فروش Samsung Galaxy Z Flip 4 در EE باعث صرفه جویی هنگفت بیش از ۸۰۰ پوند می شود – اخبار


علیرغم اینکه تنها در پایان ماه آگوست عرضه شد، EE تعدادی از برنامه های Galaxy Z Flip 4 را به کمتر از ۸ پوند در ماه کاهش داد – باعث صرفه جویی ۱۹۲ پوندی در طی یک قرارداد ۲۴ ماهه شد.

این همه چیز نیست، EE همچنین هنگام معامله با تلفن قدیمی خود تا ۳۸۴ پوند به اضافه یک جفت Galaxy Buds Pro 2 رایگان به ارزش ۲۱۹ پوند ارائه می دهد.

اگر فکر می‌کردید که قبلاً به اندازه کافی سخاوتمندانه بود، پیشنهادات رایگان به همین جا ختم نمی‌شود – می‌توانید ۱۲ ماه Disney+ را رایگان دریافت کنید.

در مجموع، تمام این هزینه‌ها و صرفه‌جویی‌ها به این معناست که طرفداران سامسونگ می‌توانند بیش از ۸۰۰ پوند در Galaxy Z Flip 4 از EE صرفه‌جویی کنند.

ارزان ترین طرح Galaxy Z Flip 4 موجود با EE 52 پوند در ماه با پیش پرداخت ۱۰۰ پوند هزینه دارد.

EE همچنین طرح هایی را با Smart Benefits ارائه می دهد که خدماتی مانند BT Sport یا Apple Music را به عنوان بخشی از هزینه طرح ماهانه مشتری در کنار هم قرار می دهد.

اگر می‌پرسید هزینه یک گوشی Flip سامسونگ در EE چقدر است، در اینجا خلاصه‌ای از برنامه‌های موجود است…

• قرارداد Samsung Galaxy Z Flip 4 EE – 5 گیگابایت داده، پیامک و دقیقه نامحدود – ۵۲ پوند در ماه (معمولاً ۵۸ پوند) و ۱۰۰ پوند پیش خرید

• قرارداد Samsung Galaxy Z Flip 4 EE – 25 گیگابایت داده، پیامک و دقیقه نامحدود – ۵۹ پوند در ماه (معمولاً ۶۵ پوند) و ۵۰ پوند پیش پرداخت

• قرارداد Samsung Galaxy Z Flip 4 EE – 125 گیگابایت داده، متن و دقیقه نامحدود – ۶۱ پوند (معمولاً ۶۹ پوند) در ماه و ۳۰ پوند پیش پرداخت

• قرارداد Samsung Galaxy Z Flip 4 EE – داده، متن و دقیقه نامحدود – ۶۶ پوند در ماه (معمولاً ۷۴ پوند) و ۳۰ پوند پیش پرداخت

جایگزین دیگر این است که برای دریافت Galaxy Z Flip 4 بدون سیم کارت به وب سایت سامسونگ بروید.

فروشگاه رسمی سامسونگ برای هر کسی که قصد خرید Galaxy Z Flip 4 را دارد، مشوق‌های بسیار خوبی ارائه می‌کند. می‌توانید ۲۵۰ پوند تخفیف تضمینی برای تلفن قدیمی خود، به علاوه ۱۲ ماه دیزنی پلاس رایگان، یک جفت Galaxy Buds Pro 2 رایگان دریافت کنید. ۲۱۹ ۲۱۹ پوند و ۱۵ با خرید گلکسی Z Flip 4 بدون سیم کارت، درصد تخفیف برای Galaxy Watch 5.

Express.co.uk زمانی که Galaxy Z Flip 4 معرفی شد، تجربه ای عملی به آن داد و چهار جایزه از پنج جایزه را به آن اهدا کرد. بررسی Galaxy Z Flip 4.

ما در بررسی خود گفتیم: “تلفن جدید سامسونگ عالی است. حتی سال ها پس از اینکه اولین بار این گوشی تاشو را به دست آوردیم، طراحی تاشو هنوز خیره کننده است – و کاملاً بر خلاف هر گوشی هوشمند دیگری در قفسه های فروشگاه ها است.

لینک منبع