قاضی آرون می خواهد “تا آخر عمر” در کنار یانکی ها بماند.

قاضی آرون می خواهد "تا آخر عمر" در کنار یانکی ها بماند.


بوستون – قاضی آرون توضیح داد که آینده وی در آینده ای که پیش از تصاحب آژانس رایگان به آخرین بازی خارج از فصل خود می رود ، چگونه خواهد بود.

این داور پس از باخت 6 بر 2 یانکی ها در پایان فصل یانکی ها در پایان فصل یانکی ها در مقابل ران ساکس در بازی های کارت وحشی ال در ونوی پارک Fenway Park ، گفت: “من می خواهم تا آخر عمر یانکی باشم.” “من می خواهم تا پایان عمر آناناس بپوشم. شما هرگز نمی دانید آینده شما چه چیزی ممکن است داشته باشد. از طرف دیگر ، با توافق ها و معاملات کنترل نشده من ، هر اتفاقی بیفتد. ”

قاضی سال پایانی داوری را قبل از تبدیل شدن به یک نماینده مستقل گذرانده بود ، و وقتی از او پرسیده شد که آیا می تواند یک فرصت مهم برای آینده او باشد ، حلزون مکث کرد و گفت: “فکر می کنم شما می توانید این را بگویید.”

قاضی هارون
چارلز ونزلبرگ / نیویورک پست

او بعد از هومر آنتونی ریزو ، شش نفره رده ششم اینفیلد را شکست داد ، سپس با شوت گرینر هیولا توسط جانکارلو استانتون به خانه فرستاده شد ، اما داور در دومین مسابقه تمام شد و رالی یانکی ها مختل شد.

این بهترین شانس یانکی ها برای بازگشت به بازی را به پایان رساند زیرا داور شانس دیگری برای کسب عنوان قهرمانی را از دست داد.

داور در مورد بازی برای یانکی ها گفت: “این افتخار باورنکردنی بود. “هیچ مکان بهتری برای بازی وجود ندارد. من برای تیم فداکاری زیادی کردم و آنها نیز برای فتح این فرصت بسیار فدا شدند. من می خواهم آن را به خانه بیاورم. شما هرگز نمی دانید آینده در اینجا چه می شود. بیایید ببینیم چه اتفاقی می افتد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *