فیزیک پوست Fortnite نیاز به به روز رسانی دارد – اخبار


فیزیک پوست Fortnite احتمالاً آن چیزی نیست که اکثر بازیکنان فکر می کنند. به هر حال، همه ما تمایل داریم به سمت فرم‌های جدید گرایش پیدا کنیم، چه فصل‌های آینده مانند فصل ۳ فصل ۴ یا رویدادهای متقاطع بزرگ مانند Dragon Ball.

با این حال، با فصول، فصل‌ها و تغییراتی که در پشت صحنه اتفاق می‌افتد، گاهی اوقات می‌تواند برخی از بهترین ظاهرهای Fortnite را پشت سر بگذارد. ترفندهای کوچک به طور منظم می توانند عواقب ناخواسته ای داشته باشند، و در حالی که ممکن است مشکلات گیم پلی حل شوند، مشکلات زیبایی شناختی اغلب نادیده گرفته می شوند زیرا برای تجربه کلی مهم نیستند.

برخی از چیزهایی که تحت تأثیر زمان قرار می گیرند، احساس نرمی بیشتری دارند مانند مو، لباس، شنل و چیزهایی از این قبیل. هنگامی که این اشکال معرفی می شوند، بیشتر آنها به طور طبیعی می چرخند و مانند شخصیت شما حرکت می کنند تا حسی واقع گرایانه ایجاد کنند. با این حال، پس از چند ماه، بسیاری از این چیزها به طور غیر طبیعی به مدل شخصیت متصل شد.

لازم نیست حرف ما را جدی بگیرید. در چند روز گذشته دو پست در Reddit منتشر شده است که نمونه هایی را نشان می دهد. CrypticHavocFN یک ویدیوی دقیقه ای منتشر کرده است که ظاهر و مسائل مختلف را با مقایسه قدیمی ترین و جدیدترین فیلم نشان می دهد.

فیزیک برای بازی های سوم شخص بسیار مهم است. من این چرم ها را گرفتم و کیفیت آنها به مرور زمان با بسیاری از انواع دیگر بدتر شده است. آزاردهنده است چون ویبرهای باحال زیادی وجود دارد که من از آنها استفاده نمی کنم زیرا موها، لباس مجلسی ها، دامن ها و غیره فقط آسیب دیده اند اما هرگز استفاده نشده اند. لوازم آرایش دائما در حال تغییر هستند. از FortNiteBR

ویدیوهای قدیمی‌تر طبیعی به نظر می‌رسند، با چند کلیپ عجیب و غریب اینجا و آنجا، در حالی که ویدیوهای جدیدتر به نظر می‌رسد که همه Fortnite اکشن هستند.

HHRSN17 یک ویدیو نیز منتشر کرد، اما به طور خاص برای پوست Chloe Frazer، که اوایل امسال منتشر شد. در حالی که هیچ یک از این چیزها از یکی از بهترین بازی‌های بتل رویال خارج نمی‌شود، شکی نیست که برای بازیکنانی که پول‌هایی را در این دک‌ها ریخته‌اند و سپس بدتر شدن آنها را در طول زمان تماشا کرده‌اند، دردسرساز خواهد بود.

من می دانم که اشکالات بدتری وجود دارد، اما Epic می توانید لطفاً فیزیک موهای کلویی فریزر را اصلاح کنید؟ دم اسبی او چندین ماه است که به این شکل شکسته شده است (شاید بازی فکر می کند که کمرش مناسب است، در حالی که در واقعیت اینطور نیست) از طریق FortNiteBR

اگر به دنبال دیدن NPC های خوب هستید، ما لیستی از NPC های Fortnite را در اینجا برای شما گردآوری کرده ایم. ما همچنین یک مقاله عالی در مورد نکات و ترفندهای Fortnite داریم که به شما کمک می کند تا گیم پلی خود را تازه کنید.