قاضی بروس راینهارت که حمله ترامپ به مارآلاگو را امضا کرد – توطئه در حال تشدید است! ۲۰ خبرگزاری برتر


لطفاً اطلاعات مکتوب بالا در مورد Sun Sentinel را مرور کنید

تیقاضی آمریکایی که حکمی را امضا کرده است که به FBI اجازه می دهد خانه دونالد ترامپ در پالم بیچ را بازرسی کند، اخیراً از شکایت رئیس جمهور سابق ایالات متحده برای افترا علیه رقبای سیاسی هیلاری کلینتون و آدام شیف انتقاد کرد.

MJ بروس راینهارت قرار است از ترامپ علیه هیلاری کلینتون، DNC و دیگران شکایت کند. تا اینکه در ۲۲ ژوئن ۲۰۲۲ از قدرت کنار رفت.

تماشای ژیمناستیک ذهنی که بروس راینهارت (قاضی امضاکننده حکم مار-آلاگو) برای دفاع از لویی لرنر در حذف ایمیل‌های دو ساله در جریان رسوایی IRS انجام داد.

قاضی فدرال که گفته می‌شود حمله به اقامتگاه مارآلاگو رئیس‌جمهور سابق ترامپ را امضا کرده بود، هزاران دلار به کمپین انتخابات ریاست‌جمهوری و صندوق پیروزی باراک اوباما، رئیس‌جمهور سابق آمریکا در سال ۲۰۰۸ اهدا کرد.

بروس راینهارت، قاضی فدرال فلوریدا، ۱۰۰۰ دلار به مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری اوباما در سال ۲۰۰۸ کمک کرد و در همان چرخه، طبق پرونده های فدرال، ۱۰۰۰ دلار دیگر به صندوق برنده اوباما اضافه کرد.

راینهارت همچنین نماینده کارکنان فقید کارگر جنسی کودک جفری اپستین در ارتباط با تحقیقات قاچاق جنسی بود. راینهارت قبلاً به میامی هرالد گفته بود که کسانی که او نمایندگی می‌کند شامل خلبانان اپستین، سارا کلاین برنامه‌ریز او و زنی به نام نادیا مارسینکووا هستند.

ماموران FBI عصر دوشنبه حکم بازرسی را در اقامتگاه مار-آ-لاگو ترامپ در پالم بیچ فلوریدا اجرا کردند. این منابع گفتند که این تحقیقات بخشی از تحقیقات وزارت دادگستری در مورد اینکه آیا ترامپ به طور نادرست مواد دولتی را از دوران ریاست جمهوری خود به دست آورده است یا خیر.

طرف عوض کرد! پول اپشتین/کلینتون/اوباما بیشتر از قانون. حقیقت به زودی آشکار خواهد شد.

در اینجا ساندنس در مورد این موضوع در خانه درختی محافظه کار است.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی را در نظر بگیرید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع سندیکایی برای مقاله اصلی RWR.