“قسم می خورم هیچ صدایی مطابق با آن لوله های عالی وجود ندارد!” – پاپ اخبار


ملکه و آدام لمبرت پس از افتتاحیه پر شور خود در جشن پلاتینیوم کاخ برای جشن ملکه، اقامتی ۱۰ روزه را در O2 آغاز کردند. دو شب بعد، برایان می پس از دو سال وقفه مشتاقانه در اینستاگرام خود به صحنه بازمی گردد. این پیرمرد ۷۴ ساله گفت که چقدر اجرای عشق زندگی من را دوست دارد، به خصوص زمانی که فیلم فردی مرکوری به او پیوست.

برایان نوشت: «در حال حاضر احساس می کنم خیلی خوش شانس هستم. چه منظره خوبی! برای کوچولویم که دیشب در O2 Arena لندن تنها نشسته بودم و در میان ۱۵۰۰۰ چراغ پری می لرزیدم و آواز می خواندم، احساس عجیبی در خانه و در میان دوستان داشتم. من مطمئن هستم که این بهترین نمایش تا به حال – برای تماشاگرانی که هر اونس را به ما پس دادند – شگفت انگیز بود! با تشکر از HomeFolks عزیز! امشب بیشتر از دیدنت لذت خواهم برد!!! “او می رود.”

گیتاریست سپس آواز شگفت انگیز آدام لمبرت را ستود و گفت: “این پسر ماست! با یک کراکر، دیشب سوگند می خورم که هیچ صدایی در دنیای مسیحیت با آن تیوپ های شگفت انگیز مقایسه نمی شود! کار با او یک امتیاز واقعی است… . یگانه و تنها… خانم لامبرت!!!” می رود .”

درامر کوین در این توضیح نوشت: “متشکرم لندن! جمعیت درخشان! ۲ مسابقه از ۱۰ مسابقه شبانه ما در [email protected] معلوم میشود.

ملکه و آدام لمبرت امروز یک شب استراحت دارند، اما چهارشنبه و پنجشنبه دو بار دیگر به گرینویچ شمالی بازخواهند گشت، قبل از رفتن به بیرمنگام برای چند نمایش آخر هفته.

سپس برای شش کنسرت دیگر به The O2 برمی گردند و به تور اروپایی خود می روند.

برای رزرو بلیط ملکه و آدام لمبرت اینجا را کلیک کنید.

لینک منبع