فلوریدا در حال برگزاری یک انتخابات مقدماتی است که تصمیم می گیرد چه کسی در مقابل فوق ستاره حزب جمهوریخواه رقابت کند. ران دیسانتیس در نوامبر


فلوریدا روز سه شنبه چندین انتخابات مقدماتی برگزار می کند. نظرسنجی در ساعت ۷ عصر به وقت شرقی بسته می شود.

رقابت و شرط بندی:

فلوریدا یک ایالت اولیه “بسته” است – به این معنی که ساکنان باید به یک حزب خاص وابسته باشند تا به نامزدهای درون آن حزب رای دهند.

ران دیسانتیس، فرماندار فلوریدا در میان گمانه زنی ها مبنی بر اینکه او به دنبال نامزدی جمهوری خواهان برای ریاست جمهوری در سال ۲۰۲۴ خواهد بود، توجه زیادی را به خود جلب کرده است. بسیاری او را بزرگترین تهدید برای کمپین انتخاب مجدد دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا می دانند.

اما DeSantis ابتدا با یک پیشنهاد برای برنده شدن چهار سال دیگر در کاخ فرماندار در نوامبر روبرو می شود.

او بدون مخالفت برای نامزدی جمهوری خواهان نامزد می شود. در حالی که دموکرات‌های پیشرو برای به چالش کشیدن او در انتخابات عمومی رقابت می‌کنند، نیکی فرید، کمیسر کشاورزی و نماینده او. چارلی کریست، فرماندار سابق جمهوری خواه فلوریدا که شهرستان آن شامل سنت. پترزبورگ

به نظر نمی رسد دموکرات ها امیدوار باشند که بتوانند دیسانتیس را که به عنوان نماینده کنگره در دفاع از ریاست جمهوری جنجالی ترامپ و سپس فرماندار پس از نبردهای مکرر علیه سیاست های دولت بایدن در مورد کووید-۱۹ به رسمیت شناخته شد، برکنار کنند.

در عوض، آنها پول و انرژی بیشتری را صرف رقابت در سنای آمریکا کرده اند، جایی که سناتور جمهوری خواه در آن شرکت می کند. مارکو روبیو برای سومین دوره مجدداً انتخاب شد.

روبیو – یک آمریکایی کوبایی دوزبانه که در سال ۲۰۱۶ نامزد ریاست جمهوری شد – رکوردی از دستاوردهای خود را در سنا ارتقا داد.

محتمل ترین رقیب دموکرات او این نماینده خواهد بود. وال دمینگز، رئیس پلیس سابق اورلاندو که در اولین محاکمه استیضاح ترامپ در سنا در اوایل سال ۲۰۲۰ به عنوان یکی از مدیران مجلس نمایندگان خدمت کرد، نزدیک به ۴۹ میلیون دلار برای کمپین خود جمع آوری کرد. برایان راش، یکی از اعضای سابق مجلس نمایندگان فلوریدا، دیگر نامزد دموکرات ها برای نامزدی مجلس سنای آمریکا است. ویلیام سانچز مترقی، وکیل مهاجرت؛ و ریچارد د لا فوئنته که قبلاً برای مجلس نمایندگان آمریکا نامزد شده بود.

یک نظرسنجی توسط آزمایشگاه تحقیقات افکار عمومی دانشگاه شمال فلوریدا نشان داد که دمینگز ۴۸ درصد به ۴۴ درصد از روبیو بالاتر است.

در حالی که فلوریدا در هر انتخابات نزدیک است، شانس دموکرات ها به طور کلی در آینده اندک است. جمهوری خواهان فلوریدا بیش از ۲۲۰۰۰۰ دموکرات در این ایالت ثبت نام کرده اند.

یکی از رقابت‌های مهم در مجلس نمایندگان آمریکا که جمهوری‌خواهان از نزدیک آن را تماشا می‌کنند، اولین حوزه کنگره در فلوریدا است. در حال حاضر نماینده حزب جمهوری خواه است. مت گاتز، یک وفادار به MAGA که گفته می شود توسط وزارت دادگستری به دلیل داشتن رابطه جنسی با یک دختر ۱۷ ساله و پرداخت پول به او برای سفر مورد بررسی قرار می گیرد. گاتز به جرمی متهم نشده است و هر گونه تخلف را انکار کرده است.

رقیب اصلی جمهوری خواهان گتس، مارک لومباردو، مدیر سابق فدرال اکسپرس و کهنه سرباز تفنگداران دریایی است.

انتخابات مقدماتی قانونگذاری ایالتی