فینال “سوپر تنیس” سیمپسون ها را افتتاح کرد – پاپ نیوز


گادفری – بدون شک، مسابقات آزاد سیمپسون ۲۰۲۲ یک موضوع داغ بوده است.

با درجه حرارت در اواسط دهه ۹۰ و شاخص گرما گاهی اوقات بالای ۱۰۰ درجه، بازی در سومین و آخرین یکشنبه سی و نهمین دوره آزاد سیمپسون – معروف به “جوانه ها” برگزار شد. با این حال، فینال یک مسابقه عالی بود.

وقتی بازی کردند، یعنی.

در حالی که سامانتا مانیکس به مسابقات قهرمانی شنای انفرادی زنان رفت، فینال آزاد مردان بین پتار پتروویچ و گاس تتمپل با کناره گیری پتروویچ متوقف شد زیرا اثرات گرما را احساس کرد. فینال دونفره آزاد مردان زمانی که پتروویچ تلاش کرد به بازی ادامه دهد، متوقف شد، اما به دلیل اثرات گرما نتوانست ادامه دهد.


پتروویچ با پیروزی در نیمه نهایی ماراتن ۷-۵، ۱-۶، ۱۰-۸ مقابل اوله اوکونکو از آیووا سیتی، آیووا به مسابقات قهرمانی انفرادی راه یافت. در آن مسابقه طولانی پتروویچ شروع به احساس بدی می کرد. اما او به بازی ادامه داد و پیروز شد و در فینال بر تمپلار پیروز شد که در نیمه نهایی ۶-۲ ۶-۱ مقابل پرستون آشر پیروز شد.

جیمز هامفری، مدیر مسابقات گفت: “این یک مسابقه نیمه نهایی طولانی بود و او (پتروویچ) هر کاری که در توان داشت برای عبور از آن انجام داد.” به این ترتیب بازیکنان در سطح او رقابت می‌کنند.»

پس از توقف مسابقه در فینال، تمپل برنده مسابقات تک نفره سبک آزاد مردان اعلام شد.

همفری گفت: «در واقع، من فکر می‌کنم (پتروویچ) نیز تحت تأثیر گرمای روز شنبه قرار گرفت که می‌توانست در زمان شروع آن باشد. مشکلات گرما ممکن است هر سال رخ دهد. بازیکنان سعی می کنند هیدراته بمانند، اما گاهی اوقات، الکترولیت ها را خیلی سریع از دست می دهند.

باز کردن مرد دیگری که قربانی گرفتگی عضلات به دلیل کم آبی شده بود، منطقه آتش گادفری نامیده شد. بازیکن ۱۹ ساله ایندیانا در محل حادثه تحت مداوا قرار گرفت اما نیازی به بستری شدن در بیمارستان نداشت. .

هامفری گفت: “(پتروویچ) از فینال انفرادی کنار رفت زیرا می خواست چیزی را به دوبل واگذار کند.” او نمی خواست شریک دوگانه خود را ناامید کند.

در فینال دونفره باز، پتروویچ و شریکش امیلیان برنل زمانی که مسابقه متوقف شد، پرستون آشر و دنی رادکه را رهبری کردند.

در فینال انفرادی زنان، او مانیکس از آیووا سیتی سامپادا کاستر را ۶-۰، ۶-۲ در LCCC شکست داد و به پیروزی رسید. مانیکس با پیروزی ۶-۰ و ۶-۳ مقابل الیزابت بارلو به نیمه نهایی راه یافت و کاستر با پیروزی ۶-۰ و ۶-۰ مقابل ارین کلمن به نیمه نهایی راه یافت.

همفری گفت: “(مانیکس) بازیکن بزرگی است. بازی او در سطح دیگری است. تماشای فینال آزاد زنان واقعا جالب بود. تنیس عالی از هر دو فینالیست.

قرعه کشی زنان بهترین چیزی بود که دیدم.

در فینال دونفره آزاد زنان روز یکشنبه، ابیگیل تورمر و دانیلا روزنبرگر رکسانا سارا کروتزتراگر و ادیسون برانون از الحمرا را ۶-۰ و ۶-۰ شکست دادند.

تورمر، از چسترفیلد، میسوری، و روزنبرگر، از سنت. لوئیس اوایل یکشنبه در نیمه نهایی Blasney اوبالون در نیمه نهایی با نتایج ۶-۱، ۶-۰، ۶-۰ پیروز شد. کراتراگر و برانون در نیمه نهایی زوئی بایرون از ادواردزویل و آلیسا وایز از گلن کربن را با نتایج ۷-۵ و ۷-۵ شکست دادند.

در دونفره مختلط، مانیکس و اوکونکو با هم متحد شدند تا روزنبرگر و پورنل را با نتایج ۶-۲ و ۶-۲ در فینال شکست دهند. مانیکس و اوکونکوو با پیروزی ۶-۴ و ۶-۴ مقابل تمپل و الیزابت بارلو به نیمه نهایی راه یافتند. وی در دیگر دیدارهای نیمه نهایی روزنبرگر و پرنل مکس لیتون و میرا مانولوف از کلمبیا را با نتایج ۶ بر ۳ و ۶ بر ۳ شکست داد.

همفری گفت: “دبل تساوی نیز عالی بود.” “بهترین چیزی که تا به حال داشته ایم.”

در انفرادی مردان ۳۵ سال و بالاتر، کلینتون وانالکنبرگ از چسترفیلد، میسوری، جان بلک، همچنین از چسترفیلد را با نتایج ۶-۱، ۶-۴، ۱۰-۸ شکست داد.

دنیس مایرز از ونتزویل در فینال ۵۵ و انفرادی مردان جیمز کلیولند از آلتون را ۶-۲، ۶-۲ شکست داد.

Trish Arreazola از Janesville، Wisconsin، Laurie Burke از St. لوئیس برای کسب عنوان قهرمانی.

این مسابقات از اوایل عصر جمعه آغاز شد و شنبه قبل از پایان یکشنبه ادامه یافت. در مجموع ۶۶ ورودی وجود داشت.

هامفری گفت: «این بزرگترین میدان از سال ۲۰۱۶ است. او ۷۲ سال بزرگتر بود.

هامفری گفت که تلاش هماهنگی برای جذب بازیکنان با کیفیت بالا به مسابقات انجام شده است.

وی گفت: ارزش جایزه را افزایش دادیم و برای زن و مرد برابر بود. اینجا چندین سال است که برابر است. این سوال ممکن است این باشد که “کدامیک اول است، جام های بیشتر یا بازیکنان بهتر؟”

همفری گفت این مسابقات موفقیت آمیز بود.

او گفت: “خیلی زیاد.” “ما افراد خوشحال زیادی داشتیم. در اکثر موارد قرعه‌کشی به‌آرامی انجام شد. ما هم با باران خوش شانس بودیم. فقط سه مسابقه در روز جمعه تحت تأثیر قرار گرفتند. در کل کیفیت بازی عالی بود.”

بعد چه می شود؟

هامفری گفت: “خب، من هنوز باید کمی تمیزکاری کنم و تابلوها را حذف کنم، اما ما از قبل به سال آینده فکر می کنیم.”