فراتر از کانون توجه نتفلیکس – اخبار پاپ


qb1 تمیز کردن نتفلیکس را از کانون توجه دور می کند

QB1: Beyond the Lights – عکس: Film 45 / Go90 و Netflix

هر سه فصل QB1: فراتر از کانون توجه در طول سه سال گذشته، به آرامی از نتفلیکس حذف شده است و در آگوست ۲۰۲۲، فصل آخر برای همیشه حذف خواهد شد. چرا مستندهای ورزشی نتفلیکس را ترک می کنند و چه زمانی؟ ما همه چیزهایی را داریم که باید بدانید.

این نمایش در ابتدا با نام go90 شروع شد، یک سرویس پخش آنلاین ویدیویی که اکنون از بین رفته و در نهایت متعلق به Verizon بود اما نتوانست تأثیر زیادی بگذارد. در واقع، این سرویس در جولای ۲۰۱۸ خاموش شد.

فصل ۱ و ۲ در go90 منتشر شد، اما فصل ۳ به طور انحصاری برای نتفلیکس منتشر شد.

هر فصل از QB1: فراتر از نور روی یک تیم دفاعی دبیرستانی تمرکز کنید که همه از پیشینه‌های متفاوتی بودند. ما آنها را در حالی که آخرین فصل خود را قبل از رفتن به NCAA بازی می کنند دنبال می کنیم.

این سریال توسط پیتر برگ ساخته شده است که شرکت تولید ۴۵ فیلم را اداره می کند و با نتفلیکس روی تعدادی از پروژه های آینده از جمله پروژه آینده کار می کند. راهنمای کلاه سبز برای زنده ماندن از آخرالزمان.

همانطور که NewonNetflix.info پوشش می دهد، خونریزی از QB1: فراتر از کانون توجه بیش از دو سال از نتفلیکس می گذرد.

آخرین فصل سوم سریال در آگوست ۲۰۱۹ به نتفلیکس اضافه شد.

سپس شاهد حذف فصل اول در آگوست ۲۰۲۰ و حذف فصل دوم تنها شش ماه بعد در ژانویه ۲۰۲۱ بودیم.

اکنون فصل ۳ در آگوست ۲۰۲۲ در ۱۶ آگوست پخش خواهد شد و آخرین روزی که آن را تماشا می کنید ۱۵ آگوست است.

چرا QB1: Beyond The Lights نتفلیکس را ترک می کند؟

همانطور که می دانید، هر محصول Netflix Original واقعاً آن چیزی نیست که شما Netflix Original می نامید. در بسیاری از موارد، نتفلیکس مجوز عنوان را صادر کرد (مانند نمایشی مانند سینفلد) اما نام تجاری خود را اضافه کرد.

همانطور که در چند سال گذشته دیدیم، بسیاری از نسخه های اصلی نتفلیکس، از جمله سریال ها و فیلم های تلویزیونی، این سرویس را ترک می کنند.

در بسیاری از موارد، نمایش‌ها یا فیلم‌ها پس از حذف از نتفلیکس، خانه‌های پخش جریانی جدیدی پیدا نمی‌کنند، بنابراین اگر قصد تماشای آن را دارید QB1: فراتر از کانون توجهاکنون آخرین فرصت شما برای انجام این کار است.

نتفلیکس در طول سال‌ها سرمایه‌گذاری هنگفتی روی مستندهای ورزشی انجام داده است، بنابراین چیزهای زیادی برای تماشا وجود دارد. نکات برجسته گنجانده شده است آخرین رقص، او او گفته نشده است مجموعه گلچین ها تو آخرین فرصت و آدرس شهر بالاست.

آیا شما چک کردن QB1: فراتر از کانون توجه الان فصل سوم میره؟ در نظرات به ما اطلاع دهید.