فرناندو ترامورا را به مقام سوم رساند – باب خبر


تنیس دولتی: فرناندو بالاتر از ترامورا به مقام سوم رسید

نیکی فرناندو از Seabury Hall در ست اول پیروزی ۶-۳، ۶-۲ خود بر لاریسا ترامورا در مسابقات ایالتی مسابقات دخترانه انفرادی مقام سوم، شنبه در زمین تنیس رویال لاهاینا، یک سرویس را انجام داد. Maui News / عکس های متیو تایر

کاناپالی – نیکی فرناندو به‌عنوان تنها بازیکن لیگ بین‌مدرسه‌ای مائویی که هنوز صبح روز شنبه در مسابقات تنیس دولتی HMSA / HHSAA ایستاده است، هنگام حضور در زمین در مزرعه تنیس رویال لاهاینا احساس مسئولیت و غرور کرد.

بازیکن ارشد Seabury Hall که برای ادامه کار خود در پاییز به دانشگاه رود آیلند می رود، تنیس دبیرستان را با پیروزی ۶-۳ و ۶-۲ مقابل لاریسا ترامورا از کالاهئو در مسابقه انفرادی مقام سوم ترک کرد.

مسابقات قهرمانی و مقام سوم در روز پایانی مسابقات به دلیل بارندگی دو ساعت به تاخیر افتاد، اما لبخند همیشه از چهره فرناندو پاک نشد.

از این گذشته، کل مسابقات ورزشی بهاره از سال ۲۰۱۹ به دلیل همه‌گیری COVID-19 به تعویق افتاده است.

من احساس بسیار خوبی دارم، حتی اگر هدف برنده شدن باشد. فرناندو گفت. من از اینکه در دو سال گذشته چقدر پیشرفت کرده‌ام، افتخار می‌کنم. من در دو سال گذشته در قالب یک تورنمنت واقعی بازی نکرده‌ام، بنابراین واقعاً افتخار می‌کنم که بیرون بیایم و (به پایان رساندم) سه نفر برتر ایالت باشم. من نمی توانم آن را باور کنم.»

تنیس دولتی: فرناندو بالاتر از ترامورا به مقام سوم رسید

پیتون جیم اون از پوناهو (سمت چپ) پس از شکست دادن او در فینال انفرادی پسران، با هم تیمی خود براندون راموس دست می دهد.

فرناندو اسپارتی ها را به ۵ امتیاز رساند که به اندازه کافی خوب بود تا آنها را در رده پنجم جدول رده بندی تیمی قرار دهد. پوناهو با ۲۲ امتیاز، ۱۲ امتیاز بیشتر از ایولانی و مید پاسیفیک که با تساوی در رده دوم قرار گرفتند، به عنوان تاج تیم دختران فرار کرد.

Maui High سه امتیاز تیم دختران را به دست آورد، در حالی که King Kekaulike و Kamehameha Maui هر کدام یک امتیاز کسب کردند.

“مهمترین چیزی که در ذهن داشتم این بود که می خواستم از بازی کردن لذت ببرم.” فرناندو گفت. قبل از کووید، فشار زیادی را احساس می کردم و احساس می کردم دارم می سوزم. بنابراین، من می‌گفتم: «من می‌خواهم اینجا خوش بگذرانم و اگر برنده شوم، برنده می‌شوم. اگر ببازم، باختم. دیروز وقتی فهمیدم قرار است تا شنبه این کار را انجام دهم، به خودم افتخار کردم. امروز می‌دانستم، مهم نیست چه کسی را بازی می‌کنم، فقط قرار است دوباره لذت ببرم.»

در حالی که فرناندو در روز شنبه پرچم کل MIL را حمل می کرد، می شد آن روز را نامید “دعوت پوناهو.”

پیتون جیم اون، دانش‌آموز دوم دانشگاه بوفان‌بلو – که پدربزرگش تین یان جیم اون یک ورزشکار برجسته برای مائوی هایه بود، زمانی که پردیس دانشگاه در هاماکوآپوکو بیش از ۵۰ سال پیش قرار داشت – در قرعه‌کشی تک‌نفره‌های پسران برای تصاحب تاج حضور داشت.

تنیس دولتی: فرناندو بالاتر از ترامورا به مقام سوم رسید

Elise Wong از پوناهو در مسیر بازگشت به عنوان قهرمانی تک‌نفره دختران قرار می‌گیرد.

او در پنج مسابقه ایالتی تنها سه بازی را از دست داد و در فینال با نتیجه ۶-۱ و ۶-۰ براندون راموس هم تیمی پوناهو را شکست داد.

