قلعه گمشده قرون وسطایی توسط یک گروه سرگرمی در اسکس پیدا شد – اخبار


بقایای این بقایا در محوطه سالن وست مینستر در اسکس، یک خانه بزرگ ویکتوریایی، توسط هشت عضو گروه برنهام جنبش دانشگاه عصر سوم (u3a) کشف شد. این سازمان آموزشی ملی، که عمدتاً به افراد بازنشسته از جوامع محلی خدمات می دهد، مردم را تشویق می کند تا برای توسعه علایق و اجتماعی شدن گرد هم آیند. این تیم با آوردن کارشناسان باستان شناسی جنوب شرقی، دریافتند که مجموعه ای از اتاق ها – یا فضاهای زندگی – یک عمارت باشکوه قرون وسطایی را کشف کرده اند که گمان می رود برای یک اسقف ثروتمند در لندن بین قرن های ۱۱ و ۱۳ ساخته شده است.

به گفته کارشناسان، این بنا دارای دیوارهای سنگی بیش از یک متر بوده که نشان از ساختمانی بلند مرتبه دارد.

تحقیقات در محل زمانی آغاز شد که عضو Burnham u3a Sue Spiers یک برچسب محصول غیرعادی را در محوطه سالن Southminster در Google Maps مشاهده کرد.

اسپایرز گفت: “ما می توانیم از طریق نشانه های احترام ببینیم که زیر آن چیزی وجود دارد، یک مستطیل.”

ما هیچ ایده ای نداشتیم که واقعاً چگونه است، اما بسیار هیجان انگیز بود.

باستان شناسان یک ماه حفاری پر زحمت را برای کشف سنگ کاری در زیر آثار محصول صرف کردند – و طبیعت بقایای آن همه را شگفت زده کرد.

خانم اسپیرز گفت: «هیچ کس نمی دانست که آنجاست.

“باستان شناس ارشد شورای شهرستان اسکس بسیار خوشحال بود.

در واقع نقشه مکان های تاریخی را دوباره ترسیم می کند.

بیشتر بخوانید: باستان شناسان از دهکده قرون وسطایی بریتانیا متحیر شدند: “وحشتناک!”

تیم u3a برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کشف قرون وسطایی خود به فناوری مدرن روی آوردند.

خانم اسپایرز توضیح داد: «مدیر نتایج ما از گروه‌های اینترنتی برای کمک به شناسایی یافته‌های ما استفاده کرد.

او یافته‌هایی را در صفحات فیس‌بوک باستان‌شناسی‌اش منتشر کرد که در سراسر جهان پراکنده بودند و مردم برمی‌گشتند و می‌گفتند: “این یک تکه صدف از قرن یازدهم است، شما به آنجا رسیدید.”

که عالی بود. آنها بسیار همکاری داشتند.»

این گروه همچنین از هواپیماهای بدون سرنشین فیلم گرفته و مدل های سه بعدی از محل حفاری را ایجاد کردند.

یافته های آنها اکنون در یک نمایشگاه دائمی در موزه برنهام به نمایش گذاشته شده است، در حالی که سایت برای اطمینان از محافظت و حفظ آن پر شده است.

با تکمیل کاوش، اعضای گروه u3a به ۳۰ نفر افزایش یافته است که روزهای باز برگزار می کنند، در لباس قرون وسطایی سخنرانی می کنند و کتابی در مورد حفاری منتشر می کنند.

خانم اسپایرز گفت: با گذشت زمان هیجان انگیزتر می شود. از طریق آموزش، ما اساساً به باستان شناسان نیمه حرفه ای تبدیل شده ایم.

شگفت انگیز است، بسیار هیجان انگیز است. دانش ما افزایش یافت – بررسی کردیم، ثبت کردیم، حفاری کردیم و بسیاری از مهارت های جدید را آموختیم.

و با تشکر از u3a که به ما کمک کرد. ما بدون آنها این کار را نمی‌کردیم.»

پروژه بعدی این گروه مطالعه کلیسای باستانی سنت بارناباس در تپه مایلند، آلتورن است. یک روز آموزشی برای باستان شناسان جوان در روز شنبه ۲۰ اوت در آنجا برگزار می شود – علاقه مندان می توانند برای شرکت به Sue Spiers ایمیل بزنند.

لینک منبع