فصل ۳-۴ Zoey 101 وارد نتفلیکس شد و طرفداران دیوانه شدند – Big 24 News


Zoey 101 یکی از نمایش های محبوب نیک در ده نمودار برتر نتفلیکس در ایالات متحده است. Zoey 101 را ریبوت کنید.

تهیه کننده دن اشنایدر. Zoey 101 فصل ۱ این یکی از نمایش‌های متعددی بود که بین سال‌های ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۸ بازیگران مطرحی را راه‌اندازی کرد. داستان این سریال بر روی گروهی از دوستان متمرکز است که در آکادمی ساحل اقیانوس آرام تحصیل می‌کنند.

در داخل بازیگران Zoe 101 با حضور ویکتوریا جاستیس (سرپرست “The Victorious”، “Life After the Party” و “The Perfect Couple”)، جیمی لین (در حال حاضر در فصل ۳ سریال Sweet Magnolia)، الکسا نیکلاس، کریستوفر ماسی، کریستین هررا، شان فلین، پل در همین حال قصاب لوگان زوئی ۱۰۱شخصیت اصلی سریال نیز مانند زوئی دل مردم را به دست آورد.

نتفلیکس فصل اول و دوم Zoey 101 را اضافه کرد و اکنون تمام ۲۶ قسمت را پخش می کند. با این حال، این پلتفرم ۳۶ قسمت از فصل ۳ و ۴ را از دست داده است.

Zoey 101 از فصل 3-4 به نتفلیکس آمد و طرفداران دیوانه می شوند

فصل سوم و چهارم Zoey 101 چه زمانی در نتفلیکس منتشر می شود؟

تنها مجوز دو فصلی که چهار فصل دارد. این کار به عمد انجام می شود. بر اساس کلاسیک های قبلی نیک در نتفلیکس (مانند The Thundermans و iCarly). تماشاگران دو فصل باقیمانده، ۳۶ قسمت اضافه شده را اصلا نخواهند دید. این یک خبر کاملا بد برای طرفداران سریال است.

این به خاطر مالک نیکلودئون، پارامونت است که از آدرس نتفلیکس خود برای تماشای برنامه‌ها استفاده می‌کند. تنها انگیزه برای این کار، به دست آوردن تعداد مشترکین به اندازه یک سرویس پخش است.

همچنین بخوانید – لوسیفر فصل ۷

سرویس استریم رقیب چیست؟

این مکان که با نام Paramount+ شناخته می‌شود، خانه کتابخانه عظیم نیکلودئون است. بنابراین مخاطبان می توانند هر چهار فصل برنامه را با فرمت HD تماشا کنند. یک نسخه تبلیغاتی از سرویس پخش نیز در دسترس است که در آن طرفداران می توانند هزینه اشتراک پایینی دریافت کنند. نتفلیکس فصل ۱ و ۲ Zoey را به مدت دو سال، تا سال ۲۰۲۴ حفظ خواهد کرد.

ویدیوی نیک ریویند