فصل هجدهم Grey’s Anatomy در ژوئن ۲۰۲۲ پخش خواهد شد – بیگ ۲۴ خبر


مدت زیادی است که این برنامه از شبکه ABC پخش می شود. در ژوئن ۲۰۲۲، قبل از انتقال به نتفلیکس ایالات متحده، اجرای خود را در ABC به پایان خواهد رساند. آناتومی گری فصل گذشته در ۳۰ سپتامبر ۲۰۲۱ پخش شد. پس از ۲۰ قسمت، سریال در ۳۱ می ۲۰۲۲ به پایان می رسد.

ویلیامز، جیانیوتی و ژرمن همگی در پایان فصل جدا می شوند. با این حال، خبرهای خوبی برای هواداران وجود دارد. که در فصل ۱۸ آناتومی گری، کیت والش ظاهر کوتاهی دارد.

از کجا می توانم از تاریخ انتشار فصل هجدهم سریال در ایالات متحده مطلع شوم؟

بعد از یک ماه از پایان فصل ۱۶ بود که فصل ۱۷ منتشر شد. به همین ترتیب، می‌توانیم تاریخ انتشار فصل ۱۸ آناتومی گری را به روشی دقیق پیش‌بینی کنیم.

تخمین دیگری می گوید که تاریخ اکران این سریال در ایالات متحده بین ژوئن و جولای سال است. (ما فکر می کردیم ۲۳ ژوئن فرا می رسد، اما چند روزی در اشتباه بودیم.) فصل ۱۸ Grey’s Anatomy در ۲۵ ژوئن ۲۰۲۲ در نتفلیکس در ایالات متحده پخش خواهد شد. این طبق اعلامیه رسمی است.

فصل هجدهم Grey's Anatomy در ژوئن 2022 پخش خواهد شد

آیا Gray’s Anatomy در سرویس های پخش مانند Netflix در سراسر جهان قابل دسترسی است؟

نتفلیکس اعلام کرده است که این برنامه دیگر در دسترس نخواهد بود. بسیاری از برنامه‌های محبوب دیزنی در ۱ ژانویه ۲۰۲۲ از نتفلیکس حذف می‌شوند. آخرین قسمت‌های Grey’s Anatomy Netflix نیز در ۱ ژانویه در دسترس خواهند بود.

اگر خارج از ایالات متحده زندگی می کنید، بعید است که نتفلیکس به ارائه این برنامه ادامه دهد. وقتی نوبت به بسته نرم افزاری Disney + ‘s Star می رسد، آنها ترجیح داده اند این مجموعه را به پلتفرم دیزنی + هاتستار اضافه کنند.

آیا Gray’s Anatomy لغو می شود؟

Grey’s Anatomy به این زودی ها به جایی نمی رسد، حداقل از نتفلیکس. اکثر سریال های ABC توسط دیزنی که اکنون مالک این شبکه است از نتفلیکس حذف شدند. با این حال، به نظر می رسد که Grey’s Anatomy همچنان پخش خواهد شد. این به دلیل یک توافق طولانی مدت است.

نتفلیکس ایالات متحده دیگر برنامه اسپین آف Grey’s Anatomy را پخش نخواهد کرد. نام این نمایش Private Practice است. من بعد از سال ۲۰۲۱ نمایش را متوقف کردم.

در نتفلیکس، چند سریال دیگر Shonda Rhimes برای انتخاب وجود دارد. محبوب ترین برنامه Shondaland تا به امروز بریجرتون است. ممکن است بخواهید آن را نیز امتحان کنید.