قیمت رندر توکن (RNDR) در صرافی های برتر به ۰.۴۹ دلار رسید – بیگ ۲۴ خبررندر توکن (RNDR) در دوره ۲۴ ساعته منتهی به ساعت ۲۲:۰۰ به وقت ET در ۹ جولای ۴.۶% در برابر دلار آمریکا معامله شد. ارزش بازار رندر توکن ۱۲۵.۳۸ میلیون دلار است و ۱۰.۲۰ میلیون دلار از توکن رندر در ۲۴ ساعت گذشته در صرافی ها معامله شده است. در حال حاضر، یک رندر توکن را می توان با قیمت ۰.۴۹ دلار یا ۰.۰۰۰۰۲۳۲۲ بیت کوین در صرافی های اصلی خریداری کرد. طی هفت روز گذشته، رندر توکن ۲.۶ درصد در برابر دلار آمریکا کاهش یافته است.

در اینجا نحوه عملکرد ارزهای دیجیتال مشابه در ۲۴ ساعت گذشته آمده است:

  • Binance USD (BUSD) در برابر دلار ۰% کاهش یافت و اکنون با ۱.۰۰ دلار یا ۰.۰۰۰۰۴۶۹۶ BTC معامله می شود.
  • BITCOIN ADDITIONAL (BTCA) با کاهش ۱.۳ درصدی در برابر دلار معامله می شود و اکنون با قیمت ۲۱۲۷۳.۹۱ دلار یا ۰.۹۹۹۷۴۹۳۰ BTC معامله می شود.
  • Mammoth (MMT) 7.4 درصد کاهش در برابر دلار داد و اکنون با ۱.۸۲ دلار یا ۰.۰۰۰۰۸۵۵۷ BTC معامله می شود.
  • سکه Crypto.com (CRO) 5 درصد بالاتر در برابر دلار معامله شد و اکنون با ۰.۴۱ دلار یا ۰.۰۰۰۰۱۰۷۵ BTC معامله می شود.
  • Parkgene (GENE) به طور مشابه در برابر دلار معامله شد و اکنون با ۲۵.۵۹ دلار یا ۰.۰۰۰۴۵۰۲۳ BTC معامله می شود.
  • دای (DAI) در برابر دلار ۰% کاهش داشت و اکنون با ۱.۰۰ دلار یا ۰.۰۰۰۰۴۶۹۸ BTC معامله می شود.
  • DREP (DREP) به طور مشابه در برابر دلار معامله شد و اکنون با ۱.۹۶ دلار یا ۰.۰۰۰۳۳۹۸ BTC معامله می شود.
  • کشتن [old] DREP به طور مشابه در برابر دلار معامله شد و اکنون با قیمت ۱.۹۶ دلار یا ۰.۰۰۰۳۳۹۹ بیت کوین معامله می شود.
  • THETA (THETA) ثابت در برابر دلار معامله می شود و اکنون با ۵.۲۵ دلار یا ۰.۰۰۰۱۰۶۴۰ BTC معامله می شود.
  • Polygon (MATIC) با کاهش ۳.۸ درصدی در برابر دلار معامله می شود و اکنون با ۰.۵۷ دلار یا ۰.۰۰۰۰۲۶۸۵ BTC معامله می شود.

یک نمایه نمادین ارسال کنید

رمز ارسال (RNDR) یک سکه است. در تاریخ ۷ شهریور ۱۳۹۶ عرضه شد. کل عرضه سکه رندر ۵۳۰,۹۶۲,۶۱۵ سکه و عرضه در گردش آن ۲۵۳,۷۹۸,۸۶۰ سکه می باشد. وب سایت رسمی Render Token rendertoken.com است. تابلوی پیام رسمی Render Token medium.com/render-token است. حساب رسمی توییتر Render Token جاسازی توییت صفحه فیس بوک او از اینجا قابل دسترسی است. انجمن Reddit برای Render Token https://reddit.com/r/RenderToken است.

به گفته CryptoCompare، “Render Token یک شبکه و بازار برای تحویل GPU توزیع شده بر اساس اتریوم است. RNDR یک توکن مفید است که به عنوان ارز در اکوسیستم Render Token عمل می کند و به عنوان یک ارز عمل می کند.”

یک تراکنش رمزی ارسال کنید

معمولاً در حال حاضر امکان خرید مستقیم ارزهای دیجیتال جایگزین مانند Render Token با USD وجود ندارد. سرمایه گذارانی که به دنبال معامله توکن رندر هستند، ابتدا باید اتریوم یا بیت کوین را با استفاده از صرافی هایی که به دلار آمریکا معامله می کند مانند جمینی، کوین بیس یا چنگلی خریداری کنند. سپس سرمایه گذاران می توانند از اتریوم یا بیت کوین تازه خریداری شده برای خرید رندر توکن با استفاده از یکی از صرافی های ذکر شده در بالا استفاده کنند.

اخبار و به‌روزرسانی‌های Render Token Daily را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه‌ای از آخرین کد پیشنهادی و اخبار و به‌روزرسانی‌های مربوط به ارزهای دیجیتال را با خبرنامه رایگان CryptoBeat ما از MarketBeat.com دریافت کنید.