قاضی پرونده ساختمان جنجالی بندر 250 Water Street را رد کرد

قاضی پرونده ساختمان جنجالی بندر 250 Water Street را رد کرد


مخالفان خواهان توقف ساخت ساختمان 850 میلیون دلاری با کاربری مختلط در بندر خیابان جنوبی شدند ، اما قول دادند که به کار خود ادامه دهند.

یک طرح کوچک برای 250 Water Street در ماه مه توسط کمیسیون حفاظت از بناهای تاریخی به تصویب رسید. این طرح که توسط شرکت هوارد هیوز توسعه داده شد ، پس از آنکه سازه پیشنهادی به ارتفاع 470 فوت ارتفاع اعلام شد برای جامعه نامناسب است ، مورد تجدید نظر قرار گرفت زیرا در منطقه تاریخی بندر واقع شده است (بیش از 900 فوت با تکرار قبلی).

نسخه تأیید شده “مقیاس عقب” 324 فوت ارتفاع ، 24 طبقه ، با 270 طبقه است که از این تعداد حداقل 70 برای مسکن مقرون به صرفه اختصاص داده شده است. هوو هیوز همچنین برای حمایت از موزه بندر خیابان جنوبی کمک مالی کرد و استدلال کرد که آپارتمان ها و مشاغل تجاری به رونق اقتصاد محلی کمک می کند.

عکس هوایی که محل فعلی پروژه را نشان می دهد

فلش

با این حال ، مخالفان ، تغییرات بزرگ در محله را نفرت انگیز می دانستند و در عوض حتی در یک نقطه برای جابجایی پوندی که NYPD به داخل زمین می کشید ، فشار آوردند. این گروه در طول تابستان شکایت کردند و استدلال کردند که “کمیسیون طبقه همکف” دستور تأیید ساختمان را نادیده گرفته است ، حتی اگر بیش از سه برابر ارتفاع ساختمانهای موجود در منطقه باشد.

کرینز نیویورک اکنون گزارش می دهد که قاضی آرتور انگوران پرونده را رد کرده و خاطرنشان می کند که تصمیم کمیسیون برجسته “نهایی نیست و بنابراین برای رسیدگی قضایی آماده نیست”.

ائتلاف بنادر استدلال کرد که اخراج تنها می تواند با ساخت و ساز ساختمان رقابت کند. وکیل Saul Shapiro در بیانیه ای گفت که مزیت از دست دادن “قطعنامه” این است که ما اکنون این فرصت را داریم که به ادعاهای خود بیشتر رسیدگی ، افزایش ، تکمیل و پرداخت کنیم. “

علاوه بر این ، اتحادیه بنادر تأکید می کند که شهر نیویورک قوانین اساسی را برای حفاظت از تاریخ ایجاد می کند و با تبادل وعده ها به دلایل ارزشمند مانند تغییر موزه بنادر در خیابان جنوبی و / یا تصویب واحدهای مسکونی مقرون به صرفه تأیید می کند. به “

جیمز یولز ، سخنگوی شرکت هوارد هیوز ، به کرین گفت: “ما از بررسی دقیق دادگاه و عزل سریع این پرونده قدردانی می کنیم. ساختمان.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *