فیلم‌های جدید «ما را نابود کردند» در مقابل اکران‌های امروز و تاریخ – باب خبر


مثل سابق هالووین می کشدعاقبت اسلشر هالووین تمام شد یک روز و یک تاریخ با اولین نمایش آن در سینماها و در سرویس پخش طاووس منتشر شد. در حالی که فیلم به شدت در سینماها اکران شد، می توان ادعا کرد که اگر برای تماشای خانگی نیز در دسترس نبود بهتر بود. این موضوعی است که فیلمسازان به خوبی آن را می دانند کریستوفر لاندونفیلم او عجیب و غریب در سال ۲۰۲۰ کمتر از یک ماه پس از اکرانش برای پخش در دسترس قرار گرفت.

“Oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooood to go to this place, I feel another roar coming your way: today’s strategy is spreading today and history. هالووین تمام شدلاندون در این پست پست کرد توییتر تاریخ اکران فیلم را متوقف کنید. لطفا کار نمیکنه استودیوها: قمار روی فیلمسازان و فیلم هایشان را متوقف کنید تا سرویس پخش نوپای خود را تقویت کنید. این اتفاق برای من افتاد عجیب و غریب ما نابود شده ایم. ما برای ساختن یک فیلم سرگرم کننده زحمت کشیدیم. عرق و اشک. بعد از ماهها زندگی از خانواده هایمان و چرا؟ آنها دوست دارند از عبارت «دو سیب» استفاده کنند، اما این فقط راه دیگری برای گفتن است، «ما از فیلم شما به عنوان خوکچه هندی برای سرویس پخش خود استفاده خواهیم کرد».

ویدیوی فیلم امروز وب

وی افزود: متاسفم. به استودیو التماس کردم که این کار را نکنند. یا حلقه بزنید و از واگن ها محافظت کنید تا نمایش را تماشا کنید یا فقط به صورت زنده پخش کنید. موها را از هم جدا نکنید حداقل در هالووین تسلط دارید. ما شلنگ را گرفتیم، بله… تلخ است. استودیوهای عزیز PTSD: تلاش برای مکیدن دو خروس در یک زمان را متوقف کنید. به قداست تجربه تئاتر احترام بگذارید. دست از غر زدن بردارید.»

عجیب و غریب کارگردانی آن برعهده لاندون بوده که با همکاری مایکل کندی فیلمنامه را نوشته است. یک حقه برای تغییر بدن توسط آن قرار دهید جمعه عجیبلندن عجیب و غریب کاترین نیوتن و وینس وان در داستانی در مورد دختر نوجوانی بازی می‌کنند که با مردی میانسال که اتفاقاً یک قاتل زنجیره‌ای است معامله می‌کند. این کمدی ترسناک با وجود اینکه تنها ۹ میلیون دلار در داخل کشور در مقابل بودجه ۶ میلیون دلاری فروخت، مورد تحسین منتقدان قرار گرفت.

مطالب مرتبط: کابوس در خیابان الم

پایان هالووین قوی است، اما نه به اندازه ای که انتظار می رود

هالووین تمام شد گفته می شود که در آخر هفته افتتاحیه بیش از ۴۳ میلیون دلار فروخته شده است. این اعداد برای یک فیلم ترسناک با درجه R بسیار خوب هستند، اگرچه هنوز دور از انتظارات اولیه است که در آن فیلم به بالای ۵۰ میلیون دلار رسید. نسبت به سال گذشته نیز کاهش یافته است هالووین می کشد که با ۴۹.۴ میلیون دلار افتتاح شد.

در دسترس بودن جریان قطعاً می تواند بر فروش بلیط تأثیر بگذارد، اما همچنین کمکی نمی کند هالووین تمام شد نقدهای بدی دریافت کرده است. این فیلم از فرمول آشنای فرنچایز منحرف شده است، و در حالی که برخی از تماشاگران این موضوع را جالب می دانستند، بسیاری از آنها به شدت انتقاد می کردند. این فیلم در سایت Rotten Tomatoes 40 درصد امتیاز پوسیده دارد و یک نگاه به شبکه های اجتماعی نشان می دهد که بسیاری از طرفداران این فرنچایز نیز چندان مشتاق فیلم نیستند.

هالووین تمام شد او در تئاتر و طاووس بازی می کند.