فصل آخر سریال پرطرفدار نتفلیکس امتیاز کاملی را در Rotten Tomatoes – باب خبر دارد


فصل آخر سریال تک‌آهنگ پرطرفدار در نتفلیکس نقدهای کاملی را در Rotten Tomatoes دریافت کرده است. امروز استریمر اعلام کرد که فصل ششم سریال پرده دوچرخه در دسترس بود. طرفداران هجوم آوردند تا ببینند آخرین دسته از اپیزودها چه خواهد آورد. به عنوان یکی از محبوب ترین طرفداران، مردم برای مدت طولانی منتظر این بودند. در بررسی گروه، این سریال از نظر امتیاز منتقدان ۱۰۰٪ است در حالی که امتیاز بینندگان ۹۰٪ است. این یک نمایش خوب است و جالب است که ببینیم آیا بی بی سی می تواند به آن ادامه دهد یا خیر. بیشتر مردم هنوز فرصت غواصی را نداشته اند. اما به زودی با تعطیلات آخر هفته اینجا تغییر خواهد کرد. این یک هفته شلوغ در دنیای تلویزیون است و پرده دوچرخه من فقط مطمئن شدم که ورودی دیگری به میدان شلوغ وجود دارد

در توییتر، حساب کاربری این برنامه اعلامیه بزرگی را اعلام کرد. استفن نایت خالق سریال نیز پیامی صمیمانه را برای همه طرفداران به اشتراک گذاشت. نایت نوشت: “من از اینکه چگونه از فصل ۶ پیکی بلایندرز در اینجا در بریتانیا استقبال خواهیم کرد، هیجان‌زده هستم، و اکنون به لطف نتفلیکس، تمام جهان می‌توانند اوج حماسی را ببینند.” “منتظر چیزهای غیرمنتظره باشید و از سواری وحشی لذت ببرید.”

وقتی فصل آخر سریال اعلام شد، کل تیم خلاق باید تصدیق می‌کردند که COVID-19 چگونه تولید فصل ۶ را وارد میکسر می‌کند. آماده سازی این مجموعه نهایی از قسمت ها یک تلاش تیمی واقعی و گواهی بر تعهد آنها به پروژه بود.

اجلاس – همایش وقتی فصل ششم اعلام شد، نایت به وضوح گفت که بازگشته و با صدای بلند. “بعد از تاخیرهای تولید اجباری به دلیل همه گیری کووید، خانواده را در خطر جدی می بینیم، و خطرات هرگز بالاتر از این نبوده است. ما معتقدیم که این بهترین سریال تاریخ خواهد بود و ما مطمئن هستیم که طرفداران شگفت انگیز ما آن را دوست خواهند داشت.” سریال به پایان خود نزدیک می شود، ادامه خواهد داشت. داستان متفاوت است.”

در مصاحبه قبلی با Variety، توسعه دهنده همچنین به این برنامه اشاره کرد که برای پرده دوچرخه فیلم سینما. به گفته نایت، این فیلم از مضامین داستانی تشکیل شده است که به خاطر سریال های فردی دنبال نمی شوند. با این حال، عشق به این سریال آنقدر زیاد است که طرفداران منتظر آن فیلم خواهند بود.

نایت در پاسخ به سوالی گفت: “ما در حال تکامل هستیم.” پرده دوچرخه فیلم سینما. “این ایده ای است که کاملا شکل گرفته است و شروع، میانه و پایان دارد. و من فکر می کنم که این یک نتیجه خوب برای داستانی است که تاکنون گفته شده است، اما از آن پس چیزهایی وجود خواهد داشت که من واقعا آنها را اپیزودیک نمی نامم. اما برنامه های تلویزیونی دیگری وجود خواهد داشت که امیدوارم از آنها خارج شوید.” [it]که همچنان داستان این قشر از جامعه و این خانواده را روایت خواهد کرد.

آیا می خواهید تماشا کنید پرده دوچرخه آخر این هفته؟ در نظرات به ما اطلاع دهید!