“احساس می کنم واقعاً، واقعاً عالی، اما این سخت بود.” پیتون جیم اون گفت. باید از تیمم تشکر کنم و البته، براندون قلب زیادی در آنجا نشان داد. اما احساس می‌کردم که آمادگی زیادی برای این کار داشتم و توانستم این برد را به پایان برسانم.»

بوفان بلو در جدول رده بندی پسران ۳۳ امتیاز داشت که ۲۱ امتیاز بیشتر از Waiakea در رده دوم جدول بود. پسران بالدوین و سیبری هال با سه امتیاز در رده ششم قرار گرفتند. کیهی چارتر در جدول رده بندی تیمی پسران یک امتیاز کسب کرد.

پوناهو دو فینالیست انفرادی پسر و سه نفر اول را در دونفره پسران به رهبری قهرمانان سوباسا اوکادا و تانر ایگه داشت.

“شخصاً بسیار رقابتی است، اما همچنین بسیاری از دوستانم هستند که من از جوانی با آنها بازی کرده‌ام و همیشه به عقب و جلو می‌رویم، مانند گذشته که یکدیگر را شکست می‌دادیم.” جیم اون گفت. “این یک مکان بسیار رقابتی برای بازی است. تمرین بسیار سرگرم کننده است. می‌توانیم شوخی کنیم و همچنان بهتر شویم.»

در سمت دختران، الیز وونگ از پوناهو عنوان انفرادی را به دست آورد و پوناهو نیز تیم های دونفره مقام های دوم و سوم را داشت.

عنوان قهرمانی دونفره دختران توسط جولیا ویسایا کارلی وو از ایولانی به دست آمد.

* رابرت کولیاس در [email protected] است.

*****

مسابقات قهرمانی ایالتی HMSA / HHSAA

نتایج روز شنبه

در مزرعه تنیس رویال لاهاینا

تیم

دختران – پوناهو ۲۲، مید-اقیانوس آرام ۱۰، ایولانی ۱۰، میلیلانی ۸، سالن سیبری ۵، کالاهئو ۴، مائویی های های ۳، وایاکیا ۳، شهر مروارید ۲، کامهامه هاوایی ۲، قیصر ۲، کینگ ککائولیکه ۱، کالههه ۱ , Kalani 1, Konawaena 1, Kamehameha Maui 1, Hawaii Baptist 1.

پسران – پوناهو ۳۳، وایاکیا ۱۲، ایولانی ۷، موانالوا ۶، میلیلانی ۵، سیبری هال ۳، بالدوین ۳، مید پاسیفیک ۲، آیه ۱، کمپبل ۱، کاهوکو ۱، وایپاهو ۱، کالانی ۱، کیهی چارتر ۱، ۱ .

دختران مجرد

قهرمانی – (۱) الیز ونگ، پوناهو، دفاع. (۲) کایلی کانوبیدا، میانی اقیانوس آرام، ۶-۳، ۶-۳.

مقام سوم – (۳) نیکی فرناندو، سالن سیبری، دف. (۴) لاریسا ترامورا، کالاهئو، ۶-۳، ۶-۲.

دختران دوبل

قهرمانی – (۱) جولیا ویسایا / کارلی وو، ایولانی، دف. (۳) جاریالین رودس / سوفیا ووفتر، پوناهو، ۶-۳، ۶-۱.

مقام سوم – (۲) هارلی ولترز / لیان هیروتا، پوناهو، دف. (۴) روزلین دیزون / کیرا توبیتا، میلیلانی، ۴-۶، ۶-۴، ۶-۱.

پسران مجرد

قهرمانی – (۱) پیتون جیم اون، پوناهو، دف. (۲) براندون راموس، پوناهو، ۶-۱، ۶-۰.

مقام سوم – (۳) لوری فوروهاتا، وایاکیا، دف. (۴) Gervase Ngo، Iolani، ۶-۱، ۶-۲.

پسران دوبل

قهرمانی – (۱) سوباسا اوکادا / تانر ایگه، پوناهو، دف. (۳) الکس کینوشیتا / آیدان باراکائو، پوناهو، ۶-۱، ۶-۱.

مقام سوم – (۲) کول کوراتا / کانر کوراتا، پوناهو، دف. (۴) مایکا نوچی / بروین یومونو، وایاکیا، ۶-۱، ۶-۳.

اخبار فوری امروز و موارد دیگر در صندوق ورودی شما