قاضی درخواست ۵ دانشجوی دانشگاه وسترن مبنی بر مسدود کردن دستور تبلیغ ویروس کرونا را رد کرد


دیوان عالی دادگستری انتاریو، طبق اسناد دادگاه، حکمی را که پنج دانشجوی دانشگاه غربی برای توقف تزریق اجباری کووید-۱۹ در لندن، انتاریو ارائه کرده بودند، رد کرده است.

قاضی کلی ترانکویلی در یک تصمیم کتبی اعلام کرد که غرب به عنوان یک نهاد مستقل، خودمختار و خودمختار می تواند امور خود را جدا از ناحیه اداره کند و جمع آوری اطلاعات سلامت شخصی کارکنان و دانش آموزان راه اجرای سیاست واکسیناسیون است.

وی گفت: مجموعه شواهد واکسن روشی است که در آن یک سیاست یا دستور واکسیناسیون اجرا و اجرا می شود و این دادگاه بر این نظر است که این سیاست محصول قدرت های گسترده غرب در خودگردانی است.

دانش آموزان – سیمون هاوک، تیانا گلیسون، مایکل پوزو، جیمز دونالد و اشانت کامارا – ادعا می کنند که وست با جمع آوری اطلاعات پزشکی شخصی دانش آموزان، قانون را زیر پا گذاشته است. قانون آزادی اطلاعات و حفاظت از حریم خصوصی (FIPPA)، با این استدلال که طبق بخش ۳۸ (۲) به عنوان “فعالیت مجاز قانونی” طبقه بندی نشده است.

آنها خواستار دستورات غربی بودند که دانشجویان را ملزم به ارائه مدرکی مبنی بر واکسیناسیون کووید-۱۹ برای ثبت نام در کلاس ها، حضور در محوطه دانشگاه «یا برای هر هدف دیگری» و از بین بردن اطلاعات واکسن شخصی موجودی است که از زمان شروع همه گیری جمع آوری کرده بودند. جلوگیری کردن. .

وکلای دانشجو و صندوق دموکراسی (TDF) در ماه سپتامبر در دادگاهی در لندن درخواست صدور حکم دائمی کردند. ۷. گروه آزادی‌های مدنی، که سال گذشته تشکیل شد، می‌گوید از عدالت برای “کانادایی‌هایی که آزادی‌های مدنی آنها با تعطیلی دولت و سایر پاسخ‌های سیاست عمومی به همه‌گیری نقض شده است” حمایت می‌کند. TDF این چالش قانونی را از طرف دانشجویان تامین مالی کرد.

قاضی می گوید سیاست “اجباری نیست”.

دانشجویان همچنین استدلال کردند که سیاست غرب اجباری است که ترانکویلی با آن مخالفت کرد و گفت که دانشگاه به دانشجویان حق انتخاب می دهد و آنها مسئول نتایج هستند.

“که آنها [Western] آنها را مجبور کنید بین دو گزینه یکی را انتخاب کنند و اگر هیچ کدام را دوست نداشتند، این انتخاب آنهاست.

ترانکویلی گفت، اگرچه استان دستور نظارتی را لغو کرد، مدیر ارشد پزشکی انتاریو (CMHO) مؤسسات تحصیلات تکمیلی را تشویق کرد تا به سیاست‌های واکسیناسیون کووید-۱۹ خود به عنوان بخشی از الزامات ایمنی و بهداشت عمومی ادامه دهند.

وی افزود که نحوه تصمیم گیری سازمان های دیگر، از جمله موسسات فوق ثانویه برای مدیریت عملیات خود، بر سیاست حفاظت از واکسن در غرب تأثیری ندارد.

وی گفت: «این نتیجه گیری که سیاست غرب برای امسال موجه است تا حدی به دلیل توصیه فعلی CMHO است.

وسترن بررسی رسمی سیاست خود را برای سال تحصیلی ۲۰۲۱-۲۰۲۲ انجام داده است. بررسی آن شامل مشورت با مقامات مربوطه دانشگاه و سایر دانشگاه‌ها بود. مهمتر از همه، وسترن به دنبال نظرات بسیاری از کارشناسان داخلی و خارجی در تخصص های مختلف پزشکی برای مشاوره در مورد مسائلی مانند پیش بینی میزان انتقال کووید-۱۹ در پاییز بود.

وی ضمن ابراز همدردی با ابراز نارضایتی دانشجویان از اعلام این سیاست پس از پرداخت شهریه پاییز توسط دانشجویان، خاطرنشان کرد: تصمیم دانشگاه در بازه زمانی قبل از پایان این سیاست در شهریور اتخاذ شده است. ۷.

دادگاه حکم داد که سیاست وسترن ناقض FIPPA نیست و اضافه کرد که نمی تواند در مورد دستورات واکسن آینده تصمیم بگیرد زیرا این امر به ماهیت راهنمایی های بهداشت عمومی آینده بستگی دارد.

وسترن مهلت تبلیغات را تا ژانویه تمدید کرده است. ۹، ۲۰۲۳، با استناد به تایید بهداشت کانادا در مورد واکسن دو ظرفیتی به روز شده مدرنا که نوع Omicron را هدف قرار می دهد.