فرستادن دلقک – خبرگزاری بهتر از وحش


در جهان وطنی کدام ممکن است سنت را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدیریت سیاسی ما آینه شخصیت های روان پریش استیون کینگز است. پنی وایز اجتناب کرده اند جانب او او، هر دو پانوراما اجتناب کرده اند جانب آره– قطعاً به نظر می رسد مانند است کدام ممکن است ما توسط دلقک ها اداره می شویم. اکثر خوانندگان زیر ۲۰ سال بالقوه است تجربیاتی اجتناب کرده اند دوران کودکی دلقک بوزو هر دو رونالد مک دونالد نداشته باشند، کدام ممکن است هر دوی آنها دلقک های نمادین سنت ما بوده اند. واقعیت جلب توجه، خواه یا نه می دانستید کدام ممکن است موقعیت رونالد مک دونالد توسط هواشناس ویلارد اسکات در دهه ۱۹۵۰ تفریحی شده است؟ مناسب است، مورد توجه قرار گرفت کن

برای این ستون، می‌توانم بگویم وقت آن رسیده کدام ممکن است برخی اجتناب کرده اند امکان‌های کمتر شناسایی شده است در زمان تخلیه همچنان سرگرم کننده‌دار را انتخاب کنید و انتخاب کنید به سختی دلهره آور است باشند. پس دلقک ها را بفرست!

فیلم های احتمال دوم این می تواند یک ستون تکراری است کدام ممکن است به اصرار فیلم‌هایی اختصاص داده شده است است کدام ممکن است بالقوه است در ابتدای اکران آن‌ها را اجتناب کرده اند بازو داده باشید هر دو نادیده گرفته باشید، با این حال باید ملاحظه بیشتری هستند.

{همه ما} دلایلی داریم کدام ممکن است فیلم هایمان را برای اولین بار به سینما بیاوریم.

  • شاید این فیلم گمشده بازاریابی کارآمد بوده را انتخاب کنید و انتخاب کنید به هیچ وجه در رادار ممکن است نبوده است.
  • ممکن است بالقوه است این فیلم را در لیست شخصی داشته باشید، با این حال در ابتدا به نظر می رسد کدام ممکن است پست بدون صدای را انتخاب کنید و انتخاب کنید نامطلوب است، متعاقباً آن را اجتناب کرده اند لیست شخصی بردن کردید.
  • سپس دلیلی موجود است کدام ممکن است انگیزه بی نظیر تحمیل این ایده توسط این نویسنده بازسازی شده است فیلم های احتمال دومممکن است حتی در زمان اکران فیلم به دنیا نیامدید.

متعاقباً سوراخ بینی صورتی شخصی را بپوشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید دم آن را ببندید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند این پایه اوقات خوبی داشته باشید.

شماره یک. دلقک های قاتل اجتناب کرده اند منطقه:

اولی منصفانه فیلم پایه دقیق محصول ۱۹۸۸ Drive-In است. دلقک های قاتل اجتناب کرده اند منطقه شنبه عصر را تصور کنید، را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است در جاری تماشای منصفانه هفته کاری در بیرون در جاری تماشای منصفانه فیلم آموزشی تخیلی کم‌قیمت دلهره آور است هستید. فیلم This Fits the Plot به کارگردانی استیون سئودو، نویسندگی کریس سئودو، بازیگرانی چون گرانت کرامر را انتخاب کنید و انتخاب کنید سوزان اسنایدر را انتخاب کنید و انتخاب کنید استندآپ کمدی تایتوس. چه روزی؟ ممکن است نمی توانید بازیگران را بشناسید – خوشایند این بخشی اجتناب کرده اند جادو است.

