قیام! اوباش طرفدار سقط جنین به خانه‌های SCOTUS فرود می‌آیند – عدالت آلیتو به مکان نامشخصی منتقل شد


از جانب Breitbart News:

بنا بر گزارش ها، قاضی ساموئل آلیتو، پس از تلاش رادیکال های چپ برای ترساندن قضات محافظه کار به دلیل رد کردن Roe v. وید، همه به نام قاضی روت بادر گینزبورگ، آدرس خانه قضات محافظه کار را به صورت آنلاین فهرست کرد.

چپ‌های ستیزه‌جو، از جمله گروهی به نام روث ما را فرستاد، تلاش می‌کنند تا پنج قاضی را که قرار است نسخه نهایی نظر افشا شده آلیتو را در فیلم Dobbs v. سازمان بهداشت زنان جکسون، Roe and Planned Parenthood v. کیسی، با چهار قاضی دیگر کلارنس توماس – منصوب بوش ۴۱ – و سه قاضی منصوب شده توسط دونالد ترامپ: نیل گورسوچ، برت کاوانا و امی کونی بارت.

بر اساس بند ۱۵۰۷ ۱۸ USC، سازماندهی تظاهرات در خانه‌های قضات نقض قوانین فدرال است که می‌گوید:

هر کس به قصد مداخله یا ممانعت یا ممانعت از اجرای عدالت یا به قصد تأثیرگذاری بر هر قاضی، هیئت منصفه، شاهد یا مأمور دادگاه در انجام وظیفه خود به اعتصاب یا رژه در ساختمان یا نزدیک آن بپردازد. مسکن یک دادگاه ایالات متحده، یا در یا نزدیک یک ساختمان یا محل سکونت که توسط قاضی، هیئت منصفه، شاهد یا افسر دادگاه اشغال شده یا مورد استفاده قرار می گیرد.، یا با چنین هدفی از هر کامیون صوتی یا دستگاه مشابه یا متوسل به هرگونه تظاهرات دیگری در یا نزدیک هر ساختمان یا مسکونی استفاده می کند. تحت این عنوان به جزای نقدی یا حبس حداکثر از یک سال یا هر دو محکوم می شود.

علیرغم نقض آشکار قانونی، کاخ سفید از طریق جن ساکی، سخنگوی مطبوعاتی، به طور ضمنی اعتراضات خارج از خانه قضات را تایید کرده است.

ما بدیهی است که می خواهیم به حریم خصوصی افراد احترام گذاشته شود. ما از مردم می خواهیم که اگر می خواهند اعتراض کنند به صورت مسالمت آمیز اعتراض کنند. پساکی هفته گذشته اظهار داشت که قطعاً دیدگاه رئیس جمهور چنین خواهد بود.

با این حال، لفاظی هایی که از سمت چپ در پی انتشار نظر پیش نویس SCOTUS منتشر می شود، چیزی جز صلح آمیز است، با فعالان طرفدار سقط جنین که اعلام می کنند “زمان مدنیت به پایان رسیده است.”

اوباش طرفدار سقط جنین قبلاً خانه های قاضی برت کاوانا و قاضی جان رابرتز را در آخر هفته محاصره کرده اند.

بازگشت به خانه عدالت کاوانا. بیرون از خانه کاوانا، همسایه ای برای حقوق سقط جنین تجمع می کند – اینجا بیشتر بیاموزید.

صحنه مقابل خانه قاضی ارشد جان رابرتز است.

دولت بایدن این اعتراضات را تایید کرده و قانون را نقض کرده است. آیا این یک جرم قابل استیضاح – تحریک به قیام علیه شعبه همسو از دولت ما – دیوان عالی کشور نیست؟