فدرال رزرو جرمی پاول، بی پرواترین – خبرگزاری بست بیست


محدوده هدف فدرال رزرو برای نرخ وجوه فدرال اکنون بین ۰.۷۵٪ و ۱.۰٪ است. نرخ موثر وجوه فدرال (EFFR) که معاملات واقعی در بازار وجوه فدرال را منعکس می کند، معمولاً نزدیک به نقطه میانی محدوده هدف است. با محدوده هدف جدید فدرال رزرو، EFFR در آینده نزدیک به ۰.۸۷٪ خواهد بود.

اما تورم CPI اکنون ۸.۵۴٪ است و EFFR “واقعی” اکنون a است منفی ۷.۶۷ درصد که نشان دهنده میزان عقب افتادگی فدرال رزرو است و بی سابقه است. بسیار خوب، بسیاری از چیزها در دوران دیوانه ما “بی سابقه” هستند، اما این امر به چشم می خورد، و به این معنی است که فدرال رزرو همچنان به ریختن سوخت بر آتش سوزان تورم ادامه می دهد، که آن را به “بی پرواترین فدرال رزرو تا کنون” تبدیل می کند. این را در نمودار زیر ببینید و در اینجا بیشتر بدانید.

US-CPI_federal-funds-rate-2022-5-04

لری کودلو که در دولت ترامپ بود و اکنون یکی از مشارکت کنندگان تجاری فاکس است، نظر خود را در مورد سیاست فعلی فدرال رزرو ارائه داد. برداشت او این است که «فدرال رزرو تا سال‌های طولانی بحران تورم را طولانی خواهد کرد [Fed policy] اتفاق می افتد. نظرات او را در ویدیوی زیر ببینید. متأسفانه، نظرات او به جا است و احتمالاً مورد توجه قرار نخواهد گرفت.

ما مدام نظرات اقتصادی مانند “بدترین تورم در ۴۰ سال گذشته” را می شنویم. و اکنون “بی پرواترین فدرال رزرو تا کنون.” این باید باعث شود که متوقف شوید و نگاهی به دنیای اطراف خود بیندازید. ما مدام صحبت از “بازنشانی بزرگ” می شنویم. این فقط خطوط روی نمودار در برخی بازارهای مالی نیست که شما حتی متوجه نمی شوید. اما، خیلی زود شخصی خواهد شد، اگر نه قبلا.

از آنجایی که تورم شروع به ویران کردن زندگی بسیاری از مردم (به ویژه ۸۰ درصد پایین طبقات اقتصادی) می کند، خود را آماده کنید که در چند سال آینده بین ۲۰ تا ۵۰ درصد از استاندارد زندگی خود را از دست بدهید. “بازنشانی عالی” شخصی شما خواهد بود.

بر این اساس آماده کنید.

پست های نمودار روز را بیشتر ببینید.

اگر این مقاله را آموزنده یافتید، لطفاً یک کمک مالی کوچک به ما در نظر بگیرید فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه نگاری محافظه کار – یا انتشار این خبر. متشکرم.

منبع سندیکای مقاله اصلی RWR.