فلش در نهایت تبدیل به یک حیوان خانگی شایان ستایش (و به طور شگفت انگیزی شایان ستایش) می شود – باب نیوز


هشدار اسپویلرها می آیند Batman: Urban Legends #16

در آخرین شماره از Batman: Urban Legends, شوالیه تاریکی را می دهد فلش ها حیوان خانگی ابرقهرمان او، که برای سریعترین مرد زنده به طرز عجیبی شایان ستایش است. در حالی که قهرمانانی مانند بتمن و سوپرمن دائماً در کمیک ها سگ دارند (Crypto و Ace)، وضعیت فلش به عنوان صاحب حیوان خانگی در بسیاری از سریال های DC کمی مبهم بوده است. با این حال، حیوان خانگی جدید او ادای احترام به حیوانی است که در دوران طلایی پایتخت داشت.

پررنگ در Batman: Urban Legends مجموعه گلچین “Hounded” شاهد تشکیل یک لژیون جدید از حیوانات خانگی بتمن است تا بتمن را که توسط اراذل و اوباش روسی اسیر شده است، نجات دهند. که توسط مارک راسل با هنرمندی کارل موسترت نوشته شده است، Es به یک لانه و آزمایشگاه غیرقانونی منتقل می شود که متخصص در ایجاد تجهیزات محافظت از حیوانات برای جنایتکاران و فوق شروران است. به این ترتیب سگ با یک خفاش با جوجه ای که از نظر شناختی بهبود یافته و توانایی صحبت کردن محدود دارد، یک سنجاب جیبی و یک خرس غول پیکر به نام Ursa مواجه می شود. با شکستن و آزاد کردن این حیوانات عذاب‌کش از قفس‌هایشان، همگی به آس می‌پیوندند تا بتمن را نجات دهند. با این حال، سگ بتمن سریع ترین لاک پشت زنده را نیز نجات می دهد (که مجبور شد تا آخر عمر روی تردمیل بدود)

فیلم امروز

مقالات مرتبط: Wally West حتی توسط دیگر قهرمانان DC به عنوان یک بلیپ واقعی مورد احترام قرار نمی گیرد

برای نجات بتمن ماجراجویی Legion of Super-Pets را دنبال کنید افسانه های شهری شماره ۱۶به بروس وین آس کمک کنید تا خانه های جدیدی برای متحدان خفاش ها پیدا کند. به طور طبیعی، بتمن با فلش تماس می گیرد تا ببیند آیا علاقه مند است لاک پشت فوق سریع را به عنوان حیوان خانگی خود به خانه ببرد. در حالی که نامی از آن داده نشده است، به نظر می رسد لاک پشت، تصویر معقول تری از مرتون مکسنورتل، لاک پشت طلایی فلش دی سی باشد. در نتیجه، این یک تطابق کامل بین سریعترین مرد زنده و سریعترین لاک پشت جهان است.


Batman Gives Flash A Pet-Turtle-In-Urban-Legends

در حالی که مرتون مک اسنورتل در کمیک های کنونی به اندازه حیوانات خانگی ابرقهرمان همکارش نمایش داده نمی شود (حتی خفاش دامیان وین بیشتر مورد توجه قرار گرفت)، او زمان زیادی برای درخشش در رسانه های دیگر پیدا کرده است. مثلا، که در فلاش در برنامه تلویزیونی CW، بری آلن یک لاک پشت خانگی به نام مرتون را به عنوان هدیه ای برای خانه دار شدن دریافت کرد، در حالی که ناتاشا لیون صداپیشگی مرتون را در کارتون بر عهده خواهد داشت. سوپر لیگ حیوانات خانگی این فیلم (که ظاهراً می‌تواند مانند همتای عصر طلایی خود به نیروی سرعت ضربه بزند).

در هر صورت، فلاش داشتن یک لاک پشت حیوان خانگی عجیب و سریع بار دیگر به بخشی از تداوم DC تبدیل شده است. به این ترتیب دیدن این حیوان خانگی فوق العاده خاص در آینده بسیار جالب خواهد بود. شاید در سریالی برای این بازسازی تیم تمام حیوانات DC؟ اینجا امید است Batman: Urban Legends این آخرین باری نیست که طرفداران مرتون مکسنورتل یک لاک پشت فوق العاده سریع را می بینند.

بیشتر: حتی فلش اذعان می کند که قدرت های او ممکن است بدترین طراحی دی سی باشد

کمیک های ویدیویی شخصیت های زودیاک مردگان متحرک

شخصیت متحرک شخصیت مرده خودتان (بر اساس علامت زودیاک شما)

درباره نویسنده