چکیده داستان {در این} سبک به این صورت است کدام ممکن است گروهی اجتناب کرده اند بیگانگان شرور یک بار دیگر به حداقل یک شهر نوزاد بیان نشده حمله می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید آغاز به تکل انسان ها می کنند. این بار، این به جوانان تعیین می شود کدام ممکن است قهرمان شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید شهر شخصی را اجتناب کرده اند شبح کهکشانی نجات دهند. اوه، ردیابی کردم کدام ممکن است مهاجمان همه شبیه دلقک های سیرک همراه خود الگوی اولین سفینه فضایی سیرک هستند؟ بیایید … جوک های خودشان را بنویسند! این فردی ادعا به باعث شود ترس هایتان را فراموش کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوشایند بخندید.

#۲. دلقک تکان می خورد

همراه خود این جاری، این یکی تولید دیگری اجتناب کرده اند پایه های فرقه ای اجتناب کرده اند سال ۱۹۹۱ است دلقک تکان خورد. توضیح دادن این فیلم شناخته شده به عنوان منصفانه فیلم دلهره آور است هر دو کمدی روی حیله و تزویر است از تا حد زیادی شبیه منصفانه فیلم «درآمد» است. زیبا بابکت گلدویت، نویسنده، کارگردان، را انتخاب کنید و انتخاب کنید استندآپ طنز کدام ممکن است مثل منصفانه دلقک می لرزد. Shakes داستان منصفانه دلقک الکلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اتصال او همراه خود گروه عظیمی اجتناب کرده اند دلقک های تولید دیگری است. گلدویت آن را شناخته شده به عنوان راهی برای توضیح دادن دنیای استندآپ کمدی در اواخر دهه ۸۰ را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوایل دهه ۹۰ را انتخاب کنید و انتخاب کنید خرده سنت این حرفه آکنده اجتناب کرده اند عادت به الکل را انتخاب کنید و انتخاب کنید عادت نوشت. تصویر عادت به الکل در زمان اولین تخلیه آن مورد پاداش قرار نمی گیرد. شوخی ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید کنایه های واقعا منزجر کننده زیادی موجود است، پس برای توهین کنار هم قرار دادن باشید. با این حال به طور گسترده خوب ارزش دیدن را دارد.

# ۳. اصلاح فوری

آخر ما تنها فیلمی را داریم کدام ممکن است در نظر گرفته شده می کنم توسط منصفانه دلقک دقیق کارگردانی شده است. فیلم دهه نود اصلاح رعد را انتخاب کنید و انتخاب کنید انرژی الکتریکی، کارگردانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ظاهر شدن بیل موری را انتخاب کنید و انتخاب کنید ظاهر شدن جینا دیویس، جیسون روباردز را انتخاب کنید و انتخاب کنید رندی کواید. این ساده منصفانه ضربه زدن نیست. فیلمنامه روده ها دارد از سه دوست انتخاب می گیرند همراه خود نقشه ای خوب اجتناب کرده اند بانکی در وسط نیویورک خانه شکنی کنند به همان اندازه اینکه برای ناپایدار همراه خود اشکال مواجه می شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید رئیس پلیس تقریباً آنها را فریب می دهد. این می تواند یک فیلم فوق العاده لذت بخش را انتخاب کنید و انتخاب کنید لذت بخش است، اگرچه در اولین اکران همراه خود استقبال خوبی اجتناب کرده اند سوی منتقدان مواجه نشد. فیلم شبیه به حسی را دارد کدام ممکن است ممکن است در فیلم بی نظیر «تصرف کردن پلهام ۱۲۳» همراه خود تفریحی والتر ماتاو داشتم، هرچند کمدی نبود. اصلاح فوری به طور گسترده، اجرای برتر، Quick Change را به حداقل یک پایه کالت تغییر کرده است

پس برو کلروفوبیا نباش را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند شاخ آن دماغ صورتی عصر لذت ببر!

اگر این متن برای شما ممکن است مفید بود، لطفاً کمک پولی کوچکی به ما کنید منصفانه فنجان اسپرسو کمک خواهد کرد که شما حمایت اجتناب کرده اند روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – هر دو {اطلاع رسانی}. متشکرم.

تأمین صفحه بحث برای مقاله بی نظیر RWR.