قاضی دیوان عالی سوتومایور به مدارس نیویورک اجازه می دهد تا واکسن کووید را ادامه دهند

قاضی دیوان عالی سوتومایور به مدارس نیویورک اجازه می دهد تا واکسن کووید را ادامه دهند


سونیا سوتومایور ، قاضی دادگاه عالی ، درخواست چهار معلم مدارس دولتی نیویورک برای جلوگیری از دستور بیل دو بلاسیو ، شهردار را رد کرد. ساکن برانکس روز جمعه گفت که عالی ترین دادگاه کشور به چالش تلاش برای توقف فرمان شهر قبل از اجرای کامل آن ، رسیدگی نخواهد کرد.

دکتر دیو چوکشی ، کمیسر بهداشت شهرستان در واکنش به این خبر در توییتی نوشت: “الزام واکسن ما برای کارکنان مدرسه نیویورک توسط دادگاه های ایالتی ، دادگاه های فدرال و دیوان عالی بررسی و تأیید شده است.” واکسن می تواند دانش آموزان و کارکنان را ایمن نگه دارد. “

مهلت کارکنان DVE برای دریافت حداقل یک واکسن کووید -19 27 سپتامبر بود ، اما به دلیل تعلیق توسط قاضی فدرال در پی شکایت اتحادیه علیه شهر به دلیل نیاز به واکسیناسیون برای کارگران شهرداری ، به تعویق افتاد. به دادگاه تجدیدنظر فدرال دستور ادامه شامگاه دوشنبه را لغو کرد و شهردار دو بلاسیو جمعه ، 1 اکتبر ، ساعت 5 بعد از ظهر تعیین کرد.

بر اساس داده های شهر ، تا روز جمعه ، حداقل 90 درصد از همه کارکنان DOE واکسینه شده بودند. نسبت معلمان 93 was بود ، به این معنی که حدود 5500 نفر از 78000 مربی شهر با این دستور عمل نمی کنند. حدود 98 of از مدیران واکسینه شده و تنها 30 مورد باقی مانده است. حدود 500 کارمند DOE کمک های پزشکی یا مذهبی دریافت کرده اند.

اعتراض معلمان به دستورات واکسیناسیون COVID-19 در نیویورک در 25 آگوست 2021. سونیا سوتومور ، قاضی دادگاه عالی ایالات متحده ، درخواست فوری گروهی از معلمان برای جلوگیری از دستور معلمان مدارس دولتی در شهر نیویورک را رد کرد.

فلش

اعتراض معلمان به دستورات واکسیناسیون COVID-19 در نیویورک در 25 آگوست 2021. سونیا سوتومور ، قاضی دادگاه عالی ایالات متحده ، درخواست فوری گروهی از معلمان برای جلوگیری از دستورات معلمان مدارس دولتی در شهر نیویورک را رد کرد.

ماری آلتافر / AP / Shutterstock

در بیانیه ای که بعدازظهر جمعه منتشر شد ، DOE گفت: “مدارس دارای سیستم های حمایتی هستند تا اطمینان حاصل شود که از پرسنل مورد نیاز برای مراقبت از دانش آموزان خود برخوردار هستند. این شامل 9000 معلم جایگزین واکسینه شده ، 5000 متخصص جایگزین واکسینه شده و بودجه جدید انعطاف پذیر برای مدارس برای استخدام نیروی اضافی در صورت نیاز است. DOE می گوید: “ما همچنین برای همه معلمان جایگزین و متخصصان جایگزین ، مشوق مالی منظم آنها را پرداخت می کنیم.”

DOE گفت که در دو هفته اول مدرسه ، کلینیک های تزریق در محل برای کارکنان و دانش آموزان واجد شرایط اجرا می کند.

به کارمندانی که شواهدی مبنی بر تزریق واکسن قبل از موعد مقرر ارائه ندهند ، مرخصی بدون حقوق داده می شود. اما DOE می گوید اگر شواهدی مبنی بر واکسیناسیون در آخر هفته بارگذاری کنند ، می توانند روز دوشنبه بدون وقفه به سر کار بروند.

به طور جداگانه ، دستور دولت برای کارکنان مراقبت های بهداشتی میزان واکسیناسیون خانه های سالمندان در مناطق شهری را افزایش داده است ، اما باعث شده است که برخی از بیمارستان ها خدمات خود را متوقف کنند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *