می توانید کنترل رابطه خود را به دست بگیرید. تقویت مثبت و عشق و احترام شریک زندگی تان تنها چیزی است که در حال حاضر برای احساس خوشبختی نیاز دارید.

————————-

نیرج دانکر

(اخترشناس ودایی، بنیانگذار – Astro Zindagi)

ایمیل: [email protected]، [email protected]

آدرس اینترنتی: www.astrozindagi.in

تماس: نویدا: +۹۱۹۹۱۰۰۹۴۷۷۹

رژیم لاغری سریع