فعالان ماراتن بوستون در جستجوی سینمای سن کیرستن بیهوده بودند

فعالان ماراتن بوستون در جستجوی سینمای سن کیرستن بیهوده بودند


معترضان چپ افراطی هنگام دویدن در بوستون به بوستون رفتند تا با سناتور سینما کیرستن (D-Aris) در اعتراض به لایحه گسترده هزینه های اجتماعی که توسط رئیس جمهور بایدن و رهبران دموکرات کنگره معرفی شد ، روبرو شوند. ماراتن

فقط یک مشکل: مسابقه در فیلم اجرا نشد.

سناتور جان لابومبارد ، سناتور دوشنبه شب در نامه ای گفت: “کیرستن به مسابقه راه یافت اما به دلیل شکستگی پا نتوانست بدود.”

این حادثه در ماه ژوئن هنگام دویدن ماراتن در ایالت واشنگتن برای سینما اتفاق افتاد. او چند روز پس از آنکه رئیس جمهور بایدن اعلام کرد کاخ سفید با گروهی از سناتورهای دوجانبه برای توافق زیربنایی 1.2 تریلیون دلاری به توافق رسیده است ، یک لباس قرمز بدون آستین بر تن داشت.

در اول اکتبر ، رئیس جمهور بایدن برای مشاوره پزشکی درباره سینما وارد آریزونا شد و به قانونگذاران اطلاع داد که قرارداد زیرساخت ها نمی تواند به میز وی برسد مگر اینکه کنگره قانون هزینه های اجتماعی را تصویب کند.

دوازدهمین و دومین ماراتن بوستون را در بوستون ، ماساچوست در 11 اکتبر 2021 اجرا کنید تا به آخرین باند در خیابان بویلستون بروید.
خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

بوستون گلوب روز شنبه گزارش داد که شبکه سبز نیو دیل ، متشکل از 15 گروه چپ گرا ، در طول دوره تاریخی 26.2 مایلی باقی مانده “پرنده گری” می کرد.

فعالان که یکی از دو سناتور دموکرات هستند که اخیراً در حین کلاس درس که در دانشگاه ایالتی آریزونا تدریس می کرد به حمام یک زن حمله کردند و تأکید کردند که از 3.5 تریلیون دلار پیشنهادی حمایت نخواهد کرد ، بارها مورد انتقاد قرار گرفته اند. از درب یک کابین.

سناتور 45 ساله دونده ای سخت در مسافت های طولانی است. او در حساب شخصی خود در توئیتر ، خود را “Ultra Marathoner، Boston Qualified and Ironman” توصیف می کند. او پیشتر ماراتن بوستون را در سال 2014 دوید و در مدت 5 ساعت آن را به پایان رساند.

در طول بخش Tempe کمپین حزب کارگر آریزونا و کمپین طلوع آفتاب در روز دوشنبه ، ده ها تن از فعالان عکسی با علائم و بنرهایی به اشتراک گذاشتند: “سینما: شجاع باشید ، برای ما بجنگید” ، “آب و هوا متعهد نیست ، مراقبت و عدالت” و کار ”.

در بوستون در مرکز شهر ، گلوب گزارش داد که گروه به مکانی نزدیک به خط پایان حرکت کرده تا منتظر ورود فیلم باشند.

با این تفاوت که او هرگز این کار را نکرده است.

ماراتن بوستون معمولاً در سومین دوشنبه ماه آوریل برگزار می شود و روز میهنی یک تعطیلات عمومی است که در آن انقلاب انقلابی در لکسینگتون و کنکورد ماساچوست جشن گرفته می شود. این ماراتن در سال 2020 به دلیل همه گیری COVID-19 لغو شد و امسال باید دوباره برنامه ریزی شود.

سینما سن کرستن به DCA رسید و تعداد معدودی از معترضان در آنجا منتظر بودند.
سینما سن کرستن به DCA رسید و تعداد معدودی از معترضان در آنجا منتظر بودند.
KyleAlexStewart / توییتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *